• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Хто такий трейдер

 1. зміст
 2. Важка робота трейдера
 3. Автоматизація торгівлі
 4. Різні підходи до торгівлі
 5. Технічний аналіз.
 6. Фундаментальний аналіз.
 7. Трейдери використовують власні методи аналізу.
 8. інтуїція
 9. Відео від досвідченого трейдера-любителя
 10. висновок

Чим він займається на біржі. Англійське to trade перекладається як "торгувати". Той, хто бере участь в торгівлі, і не тільки на фінансових ринках можна назвати трейдером. Чим він займається на біржі

зміст

Трейдери

Ті, хто заробляє собі на життя за допомогою трейдингу є професіоналами. Решта - це любителі, абсолютно різні люди, яких об'єднує одне - інтерес до торгівлі на Форексі. Основний вид їх діяльності, як правило, не пов'язаний з фінансами, а торгівля - лише спосіб примножити свій капітал. Для кого-то це просто хобі, таких людей приваблює не стільки отримання прибутку, скільки сам процес аналізу ринку і торгівлі. Зазвичай, такі люди, потім пишуть корисні книги за ринковою тематиці.

Але, для багатьох трейдерів торгівля - це єдиний реальний спосіб швидко заробити гроші. Ось чому так популярна торгівля на ринку Форекс.

Багато, які починають торгувати, втрачають вкладені гроші і йдуть, розчарувавшись в торгівлі. Справа в тому, що торгувати дуже легко, а торгувати прибутково, та ще тривалий час виходить далеко не у всіх.

Важка робота трейдера

Багатьом здається, що заробити на рику Форекс легко, але це не так. Трейдер повинен забути про слабкість, лінь і нехлюйство. Він постійно повинен бути в курсі ринку, повинен бути зібраний і уважний. При цьому постійно доводиться працювати над собою, удосконалюватися. Самоосвіта - ось, ніж постійно займається успішний трейдер. Потрібно бути креативним, бачити можливості в різних ситуаціях на ринку і постійно бути на чеку, тому що ринок не прощає помилок.

Потрібно бути креативним, бачити можливості в різних ситуаціях на ринку і постійно бути на чеку, тому що ринок не прощає помилок

Не кожен зможе постійно знаходиться під психологічним пресом, який давить на психіку з великою силою. Емоційна складова в торгівлі настільки велика, що якщо не вживати ніяких заходів по огорожі себе від цієї складової, то можна поплатитися грошима і навіть здоров'ям. Простий спосіб уникнути цього - це використовувати механічну торговельну систему.

Автоматизація торгівлі

Механічна торгова система вирішує основну проблему всіх трейдерів - жадібність і страх. МТС дозволяє уникнути людського фактора при торгівлі. Вже вона то, ніколи не буде коливатися закривати збиткову угоду або почекати, раптом пощастить і ринок розгорнеться.

Розробка і тестування МТС ведеться в спокійній обстановці, що дозволяє продумати всі варіанти поведінки ринку і запрограмувати систему для правильного реагування на різні ситуації. Трейдеру залишається лише запустити систему і спостерігати за результатами. Іноді зупиняючи її та коригуючи, якщо це необхідно.

Різні підходи до торгівлі

У кожного учасника торгів свій підхід до торгівлі і свої правила. Одні торгують всередині дня і можуть здійснювати до десятка угод в день. Інші - інвестори, як правило, роблять кілька угод за рік. Але всіх їх можна умовно розбити на чотири групи, що розрізняються за способом аналізу торгової ситуації на ринку.

 • Технічний аналіз.

  До першої групи входять ті, хто користується технічним аналізом ринку, при цьому використовують технічні індикатори, свічковий аналіз, хвильовий аналіз або ж графічні побудови (фігури) на графіках ціни, а також методи штучного інтелекту (нейромережі). Це, напевно, найбільш численна група. І це не дивно, тому що існує величезна кількість доступної інформації з технічного аналізу та будь-який початківець може навчитися цьому виду аналізу.

 • Фундаментальний аналіз.

  Основна ідея фундаментального аналізу - це передбачити вплив тих чи інших подій у світі на поведінку ціни в майбутньому. Вихід фінансових новин, звітів, природні катаклізми, катастрофи і інші явища певним чином впливають на поведінку фінансових інструментів.

 • Трейдери використовують власні методи аналізу.

  У третю групу входять ті, хто використовує власні методи аналізу, а також ті, хто просто грає на ринку, як в казино, користуючись теорією ймовірності як покажчиком для здійснення угод на ринку. Такі трейдери просто грають, при цьому, як правило, використовують хитру систему виставлення ордерів і супроводу відкритих позицій. Часто такі гравці використовують який-небудь різновид Мартингейла (подвоєння розміру ставки після програшу, в надії, що виграш все одно рано чи пізно станеться). Себе особисто я відношу саме до третьої групи, тому що використовую власні методи аналізу благо торговий термінал Metatrader 4 містить в собі величезні можливості по дослідженню ринку Форекс.

 • інтуїція

  У четверту групу можна віднести людей, які торгує по-інтуїції. Це, як правило, успішні трейдери з величезним стажем роботи, яким досить лише поглянути на графік ціни, щоб оцінити, що відбувається на ринку і як з цього отримати прибуток. Але таких дуже мало. Розгадка їх здатності так швидко оцінювати ситуацію на ринку, дуже проста - досвід, набутий в результаті щоденної торгівлі на фінансових ринках. Те, що вони не користуються жодним видом аналізу, насправді не вірно, просто у них це виходить автоматично або навіть підсвідомо, внаслідок великого досвіду торгівлі. Це називається "відчувати ринок".

Відео від досвідченого трейдера-любителя

Дане відео повністю підтверджує моя думка про ринок Форекс, про те як це бути трейдером на цьому безжальному терені. Рекомендовано до перегляду всім початківцям.

висновок

Торгувати на ринку Форекс - це престижно і вкрай захоплююче. Все що потрібно, щоб їм стати і почати торгувати - це комп'ютер і бажання заробляти. Але це вже тема для іншої статті. Щоб стати успішним трейдером потрібно мати свою голову на плечах. Нікого не слухайте, вчіться на чужих помилках, постійно удосконалюйтеся в торгівлі. І головне - контролюйте свої ризики, ставте стопи і ніколи не порушуйте правила своєї торговельної системи.

З повагою
Павло Смирнов.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью