• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Готові приклади резюме водія, правила складання і рекомендації

 1. Основні етапи складання резюме
 2. Досвід роботи
 3. Освіта
 4. додаткова інформація
 5. висновок

Резюме для влаштування на роботу для водія має важливе значення при здобутті відповідної вакансії Резюме для влаштування на роботу для водія має важливе значення при здобутті відповідної вакансії. Адже від того, наскільки грамотно вона складена, буде залежати шанс прийому на роботу в бажану компанію. Основні правила складання грамотного резюме залишаються вірними як для менеджера з продажу , Так і для водія. Проте існують деякі нюанси, які можуть стати вирішальним фактором, що впливає на успішність отримання цієї роботи.

Основні етапи складання резюме

Зазвичай структура хорошого резюме виглядає приблизно так:

 • спочатку вказується ім'я, по батькові, прізвище та дата народження;
 • адреса проживання та контактні дані (електронна пошта, телефон);
 • потім описується, яку вакансію є бажання зайняти;
 • досвід роботи;
 • освіту, пройдені курси і т. д .;
 • навички , Які можуть бути корисні при роботі на цій посаді;
 • найбільш важливі досягнення.

На останньому варто пункті зупинитися докладніше, і зараз розберемося, чому це так. Чому бажано приділяти особливу увагу цьому моменту? Тому що роботодавець розглядає сотні резюме, і наявність якоїсь яскравої пункту з вашого життя дасть певну перевагу. Подібні досягнення можуть не ставитися безпосередньо до вашої майбутньої роботи, але вони повинні підкреслювати ті ваші якості, які вигідно виділяють вас серед усіх інших претендентів.

Багато припускаються помилки, складаючи резюме шаблонно, перераховуючи стандартні риси характеру і навички, але це неправильно. Тому роботодавець потенційно схиляється до того, щоб подібні резюме відхилити якомога швидше. Як вказати на свої досягнення яскраво? Наприклад, ви опинилися учасником екстремальній ситуації і проявили себе героїчно. Також при наявності особливої ​​пристрасті до техніки, здатності розбиратися в пристрої вантажного або легкового автомобіля, про це обов'язково необхідно згадати у власному резюме, адже це покаже вашу сильну технічну сторону.

В цілому підійде все, що здатне виділити ваше резюме на тлі інших. Цей пункт досить складний (головне не перегнути планку), але в разі його успішного заповнення шанси на отримання заповітної посади підвищуються в рази.

Досвід роботи

Окремо варто розглянути і цей пункт в резюме. Починати треба з того, що вказати останнє місце роботи, потім передостаннє і так далі, аж до першого місця роботи. Причому бажано описати досягнення на кожній зазначеній посаді.

Якщо є бажання подати себе якнайкраще, то необхідно відштовхуватися від того, що більше за все необхідно вашому потенційному роботодавцю. В даному варіанті, а саме для посади водія дуже важливі такі пункти:

 • акуратна робота без будь-яких аварій і порушень правил дорожнього руху;
 • грамотне поводження з транспортом;
 • відсутність будь-яких шкідливих звичок;
 • наявність відкритих категорій у посвідченні водія, необхідних для управління відповідним транспортним засобом;
 • готовність до тривалих відряджень, особливо актуально для претендентів на посаду далекобійника;
 • здатність оперативно виправити нескладні поломки транспорту;
 • можливість працювати в нічний час і понаднормово.

Наприклад, якщо передостаннє місце роботи було пов'язано з необхідністю працювати на далеких перевезеннях в нічний час, про це точно варто згадати у власному резюме. Це може зіграти важливу роль, тому що зараз важко з пошуком відповідального і пунктуального працівника, здатного працювати в будь-яких умовах і в будь-який час. Якщо ви зможете грамотно описати ваші гідності, то ви будете претендентом номер один на займану посаду.

Освіта

Зазвичай цей розділ не відносять до важливих, проте йому теж слід приділити увагу. Адже дуже серйозною перевагою буде наявність професійної освіти за фахом автомеханік або іншого, що пов'язане з автомобільним сервісом. Також при бажанні можна вказати знання іноземних мов, особливо позитивно позначиться знання англійської мови.

додаткова інформація

Так як цей пункт є заключним в більшість резюме, то тут слід відобразити всі ті переваги, які у вас є в наявності. Дуже важливо заповнити його власними словами, оскільки дуже багато помиляються, заповнюючи його шаблонно по типу акуратний, відповідальний, працьовитий та інше.

Подібні характеристики не додадуть вам балів і не прорекламують. Вони не зможуть розкрити весь ваш потенціал, роботодавці, швидше за все, не пам'ятають вам і не відзначать гідно. Навіть якщо використовувати фразу «Ставлюся до транспорту з особливою дбайливістю, як до свого власного», це стане найкращим варіантом в порівнянні з шаблонами.

Непоганим доповненням стане наявність людей, які зможуть вас порекомендувати роботодавцям, можна вказати їх контактні дані, але перед цим необхідно заздалегідь домовитися з ними. Це потрібно для того, щоб люди підготувалися до того, що незнайома людина подзвонить їм по вказаному телефону.

висновок

Для майбутнього працівника резюме не повинно бути лише черговим шаблонним документом, яких безліч. Це дуже важливий інструмент, здатний піднести потенційного співробітника якомога вигідніше. Необхідно зробити основний акцент на позитивних якостях і серйозному досвіді роботи в цій сфері.

У той же час, якщо у претендента відсутня досвід роботи, бажано виділити саме такі моменти, на тлі яких досвід не буде відігравати важливу особливо важливу роль. Сюди, наприклад, слід віднести вміння ремонтувати автомобіль, своєчасно виправляти поломки в процесі експлуатації транспорту.

Якщо ви зможете писати резюме на посаду водія саме в такому ключі, то успіх і заповітна посаду виявляться в ваших руках. Удачі в пошуках роботи!

Готові приклади резюме водія можна скачати.

Чому бажано приділяти особливу увагу цьому моменту?
Як вказати на свої досягнення яскраво?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью