• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Хестанов: «Неявка Набіулліної на з'їзд Асоціації російських банків носила тактичний характер»

Голова ЦБ могла пропустити захід через конфлікт двох найбільших банківських співтовариств, припустили деякі видання та експерти Голова ЦБ могла пропустити захід через конфлікт двох найбільших банківських співтовариств, припустили деякі видання та експерти  Ельвіра Набіулліна

Ельвіра Набіулліна. Фото: Сергій Бобильов / ТАСС

Ельвіра Набіулліна вперше не приїхала на з'їзд Асоціації російських банків (АРБ), на якому вона була заявлена ​​в якості доповідача. У ЗМІ з'явилися припущення , Що глава ЦБ вирішила пропустити захід через конфлікт двох найбільших банківських співтовариств.

Деякий час назад Асоціація «Росія» запропонувала банкам об'єднатися в одну структуру. На думку асоціації, це дозволить ефективніше координувати їх діяльність.

До недавнього часу найбільшим об'єднанням банків була АРБ, але в минулому році її позиції похитнулися. Доповідь асоціації розкритикував Альфа-банк, який почув в ньому ряд звинувачень на адресу ЦБ. Після цього він, а також кілька інших найбільших банків покинули асоціацію. До критики АРБ приєдналися Ельвіра Набіулліна, міністр фінансів Антон Силуанов і президент ВТБ Андрій Костін. Чи означає відсутність на з'їзді Набіулліної зміну ставлення до АРБ?

Не став робити далекосяжні висновки через відсутність глави Центробанку на з'їзді АРБ і головний економіст рейтингового агентства «Експерт РА» Антон Табах. Однак, швидше за все, це показник того, що конфлікт ще не вичерпаний, зазначив він:

Тон доповіді АРБ в цьому році стриманий: він присвячений переходу банківської системи до цифрової економіки, повідомляють «Ведомости».

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Чи означає відсутність на з'їзді Набіулліної зміну ставлення до АРБ?
Ru в ваші джерела новин?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью