• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Гороскоп на липень 2019 року - Ваги


2 липня - повне Сонячне затемнення в Раку.

Несприятливий період триває аж до Місячного затемнення. Слід уважно контролювати своє життя.

Треба звернути увагу на взаємини з рідними і близькими і на свої почуття до них, слід уникати конфліктів з останніх сил і не піддаватися на провокації, світ в родині в цей період особливо важливий.

Відкривати нову справу, починати втілювати в життя будь-якої план в цей час не варто.

Не варто в цей період проводити різні благодійні акції або волонтерські проекти.

Будь-які великі фінансові операції краще перенести на інший більш сприятливий період.

Не можна сприймати всерйоз образи, гучні висловлювання і обіцянки в цей час.

Міняти свій психологічний стан за допомогою алкоголю категорично не можна в цей день, і просто не можна до 19 липня.

Якщо Ви давно мрієте викорінити якусь звичку у Вашому домі або позбутися від будь-якої риси характеру, то енергія Затемнення допоможе Вам. Краще не зволікати і в цей же день продумати чіткий план, як можна побороти будь-якої недолік і відразу почати втілювати його в життя.


16, 17 липня - часткове Місячне затемнення в Козерозі.

У цей день з'явиться бажання все кинути і змінити своє життя кардинально, але не можна піддаватися цьому почуттю. Не можна починати нові справи, не можна з'ясовувати стосунки, спілкуватися, подорожувати, вживати алкоголь. Не можна погано думати про когось або про щось.У липні Терезам слід більше довіряти свого внутрішнього голосу і інтуїції, оскільки це допоможе Вам краще розуміти не тільки себе, але і мотиви вчинків близьких Вам людей. Крім того, липень - прекрасна пора для відпочинку та обмірковування нових ідей і проектів. Грошові і професійні плани можуть в подальшому втілитися, однак, за умови повної секретності і нерозголошення Ваших стратегічних планів. А ось від далеких ділових поїздок слід відмовитися, оскільки вони не обіцяють бути вдалими - скоріше навпаки, можуть спричинити за собою проблеми з законом. У сімейних представників знаку Терези на побутовому грунті намічаються незначні конфлікти. Щоб цього уникнути, постарайтеся приділити увагу не тільки роботі, але і сімейним проблемам. Не забувайте також про батьківський борг - намагайтеся, щоб Ваші стосунки з дітьми були засновані на довірі і чесності.


У першій декаді липня емоційна нестійкість може зіграти з Вами злий жарт у вигляді нервового зриву. Крім того, в першій половині місяця велика ймовірність отримання травм хребта або кінцівок - будьте гранично уважні і обережні! З приходом липня біля багатьох Терезів почнеться новий цикл, який триватиме до кінця року. Саме тому у Терезів в цей період може сильно загостритися логіка, прислухаючись до якої, вони знайдуть тверезу оцінку подій і позбудуться ілюзій. Також початок липня - прекрасна пора для втілення в життя своїх найсміливіших ідей і планів. Великомасштабні проекти можуть не втілитися, принаймні відразу ... Але нагальні завдання будуть виконані до кінця року.


У другій декаді липня вільні Ваги ризикують, погнавшись "за двома зайцями", потрапити в незручну ситуацію. Зірки радять визначитися з вибором, довірившись чи не логіці, а велінням серця - в цьому випадку Ви не тільки знайдете відданого партнера, але і зможете побудувати щасливий, гармонійний союз. Для сімейних Терезів середина місяця принесе дрібні непорозуміння. Розчинившись повністю в роботі, вони раптом виявлять, що втратили щось важливе у відносинах з рідними. Однак спільні вихідні під гаслом: "моя дача - моя фортеця" можуть значно виправити ситуацію. Щиро поцікавтеся бажаннями і проблемами своїх рідних, прийміть участь в їх житті, проявіть турботу, і вони з радістю дадуть відповідь вам взаємністю! Також цей період чудово підходить для облаштування будинку: косметичного ремонту, покупки предметів інтер'єру.


У третій декаді удача буде вподобу Терезам у всіх починаннях, а навколишні стануть на них рівнятися. Чи не скупіться! Щедро діліться своїм оптимізмом і дружелюбністю, заражаючи їм по службі і ділових партнерів, оскільки від їх віри в загальну справу також багато в чому залежить якість результату Вашої спільної роботи. Однак від ділових поїздок в цей період часу слід відмовитися - вони, по всій видимості, не принесуть нічого, крім невиправданого ризику і можливих проблем.Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью