• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Hype 2: Візуальний редактор HTML5

Розробник:  Tumult Inc

Розробник: Tumult Inc.
Версія: 2.5.3
Вартість: $ 49.99 [ Mac App Store ]

При всіх своїх перевагах у вигляді шикарного вигляду, великих можливостей інтерактивного взаімодествія з користувачем, використання красивій анімації, Сайти, створені з використанням технолгии Flash, мають два досить вагомих недоліку - розмір сайтів виходить досить вагомим, а для можливості їх перегляду необхідний спеціальний плагін.

Але прогрес не стоїть на місці і тепер у Flash є альтернатива у вигляді HTML5 - п'ятої версії мови розмітки HTML. Даний стандарт вже підтримується останніми версіями всіх основних веб-браузерів і пропонує практично такі ж можливості, що і Flash, при більш меншому розмірі одержуваної контенту і відсутності необхідності встановлювати будь-які плагіни для його перегляду. Сьогодні я розповім про один з додатків, що дозволяють вести розробку на HTML5, яке називається Hype 2.

Hype 2 є легким у використанні WYSIWYG-редактором для створення інтерактивних веб-сайтів, анімації та багато чого іншого, основною фішкою якого є автоматична кодування в HTML5 при експорті готового матеріалу.

Програма має локалізацію тільки англійською мовою, що, втім, зовсім не завадить освоєння додатки російськими користувачами - настільки інтерфейс простий і інтуїтивний. При запуску програми, користувачеві, за замовчуванням, буде показано вікно WISIWYG-редактора і панель Інспектори. Додатково до цього в розділі Tools меню програми можна відкрити панель Media Browser і ще одне невелику панель Javascripts.

WISIWYG-Редактор

WISIWYG є абревіатурою від англійського виразу What You See Is What You Get, яке можна перевести, як «що бачиш, то і отримаєш». І дійсно, робота в редакторі відбувається таким чином, що зміст відображається в процесі редагування і виглядає максимально схожим на те, що користувач побачить в кінцевому продукті. Повністю задовольняючи вимогам WISIWYG, Hype 2 дозволяє створювати анімацію та інтерактивні сайти, не вимагаючи при цьому знання вихідного коду.

Вікно редактора складається з основної панелі, на якій, власне і створюється сайт, а також панелі Timeline, призначеної для створення анімації.

У верхній частині вікна розташувалася панель інструментів, на яку виведені інструменти для роботи зі сценами (сторінками сайту), додавання з меню, що випадає цілого ряад елементів (Box, Text, Button, Textured Button, Image, Video), а також реалізована можливість перегляду результату роботи в штатному браузері системи
У верхній частині вікна розташувалася панель інструментів, на яку виведені інструменти для роботи зі сценами (сторінками сайту), додавання з меню, що випадає цілого ряад елементів (Box, Text, Button, Textured Button, Image, Video), а також реалізована можливість перегляду результату роботи в штатному браузері системи. Окремим блоком стоять кнопки управління показом додаткових панелей з інструментарієм (Інспектор, Кольори, шрифти).

інспектор
інспектор

Інспектор є панель з безліччю вкладок, інструментарій на яких дозволяє управляти великою кількістю параметрів будь-якого елементу сайту.

Document. Завдання розмірів проекту і управліннями деякими функціями його показу. Окремо хочеться відзначити функцію автоматичної перевірки сумісності створюваного проекту з деякими версіями основних веб-браузерів, включаючи мобільні версії останніх на apple- і android-девайсах. У разі знайдених проблем з сумісністю, програма дасть рекомендації по їх усуненню.

У разі знайдених проблем з сумісністю, програма дасть рекомендації по їх усуненню

Scene. Вкладка з параметрами анімацій, створюваних в додатку. На будь-яке доступне дію (6 варіантів) з об'єктом анімації, можна призначити ту чи іншу подію (перейти на іншу сторінку, програти анімацію, запустити javascript або перейти по веб-посиланням).

На будь-яке доступне дію (6 варіантів) з об'єктом анімації, можна призначити ту чи іншу подію (перейти на іншу сторінку, програти анімацію, запустити javascript або перейти по веб-посиланням)

Metrics. Управління розмірами і обертанням будь-якого обраного елемента проекту.

Управління розмірами і обертанням будь-якого обраного елемента проекту

Element. Управління візуальним відображенням елементів проекту (фон, рамка, прозорість, відбиття, тінь).

Управління візуальним відображенням елементів проекту (фон, рамка, прозорість, відбиття, тінь)

Text. Управління форматуванням тексту, використовуваними шрифтами, інтервалами і ін.

Управління форматуванням тексту, використовуваними шрифтами, інтервалами і ін

Mouse Action. Вибір і управління подіями, що відбуваються при тому чи іншому дії з обраним елементом проекту. Набір подій аналогічний тому, що доступний у вкладці Scene. Як і в інших вкладках, при виникненні проблем з сумісністю з'явиться відповідний значок, клік на якому викличе додаткове вікно з описом проблеми.

Як і в інших вкладках, при виникненні проблем з сумісністю з'явиться відповідний значок, клік на якому викличе додаткове вікно з описом проблеми

медіабраузер

Медіабраузер дозволяє імпортувати в проект фото-, відео- і аудіоматеріали з таких додатків, як Aperture, iPhoto, iTunes, GarageBand, а також з деяких заданих папок. Причому, що цікаво, кількість папок жорстко не задано, і користувач може додати свої папки до вже наявних. Для цього достатньо перетягнути обрану папку на вікно медіабраузера.

Зображення з в бібліотеці вибрану програму або в папці може здійснюватися в трьох режимах, на панелі також присутні засоби пошуку того чи іншого файлу по його назві, результати пошуку виводяться моментально, у міру введення пошукового запиту. Імпорт матеріалів з браузера в проект також здійснюється перетягуванням.

Імпорт матеріалів з браузера в проект також здійснюється перетягуванням

Javascripts

Зовсім невелика панель дозволяє працювати зі скриптами (створювати, редагувати), а потім додавати їх в проект. Принцип роботи в Hype 2 приблизно такий же, як і в багатьох відеоредактора: користувач розставляє ключові кадри, налаштовує властивості об'єктів, а потім експортує готовий проект, отримуючи на виході папку з медіа, використовуваними в проекті і звичайним javascript'ом.

Звичайно, насправді все відбувається не так швидко, як було описано в попередніх рядках. Наприклад, створення покадрової анімації може здійснюватися двома способами: вручну або за допомогою опції записи програми. Режим запису якраз таки надає можливість призначити, наприклад, ключові позиції переміщуваного елемента проекту, а переходи для створення анімації переміщення з однієї точки в іншу Hype 2 зробить сам.

Режим запису якраз таки надає можливість призначити, наприклад, ключові позиції переміщуваного елемента проекту, а переходи для створення анімації переміщення з однієї точки в іншу Hype 2 зробить сам

Як вже говорилося вище, готовий проект можна експортувати в HTML5 форматі, причому в плані експорту підтримується інтеграція з Dropbox, що передбачає автоматичну публікацію створеної веб-сторінки в публічній папці Dropbox і дозволяє відразу після створення поділитися посиланням з іншими людьми. Зрозуміло, що інтеграція з Dropbox буде працювати тільки в тому випадку, якщо у користувача є відповідний аккаунт.

Перед початком операції експорту програмою виводиться додаткове вікно, в якому будуть перераховані проблеми сумісності, які можуть виникнути при перегляді створеного проекту в тому чи іншому браузері. Якщо проблема сумісності гостро не стоїть, то певні браузери можна виключити з тестування.

Меню налаштувань програми складається всього з двох вкладок, найбільш важливою з яких є вкладка Dropbox, що дозволяє вказати дані свого облікового запису Dropbox або, якщо його немає, тут же його завести.

При всіх своїх перевагах Hype 2 навряд чи можна назвати професійним редактором, що дозволяє створювати анімацію та інтерактивний веб-контент будь-якої складності. Проте, програма може допомогти в створенні не надто складною анімації типу анімованих логотипів, інтерактивних елементів сайту, сайтів-візиток, причому створений проект буде важити в рази менше, ніж аналогічний, але виконаний на Flash.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью