• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Хакери зламали "CCleaner": Що необхідно знати і як видалити вірус

Хакери змогли викрасти дані більш 2 млн користувачів за допомогою злому додатки CCleaner Хакери змогли викрасти дані більш 2 млн користувачів за допомогою злому додатки CCleaner  Популярна утиліта CCleaner призначена для оптимізації роботи операційної системи Windows, зазнала хакерської атаки, в результаті чого зловмисники викрали дані 2,27 мільйонів користувачів, повідомляється на офіційному сайті компанії-розробника Piriform, пише  Depo

Популярна утиліта CCleaner призначена для оптимізації роботи операційної системи Windows, зазнала хакерської атаки, в результаті чого зловмисники викрали дані 2,27 мільйонів користувачів, повідомляється на офіційному сайті компанії-розробника Piriform, пише Depo.ua .

У 32-бітових версіях CCleaner v5.33.6162 і CCleaner Cloud v1.07.3191 була виявлена ​​уразливість, якій кіберзлочинці скористалися для розкрадання конфіденційних даних. В дані версії утиліти був впроваджений шкідливий код, який пересилав на сторонній сервер, розміщений в Сполучених Штатах, імена комп'ютерів, переліки встановлених програм, списки з характеристиками мережевих адаптерів, а також IP-адреси.
Уразливість даних версій утиліти виявлена ​​в середині серпня. Пізніше Piriform випустила оновлення, яке забезпечило і гарантувало захищеність даних користувачів.

Що робить вірус

Шкідлива програма була запрограмована на збір великої кількості призначених для користувача даних, в тому числі: ім'я комп'ютера, список встановлених програм, включаючи оновлення Windows, список всіх запущених процесів, IP і MAC-адрес.

Як видалити вірус

За словами дослідників Talos, близько 5 мільйонів чоловік скачують CCleaner щотижня, що вказує на те, що більше 20 мільйонів чоловік могли бути заражені шкідливим варіантом програми (заражені ті, хто скачував CCleaner на свій комп'ютер з 15 серпня по 12 вересня).
За оцінками Piriform, до 3 відсотків користувачів (близько 2,27 мільйонів чоловік) постраждали від шкідливої ​​установки. Постраждалим користувачам настійно рекомендується оновити своє програмне забезпечення CCleaner до версії 5.34 або вище, щоб захистити свої комп'ютери від компрометації.

Крім того, як інформує сайт компанії-розробника, відомості, отримані кіберзлочинцями, не можуть бути використані проти клієнтів.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью