• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Гороскоп на вересень риби жінки 2018: що очікує

 1. Особисте життя
 2. Сім'я і друзі
 3. Фінансове становище
 4. здоров'я
 5. Кар'єра
 6. Поради на кожну тижні вересня

Риби по своїй натурі - це дуже чутливі і сприйнятливі до всіх подій люди. Тому гороскоп на вересень 2018 для жінок риб готує представницям слабкої статі багато складнощів.

Але також астрологи обіцяють рибам і позитивні емоції, які принесуть їм близькі люди і приємні події.

Особисте життя

У вересні у риб будуть сприятливі умови для поліпшення романтичних відносин, а також вирішення проблем, що стосуються їх. Якщо ж відносин у вас в даний момент немає, то гороскоп готує для вас велику кількість уваги з боку представників протилежної статі, можливо навіть іноземців.

Можливо, у вас відбудуться зустрічі з вашими колишніми партнерами. Який у них буде результат - ніхто не знає.

Можливо, ви помиріться і знову відновите свої відносини , А може бути ці зустрічі не принесуть ніякої користі. У будь-якому випадку навмисно уникати їх не потрібно, а також не варто передчасно переоцінювати їх.

Сім'я і друзі

У вересні 2018 року гороскоп віщує жінкам рибам хороші відносини з сім'єю і друзями. Це відмінний час, щоб відвідати старих знайомих або з'їздити до далеких родичів в інше місто. Друзі самі будуть постійно нагадувати вам про себе, пропонувати зустрітися або кликати на цікаві заходи. З упевненістю погоджуйтеся, адже це хороший спосіб відволіктися від звичної суєти і дрібних побутових проблем.

Нові знайомі або раптово нагадали про себе старі зв'язки підуть вам на користь, тому не намагайтеся їх уникнути.

У період з 18 по 21 вересня у вас можуть статися невеликі конфлікти з родичами, але не варто звертати на них особливої ​​уваги. Такі проблеми швидко перестануть бути актуальними і в вашій родині знову запанував мир і спокій.

Фінансове становище

У вересні 2018 року фінансовий стан жінок риб, згідно з гороскопом, буде тільки поліпшуватися. Можливо, вам підвищать зарплату на роботі або вам вдасться реалізувати те, про що давно мріяли і що принесе вам гарний прибуток. Велика ймовірність, що ви знайдете вигідні пропозиції для великих покупок.

Але саму покупку краще відкласти на наступний місяць, щоб ви встигли все обдумати і точно переконалися в тому, що вона вам потрібна. Так ви не витратите гроші даремно і зробите дійсно правильне фінансове вкладення.

Так ви не витратите  гроші  даремно і зробите дійсно правильне фінансове вкладення

здоров'я

Фізичний стан можна розділити на кілька підпунктів:

 • Внутрішні занепокоєння. Сильний стрес і переживання на роботі можуть погано відбитися на здоров'я у вигляді нервових зривів або депресії. Тому намагайтеся уникати порожніх конфліктів і намагайтеся в будь-яких ситуаціях зберігати спокій.
 • Погіршення зору. Намагайтеся в вересні не перевантажувати свій зір і давати очам відпочити. Якщо ви довго працюєте за комп'ютером, подбайте про спеціальні окулярах і краплях, щоб уникнути проблем.
 • Загальна втома. Закінчується літо - пора відпусток і відпочинку , І знову доводиться повертатися в робочий режим. Через це організм може сильно втомлюватися, тому важливо не сильно перевантажувати себе роботою, знаходити час на відпочинок, а також непогано було б дотримуватися режиму.

Через це організм може сильно втомлюватися, тому важливо не сильно перевантажувати себе роботою, знаходити час на відпочинок, а також непогано було б дотримуватися режиму

Кар'єра

Особливо напруженим і насиченим для жінок вересня буде в плані роботи. Доля подбає про те, щоб ви знайшли собі роботу за покликанням, якщо ви цього потребуєте. Але не варто цілком покладатися на волю випадку, так як вам самим для цього потрібно буде чимало зробити.

Якщо ж ви не маєте потребу в новому місці роботи, то зробіть все можливе, щоб якомога краще показати себе на своїй нинішній посаді. Проявляйте свою зацікавленість до проекту, не бійтеся пропонувати нові ідеї, які зможуть зробити компанію краще, і тоді вас помітять.

Велика ймовірність, що ви отримаєте підвищення або зможете тимчасово спробувати себе на керівних посадах через відсутність начальства в певний час.

До слова, ті самі старі дружні зв'язки, про які йшлося в попередніх пунктах, можуть стати в нагоді вам в роботі. Не соромтеся просити допомоги, але тільки якщо вона вам дійсно потрібна. Не варто просити людини допомогти вам в тому, з чим ви в змозі впоратися самі, адже це як мінімум некрасиво.

У вересні у вас можуть вирішитися проблеми на роботі, з якими ви не могли впоратися останні кілька місяців. Це може статися, само собою, або ж стати результатом довгого наполегливої ​​праці. А також придивіться до своїх колег.

Можливо, деякі з них здадуться вам цікавими особистостями і стануть кимось більшими, ніж просто товариші по службі.

Поради на кожну тижні вересня

Гороскоп на вересень 2018 для жінок риб підготував кілька порад для вас про те, як краще поводитися в певні терміни, щоб не зробити помилку:

 1. З 1 по 7 вересня. У цей період намагайтеся більше відпочивати і менше витрачати свій час на порожні турботи, яких можна уникнути. Продуктивність і працездатність - це, звичайно, добре, але в деяких ситуаціях відпочинок дійсно важливий.
 2. З 8 по 5 вересня. На цьому тижні вас чекає багато справ і проблем. Головна порада - завжди залишайтеся реалістами і тверезо оцінюйте ситуацію. Не намагайтеся взяти на себе більше, ніж зможете виконати, що не підводити себе та інших людей.
 3. З 16 по 22 вересня. В цей час вами можуть намагатися маніпулювати, тому будьте завжди пильні і уважні до людей, які вас оточують. А також не намагайтеся в поспіху виконати кілька справ одночасно, адже так ви не зможете зробити все якісно і ваші труди не окупляться. Краще витратьте на виконання завдання трохи більше часу.
 4. З 23 по 30 вересня. В останній тиждень місяця вам може знадобитися чийсь рада. Радимо вам звернутися до дослідної жінці з сильним характером . Придивіться - така напевно є у вашому житті.

Не варто повністю вірити гороскопу і сподіватися лише на волю випадку. Кожен раз адаптуйте вищесказане під певний випадок, і тоді з прогнозів ви зможете винести дійсно важливі поради та настанови.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью