• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

ICQ 7.0. Опис, посилання + 12 скріншотів.

 1. установка програми
 2. Інтерфейс і нові функції
Зовсім недавно компанія ICQ LLC.випустила нову версію свого клієнта

- ICQ 7.0 .

Що ж нового у версії 7.0 в порівнянні з 6.5? Головне, що приніс нам клієнт ICQ 7.0 - це можливість налаштувати канали ICQ для зв'язку з популярними соціальними мережами, такими як Facebook, Flickr і т.д. Але почнемо з самого початку ...

установка програми

Інсталяційний файл має розмір, приблизно, 12 Мб, і ніяких складнощів при установці ICQ 7.0 не виникає. Як і в попередній версії, клієнт пропонує інтегрувати в браузери свій пошукової механізм ICQ Search, а також поставити ICQ Search в якості стартової сторінки (http://start.icq.com/). Це стосується браузерів Internet Explorer і Mozilla Firefox , Так що якщо не хочете застосовувати ці зміни - зніміть відповідні галочки.

Інсталяційний файл має розмір, приблизно, 12 Мб, і ніяких складнощів при установці ICQ 7

Інтерфейс і нові функції

Інтерфейс ICQ 7.0 трохи змінився в порівнянні з клієнтом-попередником. По-перше, це стосується головної новинки - каналів для соціальних мереж. Головне вікно програми тепер має вкладочному структуру. На першій вкладці розташований сам список конктактов. Друга вкладка - це додані вами канали від друзів для соціальних мереж. Тепер у вас буде можливість отримувати повідомлення про те, які знайомства заводять ваші друзі в Facebook, які альбоми вони додають на Flickr, і які коментарі вони залишають до нових відео роликів на YouTube. Ту ж інформацію про вас зможуть бачити ваші друзі, і все це за допомогою лише одного клієнта - ICQ 7.0. Ви можете додати канали для наступних служб: Delicious, Digg, Facebook, Flickr, Twitter, і YouTube.

На третій вкладці розташовані отримані повідомлення, і на четвертій функція відправки СМС на мобільні телефони, яка, до речі, трохи змінилася. Тепер в ній ведеться підрахунок набраних символів, і тепер ви можете змінити свій підпис, яку буде бачити одержувач повідомлення.
На третій вкладці розташовані отримані повідомлення, і на четвертій функція відправки СМС на мобільні телефони, яка, до речі, трохи змінилася
В цілому дизайн вікон ICQ 7.0 трохи змінився, і як мені здається, став більш симпатичним. У списку контактів тепер відображаються аватари користувачів в зменшеній віде.Цветовое оформлення стало менше нав'язливим, і більш приємним оку. Крім того, ви можете швидко поміняти колірну тему, клікнувши по маленькій іконці, розташованій вгорі, поряд з головним Меню. У налаштуваннях є можливість поміняти скін для програми, але поки, на жаль, для ICQ 7.0 є тільки один стандартний скін. Галерея додаткових оболонок зараз на стадії розробки.

При першому запуску програми відкриється вікно імпорту контактів з акаунтів електронної пошти різних поштових служб. Ще один момент, на якому потрібно зупинитися - це те, за що багато хто не люблять клієнт від AOL - реклама. Коли я перший раз запустив ICQ 7.0 я був здивований тим, що не з'явилося вікно з рекламою, яке звикли бачити користувачі цього icq-клієнт. Але звернувши увагу на порожній білий блок внизу головного вікна програми, я зрозумів, що це всього лише витівки мого антивіруса, і насправді з 7-мій версії ICQ рекламу не прибрали. KIS 2010 заблокував відкриття вікна ICQ Zones, і Flash -рекламу в нижньому блоці головного вікна (який, до речі, став трохи менше, ніж в ICQ 6.5).
При першому запуску програми відкриється вікно імпорту контактів з акаунтів електронної пошти різних поштових служб

Центр ігор, в порівнянні з ICQ 6.5 не змінився. У ньому залишився той же набір ігор. На дозвіллі ви можете пограти в Xtraz гри, і онлайн ігри. Тут є кілька кумедних іграшок, якими можна вбити час.
Центр ігор, в порівнянні з ICQ 6


Підбивши підсумок, можна сказати, що ICQ 7.0 став гідним приймачем попередньої версії. Головний плюс - це можливість зібрати всі свої контакти з соціальних мереж в своєму icq-клієнт, і отримувати інформацію про дії, які здійснюють ваші друзі. Крім того, мені сподобалася змінена графічна оболонка, зі зменшеним рекламним блоків внизу, і новим колірним оформленням. Радує змінена і розширена по функціональності функція відправки СМС. Також, тепер біля кожного контакту варто його зменшений аватар - це на любителя.
Люди, які «юзалі» ICQ 6.5 безумовно повинні перейти на версію 7.0 - вона того варта (а можливо, у них і не буде вибору). А ось ті користувачі, які віддають перевагу альтернативним icq-клієнтів, навряд чи кинуться качати ICQ 7.0, оскільки фактори, які їм не подобалися (як наприклад, реклама) залишилися і в новій версії.
СКАЧАТИ ICQ 7.0

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью