• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

GTA V: Масове злодійство акаунтів Social Club

Дуже тривожні чутки поширюються на форумі Rockstar Games Social Club. Після релізу довгоочікуваної гри GTA V на PC різко збільшилася активність хакерів, які намагаються викрасти облікові записи користувачів. В першу чергу під удар потрапляють акаунти з жаданої GTA V.

В першу чергу під удар потрапляють акаунти з жаданої GTA V

На жаль, викрасти аккаунт Social Club порівняно нескладно - через недосконалість системи аутентифікації користувача. Досить просто підібрати пароль, після чого можна "перегнати" аккаунт на іншу адресу електронної пошти і поміняти пароль.

З цієї причини настійно рекомендую перестрахуватися і виконати кілька простих дій:

1) В основному під удар потрапляють старі акаунти, створені більше року тому. Справа в тому, що деякий час тому існувала вразливість під назвою Heartbleed, яка зачіпала базові протоколи шифрування, що використовуються на багатьох сайтах, в тому числі і Social Club. Зараз ця вразливість вже усунена. Допускаю, що ви взагалі про неї нічого не чули, але через неї зловмисники могли отримати дані деяких акаунтів, в тому числі і вашого.

Тому якщо ваш акаунт досить старий і ви не міняли пароль вже більше року - то негайно змініть пароль. Зрозуміло, бажано вибрати складний пароль, що складається з букв і цифр. І бажано не використовувати пароль, який ви юзаєте де-небудь ще в мережі.

2) Переконайтеся, що електронна пошта, до якої прив'язаний аккаунт, верифицирована. Для цього потрібно зі свого аккаунта відправити перевірки email, після чого знайти цей лист у пошті і клацнути "verify email address". Якщо пошта не прив'язана до аккаунту належним чином, то після злому аккаунт буде викрадений в два кліка.

Ну, і удачі в світі GTA V)

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью