• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

IBM Developer Росія: SOA і web-сервіси

 1. Web-сервіси RESTful: основи
 2. Перевірте ваші програми на уразливості зі списку OWASP Top 10 за 2013 рік.
 3. Перевірте ваші програми на уразливості зі списку OWASP Top 10 за 2013 рік.
 4. Очищення даних в продукті IBM Business Process Manager
 5. Очищення даних в продукті IBM Business Process Manager
 6. Як менш ніж за годину трансформувати електронні таблиці в інформаційні панелі IBM Business Monitor:...
 7. Як менш ніж за годину трансформувати електронні таблиці в інформаційні панелі IBM Business Monitor:...
 8. OData
 9. Передача функцій захисту Web-сервісів на платформі WebSphere пристроїв IBM WebSphere DataPower SOA...
 10. Модернізація RCM-центру (Resource and Capacity Management) на основі методики CBM-SOMA
 11. Перевірка коректності SOAP-повідомлень Web-сервісів
 12. Стандарти сервіс-орієнтованої архітектури (SOA)
 • Web-сервіси RESTful: основи

  Технологія Representational State Transfer (REST) ​​отримала широке поширення в Web як більш проста альтернатива Web-сервісів, заснованим на SOAP і мовою Web Services Description Language (WSDL). Найважливішим свідченням цієї нової тенденції в проектуванні інтерфейсів є прийняття REST основними провайдерами сервісів Web 2.0 (такими як Yahoo, Google і Facebook).

 • Перевірте ваші програми на уразливості зі списку OWASP Top 10 за 2013 рік.

  Сучасні Web-додатки не тільки є гідними конкурентами багатьом додаткам для настільних ПК, а й продовжують розширювати межі використання завдяки перевагам хмарних сервісів. Однак чим функціональніша Web-додаток, тим складніше його код, а чим складніше код, тим більше він схильний до уязвимостям - що в підсумку може призвести до серйозних прогалин у безпеки.

 • Перевірте ваші програми на уразливості зі списку OWASP Top 10 за 2013 рік.

  У цій статті розповідається, як забезпечити захист Web-додатків, використовуючи кращі практики розробки ПЗ - зокрема, список OWASP Top 10 і інструменти пошуку вразливостей, такі як IBM Rational® AppScan®.

 • Очищення даних в продукті IBM Business Process Manager

  У статті досліджуються зони продукту IBM BPM, в яких накопичуються дані, а також існуючі на сьогоднішній день методи очищення цих даних.

 • Очищення даних в продукті IBM Business Process Manager

  У статті досліджуються зони продукту IBM BPM, в яких накопичуються дані, а також існуючі на сьогоднішній день методи очищення цих даних.

 • Як менш ніж за годину трансформувати електронні таблиці в інформаційні панелі IBM Business Monitor: Частина 3. Попередження, оновлення в реальному часі і редагування згенерованої моделі

  З цієї статті ви дізнаєтеся, як описати попередження на випадок виникнення певних ситуацій, як побачити оновлення інформаційних панелей IBM® Business Monitor в режимі реального часу при введенні додаткових демонстраційних даних і як при необхідності відредагувати модель монітора, створену за допомогою CSV-інструменту в середовищі Eclipse .

 • Як менш ніж за годину трансформувати електронні таблиці в інформаційні панелі IBM Business Monitor: Частина 2. Налаштування інформаційної панелі, створеної за допомогою CSV-інструменту

  У даній статті розглядається настройка всіх елементів інформаційних панелей продукту IBM Business Monitor, створених за допомогою CSV-інструменту. Ця настройка охоплює сортування і форматування, додавання і конфігурація віджетів, зміна типів відображення і поглиблене редагування звітів Cognos®.

 • OData

  OData - це веб-орієнтований API-інтерфейс для доступу до даних і маніпулювання ними. Він подібний до API-інтерфейсів mini-ODBC і JDBC, але на відміну від них спеціально орієнтований на Інтернет. Точніше кажучи, OData дозволяє клієнтам конструювати URI-ідентифікатори для іменування набору сутностей, здійснювати фільтрацію містяться в цьому наборі сутностей, а також простежувати відносини з пов'язаними сутностями і колекціями сутностей.

 • Передача функцій захисту Web-сервісів на платформі WebSphere пристроїв IBM WebSphere DataPower SOA Appliance: Частина 5. Налаштування проксі Web-сервісів на взаємодію з WCF .NET-клієнтом

  Це п'ята частина серії статей "Передача функцій захисту Web-сервісів на платформі WebSphere пристроїв IBM WebSphere DataPower SOA Appliance".

 • Модернізація RCM-центру (Resource and Capacity Management) на основі методики CBM-SOMA

  У даній статті розглядаються бізнес-операції і процеси RCM-центру (Resource and Capacity Management) з точки зору перетворення ІТ-систем. Пропонована методика допомагає модифікувати і інтегрувати наявні активи і інструменти в рамках реалізації наскрізних автоматичних бізнес-процесів, що використовують SOA-технології.

 • Перевірка коректності SOAP-повідомлень Web-сервісів

  Зустрітися з історією Web-сервісів і застосовуваними в них технологіями. Створіть Web-сервіс, використовуючи метод розробки «від низу до верху» (bottom-up). Навчіться передавати, одержувати, декодувати, перевіряти коректність SOAP-повідомлення і перевіряти цифрові підписи SOAP-повідомлень, використовуючи програму перевірки Web-сервісів для WSDL і SOAP.

 • Стандарти сервіс-орієнтованої архітектури (SOA)

  У даній статті підкреслюється важливість застосування в SOA-рішеннях стандартів, що поліпшують результати діяльності клієнтів і забезпечують можливість взаємодії.

 • Новости
  Провайдеры:
  • 08.09.2015

   Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   IPNET

   Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Boryspil.Net

   Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   4OKNET

   Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Телегруп

   ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
   Читать полностью

  • 08.09.2015
   Софтлинк

   Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
   Читать полностью