• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

hkcmd.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з hkcmd.exe
 2. Інформація про фото hkcmd.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з hkcmd
 5. hkcmd сканер

Справжній файл hkcmd.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Intel® Common User Interface, розробленого Intel Corporation.

HKCMd - це абревіатура від Intel Graphics H ot K ey C ontrol M o d ule

Hkcmd.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є hkcmd.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з hkcmd.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму hkcmd Module. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи hkcmd.exe.

Інформація про фото hkcmd.exe

процес hkcmd Module або Intel Graphics Services або baba або NVIDIA Control Panel Application належить програмі Intel® Common User Interface або Intel Poulsbo Drivers for Windows NT або Intel® LDDM Ultra Mobile Media або Microsoft або Intel® Graphics Media Accelerator або NVIDIA Monitor Access Manager або SgqZZMNn від Intel (Www.intel.com) або NVIDIA (Www.nvidia.com) або Microsoft (Www.microsoft.com) або Intel Corporation - Software and Firmware Products або BABA .

Опис: Ця програма надає доступ до спеціальних гарячих клавішах, що забезпечує параметри конфігурації для вбудованих графічних контролерів на визначених чіпсетах Intel. Вона встановлюється автоматично разом з драйверами для чіпсетів Intel 810 і 815, і хоча не є основною, рекомендується не відключати її з метою забезпечення сталої роботи системи.

Докладний аналіз: hkcmd.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Hkcmd.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 77,824 байт (24% всіх випадків), 126,976 байт і ще 100 варіанти . Докладний аналіз: hkcmd
Це не файл Windows. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, Run, MACHINE \ User Shell Folders, User Shell Folders). У процесу немає видимого вікна. Це файл, підписаний Microsoft. Тому технічний рейтинг надійності 34% небезпеки.
Це дозволяє видалити відповідну програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Intel (R) Graphics Media Accelerator).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з hkcmd.exe

 • Якщо hkcmd.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 55% небезпеки. Розмір файлу 420,239 байт (50% всіх випадків) або 340,002 байт. Немає інформації про творця файлу. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, Run, MACHINE \ User Shell Folders, User Shell Folders). Це не файл Windows. Hkcmd.exe здатний записувати введення даних, моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами.
 • Якщо hkcmd.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 72% небезпеки. Розмір файлу 192,512 байт. У файлу немає інформації про творця цього файлу. Це невідомий файл в папці Windows. У процесу немає видимого вікна. Це не системний файл Windows.
 • Якщо hkcmd.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 56% небезпеки. Розмір файлу 302,080 байт.
 • Якщо hkcmd.exe знаходиться в папці C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 66% небезпеки. Розмір файлу 77,824 байт.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу hkcmd.exe, наприклад WS.Reputation.1 або W32.Virut.CF (визначається антивірусом Symantec), і Bitcoin Miner (PUA) (визначається антивірусом Sophos). Таким чином, ви повинні перевірити файл hkcmd.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Навесні міняв мати. При установці драйвера цей файл з'явився в автозагрузке.Что з ним, що без нього - різниці не помітив.
Михайло Можливо зустрічатися в обох варіантах. 1. Як процес Intel HotKey. Може бути відключений. Можуть виникати проблеми, коли система XP SP2, при підключенні до RDP. 2. Програми-шпигуни так само маскуються по цей процес, див. Посилання. (додаткова інформація)
Максим Процес hkcmd.exe - Intel Hotkey Command Module. Програма встановлюється з графічними картами Intel і забезпечує підтримку різних гарячих клавіш для швидкої зміни графічних характеристик комп'ютера. (додаткова інформація)
Alex W. nmkl,
слухайте а я наше два таких файлу на комп'ютері один c: \ windows або c: \ windows \ system32 тут інший C: \ WINDOWS \ system32 \ DRVSTORE \ igxp32_0E272D6868335A38C4748E51C535488334E7B295
артем в автозавантаженні файл не потрібен однозначно, ніхто цими гарячими клавішами не користується.
Олексій Hot Key. Восновном для ноутов необхідний. Лежить в system32 і може бути в репозиторії. Може звертатись до Microsoft-у. Буваю маскуються під файл шкідливий.
Saboth При запущеному процесі виникають проблеми з мережею: втрачається. Видаляю в диспетчері завдань - все починає працювати стабільно. Причому на всіх комп'ютерах в мережі. NOD32 не визначає.
Віктор Те, що його потрібно видаляти відразу, без церемоній. Не чекаючи, коли під нього маскірнется троян. На компі цей файл взагалі не потрібен.
Костянтин Це файл необхідний ноуту.я його видалив потім пошкодував що видалив.
Микола На 7 * 64 даний процес сильно гальмував вимикання ноута - постійно висіло вікно з очікуванням закриття фонових процесів (конкретно Hot Key). Після прінудітельгой зупинки і видалення з автозавантаження проблема зникла. Надалі ніяких лагів при роботі не помітив. ІМХО - процес для користувача абсолютно непотрібний, з урахуванням ступеня небезпеки маскування під нього шкідливий краще видалити (заморозити)
Олександр при відключенні hkcmd Module перестала працювати гаряча клавіша для перемикання з монітора на екран ноутбука, у мене файл лежить в C: \ Windows \ System32, я користуюся, включив назад
Єгор На робочому ноут у мене забив hotkey CTRL + ALT + вліво і вправо. Дістав мене - видаляю з процесів.
Андрій Повівся на страхи і відключив в автозавантаженні через AnVir Task Manager. Через день ноут став довільно вимикатися. Після включення в автозавантаженні довільні відключення були. Думаю, що прога не шкідлива.
Andybar Г
ігриг Це файл найчастіше зустрічається в ноутбуках від asus лінійки x цей файл відноситься до hd графіку від intel і гарячим клавішам ноутбук вимикаються через те, що windows виявляє що якийсь процес відноситься до intel не запущено і може вплинути на графіку тому вважаючи що після перезавантаження і автозавантаження або msconfig завантажиться цей процес!
Ілля

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото hkcmd.exe: - на основі 26 голосів з 16 відгуками.

276 користувачів запитували про цей файл. 6 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. 6 користувачів дали, як здається безпечним. 15 користувачів дали, як нейтрально. 2 користувачів дали, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з hkcmd

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з hkcmd. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу hkcmd.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

hkcmd сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью