• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Грошовий місяць для Близнюків і успішний для Дів: гороскоп на вересень-2018 для всіх знаків зодіаку

 1. Овен
 2. Телець
 3. Близнюки
 4. рак
 5. Лев
 6. Діва
 7. ваги
 8. Скорпіон
 9. Стрілець
 10. Козеріг
 11. Водолій
 12. риби
 13. Матеріали по темі

Овен  Овнам складно йти на взаємні поступки, проте саме пошуку компромісних рішень доведеться приділити найближчим часом - виною тому аспекти Марса з іншими планетами

Овен

Овнам складно йти на взаємні поступки, проте саме пошуку компромісних рішень доведеться приділити найближчим часом - виною тому аспекти Марса з іншими планетами. З 5 по 11 вересня дрібні сварки і непорозуміння можуть перерости в справжню катастрофу і зруйнувати ваше життя. Ви можете на рівному місці створити собі ворогів і втратити хороших друзів. Тому астрологи рекомендують присвятити час необхідним справах, незалежно від того, приємні вони вам чи ні. Чим більше енергії ви витратите на вирішення складних завдань, тим вище шанси уникнути неприємностей у відносинах. По можливості відмовтеся від зустрічей з неприємними людьми, інакше ці особистості надовго залишаться у вашому житті.

Телець

Початок осені обіцяє бути особливо успішним для тих Тельців, які почнуть поліпшувати своє життя, намагаючись домогтися реальних успіхів. З 1 по 9 вересня Венера, посилена в сузір'ї Терезів, буде сприяти завзятості, лідерства та цілеспрямованості. Однак перехід Венери 9 вересня в Скорпіона принесе з собою різку зміну енергетики. Так що ті Тельці, які оберуть дозвільний спосіб життя, не програють: напружене вплив планет буде забирати внутрішні сили.

А ось особисте життя в цьому місяці, на жаль, принесе багато проблем. Можливі конфлікти навіть в самих мирних сім'ях. Зменшити їх ймовірність допоможе самоконтроль. Керуючи емоціями, ви зможете пом'якшити розбіжності і не дати їм перерости у велику сварку.

Близнюки

Близнюки

Близнюків очікує грошовий місяць - у вересні Меркурій буде активним, а його різноманітні аспекти допоможуть вам заробити гроші з нізвідки. Вдалий період розпочнеться 3 вересня і триватиме мало не до кінця місяця.

В цілому вас чекає сприятливий місяць: можливий успіх і на роботі, і в особистому житті. З'явиться шанс просунутися по кар'єрних сходах, а самотні Близнюки отримають можливість зав'язати яскравий роман. Найбільш сприятливі дні - 3, 4, 5, 14, 15, 16, 17, 20 і 21 вересня. Останні щасливі дні закінчаться переходом Меркурія в Знак Терези. Тут його вплив стане нейтральним, але з 23 по 26 вересня він ще зможе вас порадувати трьома сильними аспектами, які будуть сприяти виконанню бажань.

рак

Представникам сузір'я Рака у вересні найкраще тримати нейтралітет і бути обережніше в словах і вчинках. Підвищена активність антагоніста-Меркурія чревата для вас серйозними ризиками у фінансовій сфері, так що період з 3 по 26 вересня можна назвати небезпечним. Є ймовірність, що для вас це буде найбільш напружений місяць в році. Проблеми на роботі, фінансові негаразди, невдоволення начальства і конфлікти з колегами - все це може переслідувати вас і псувати настрій.

Не поспішайте засмучуватися: експерти сайту dailyhoro.ru знають, як боротися з негативним енергетичним впливом Меркурія. Для початку сконцентруйтеся на важливих завданнях і головні цілі. Гроші - це, безсумнівно, показник успіху, але є й інші ніші: наприклад, особисті досягнення і душевну рівновагу.

Лев

Астрологи відзначили Сонце як найактивніший космічний об'єкт для Львова. У вересні очікується достаток сонячних аспектів, які нададуть вам масу можливостей для самовдосконалення. Вплив покровителя підвищить здатності до навчання, а поліпшена пам'ять стане приємним доповненням до енергії та цілеспрямованості, які будуть бити через край. Особливо вдало складатимуться справи з роботою, грошима і особистим життям.

Початок позитивних змін і настільки позитивних перетворень випадає на 6 вересня, коли Сонце запустить механізми удачі, вступивши в дуже сприятливий аспект з Меркурієм. Є велика ймовірність отримати несподівані новини, які будуть мати далекосяжні наслідки. На цьому радісні новини не закінчаться - 7 вересня подвійний аспект Сонця з Марсом і Нептуном дасть можливість наблизитися до мети.

Кінець місяця буде досить суперечливим. 23 вересня Сонце переходить в Ваги, в зв'язку з чим його енергетика і вплив ослабнуть. Той факт, що ваш покровитель буде ослабленим до кінця місяця, призведе до появи осінньої хандри і спаду активності.

Діва

Діва

У вересні у Дів будуть всі шанси досягти бажаного. Навіть самі нерішучі Діви відчують підвищену впевненість в собі. Позитивне участь Меркурія подарує вам один з найпродуктивніших місяців, особливо якщо ви будете готові проявити ініціативу і наполегливість.

Період з 3 по 21 вересня стане знаковим в житті Дів. Тут вам і удача, і успіх, і досягнення цілей. Енергійність і впевненість під кінець місяця можуть змінитися роздратуванням і навіть осінньою нудьгою, але це норма. Такі емоційні сплески - теж наслідок впливу Меркурія, який покине Скорпіона, перейшовши в Знак Терезів. Після 21 вересня домагатися поставлених цілей стане складніше.

ваги

Вересень у Терезів буде розділений на періоди по напруженості планетарних аспектів. Початок місяця буде продуктивним - Венера в вашому Знаку не дозволить неприємностей просочитися в ваше життя. Оптимізм і зібраність допоможе вам досягти головної мети і підвищити авторитет в очах оточуючих.

Друга декада місяця - час, позбавлене позитивного участі заступника. На жаль 9 вересня Венера зробить перехід в Знак Скорпіона, де втратить всі свої сили, ніж викличе апатичність, нервозність і бажання відпочити.

В кінці місяця можливі тяга до самотності, осіння хандра і небажання покидати зону комфорту. Хворобливу емоційність посилить квінтіль Венери з Плутоном, він же стане винуватцем поганого настрою і поразок на особистому фронті. Після 20 вересня управляти своїми емоціями буде практично неможливо. Щоб пом'якшити ці емоційні гірки, можна вдатися до перевіреного методу - спілкування з близькими людьми. Душевна розмова допоможе розслабитися і вирішити багато внутрішніх проблем.

Скорпіон

Загострене вплив Марса допоможе вам прокласти шлях до успіху в цьому місяці. Однак через вплив войовничої планети можливі спалахи агресії, нервове збудження, необережні слова і прикрі помилки. Щоб запобігти проблемам і досягти цілей, слід уникати імпульсивності.

У вересні вам варто навчитися керувати емоціями і по можливості не здійснювати необоротних вчинків, якими б справедливими і правильними вони вам не здавалися. Якщо ви не будете форсувати події, то зможете домогтися позитивних змін: для цього достатньо виконувати завдання по мірі їх надходження і завжди доводити почате до кінця.

Стрілець

Життєві негаразди, які можуть виникнути у вересні, не повинні вас приголомшити - місяць під егідою Юпітера в Скорпіоні обіцяє бути досить вдалим. Особливо вересня сприятливий для дійсно важливих завдань, що вимагають енергії, удачі і ризику. Здатність до досягнення цілей буде підвищена аспектом Юпітера і Сатурна 3 вересня. Залишковий вплив аспекту триватиме довго, посилить раціональність Стрільців і подарує їм можливість нестандартно вирішувати проблеми.

Найбільш сприятливі дні для перетворень - 11, 12, 16 і 19 вересня. Відразу кілька планет зійдуться в аспектах і допоможуть вам знайти упевненість в своїх силах. Астрологи рекомендують не втрачати час даремно, а розробити план по захопленню удачі і успіху. Всесвіт буде рясніти підказками і можливостями, які потрібно лише помітити і впровадити в життя. По можливості більше займайтеся саморозвитком і уникайте негативних емоцій. В іншому випадку негатив надасть руйнівний вплив і зробить останній тиждень вересня просто нестерпним.

Козеріг

Козеріг

Марс в вашому Знаку відкриє перед вами всілякі перспективи. Однак через агресивну впливу планети ви постійно будете скаржитися на брак часу, сил, грошей і сміливості. Але не можна падати духом. Негативний досвід - це теж досвід, який у вересні, як не дивно, може збагатити вас. Помічена, але упущена можливість змусить вас по-новому поглянути на свої цілі. Під егідою Марса ви зможете нарешті зрозуміти, чого хочете від життя і яким чином цього досягти.

Друга половина вересня пройде м'якше і навіть успішніше. 11 вересня Марс покине ваше сузір'я, правда, енергетика планети особливо не зміниться, зате ви відчуєте прилив сил і якусь свободу. Не виключено, що саме в цей період ваше життя кардинально зміниться. Значимість нових подій спочатку буде складно оцінити, тому будьте уважні і не поспішайте з перетвореннями.

Водолій

У цьому місяці відбудеться відразу кілька сприятливих подій. Перше - перехід Марса в ваш Знак, який відбудеться 11 числа. Друге - підвищений вплив Сатурна, що очікується з 21 по 23 вересня. І третє - ослаблене вплив антагоніста-Сонця, активність якого впаде після переходу в Знак Терезів 23 вересня.

Зіставивши всі астрологічні факти, можна сміливо сказати, що вас чекає найбільш плідний і успішний місяць. Вийде взаємно полюбити, відбудеться стрімке зростання доходу або довгоочікуване підвищення. Словом, з вами може статися те, про що ви довго мріяли. Однак астрологи рекомендують Водоліям уважно ставитися до свого здоров'я і внутрішньому стану. Велика ймовірність перенапруги, загострення хронічних захворювань, нервових зривів.

риби

Головними космічними помічниками Риб в цьому місяці стануть Венера і Місяць. У зв'язку з цим Риб чекає напружений місяць, перевантажений роботою і обов'язками. Початок місяця буде продуктивним завдяки посиленому впливу Венери в Знаку Терезів і її позитивних аспектів. Але через кілька щасливих днів ви різко ввійдете в період загострених емоцій, викликаний переходом покровителя в Знак Скорпіона і вересневим Молодиком. У Знаку Скорпіона Венера втратить всі свої сили, кинувши вас напризволяще.

Така різка зміна енергетики загрожує стресом. Венера в Скорпіоні сприятиме ліні, прокрастинації і поганого настрою. Можлива хандра і апатія. Риби будуть буквально розриватися між боргом і бажанням кинути все і зірватися у відпустку. Це далеко не найгірший варіант, оскільки зміна обстановки в середині вересня піде на користь. Тим, кому така можливість не випаде, доведеться активно працювати на благо свого майбутнього.

У вересні астрологи радять всім і кожному пам'ятати про закон тяжіння думок. Незважаючи на те, що літо пішло і настала осінь, втрачати позитивне мислення ніяк не можна - будуть ще погожі дні, наповнені щастям і успіхом. А ось якщо ви дозволите негативу пробратися в своє життя, то отримаєте зайві проблеми. Пам'ятайте: картина на зоряному небі в вересні кардинально зміниться, і лише ваш життєвий настрій стане орієнтиром в полюванні за щастям. Вдалого місяці!

Вдалого місяці

Матеріали по темі

Водолії налагодять ділові зв'язки, Ваги повернуться до минулим захопленням: гороскоп для всіх на серпень-2019 Сьогодні, 1:22 Гороскоп на 31 липня: Козероги змінять свій імідж, а Овни перестануть підлабузнюватися Вчора, 1:28 Ніякої плити для Риб і самокопання для Раків: гороскоп на липень для всіх знаків зодіаку 01.07.2019, 1:23 У Близнюків пік активності, а у Стрільців у справах крах: гороскоп на червень для всіх знаків зодіаку 01.06.2019, 2:30 Ваги повністю оновляться, а Скорпіони засукають рукава: гороскоп на травень для всіх знаків зодіаку 01.05.2019, 1:20 Овни переїдуть на ПМЖ в село, а на Дев звалиться спадок: гороскоп на квітень для знаків зодіаку 01.04.2019, 1:25 Леви оселяться на роботі, у Скорпіонів здійсняться бажання: гороскоп на березень для всіх знаків зодіаку 01.03.2019, 1:58 Молодик 5 лютого: астрологи радять амурчанам будувати плани і загадувати бажання 05.02.2019, 11:37 Тельці отримають особливі подарунки, а Риби похвилюються: гороскоп на лютий для всіх знаків зодіаку 01.02.2019, 1:33 Козероги заведуть службовий роман, Водолії покреатівіть: гороскоп на січень для всіх знаків зодіаку 02.01.2019, 1:58 Що готує Жовта Земляна Свиня на 2019 рік: гороскоп для всіх знаків зодіаку 31.12.2018, 1:06

показати ще

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью