• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

GoogleUpdate.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з GoogleUpdate.exe
 2. Інформація про фото GoogleUpdate.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з GoogleUpdate
 5. GoogleUpdate сканер

Справжній файл GoogleUpdate.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Google Updater, розробленого Google.

GoogleUpdate.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є GoogleUpdate.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з GoogleUpdate.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Google Installer. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи GoogleUpdate.exe.

Інформація про фото GoogleUpdate.exe

процес Google Installer або установник Google або globalUpdate Update або Windows Monitor Modules або Inštalacný program Google або Google Update Services або GUMBDA.tmp або Orbitum Update належить програмі Google Update або Google Update Service (gupdate) або globalUpdate Update або Google Update Service (gupdatem) або Bergarius або WorldWideCoupon або BlueStacks або Google Update Services від Google (Toolbar.google.com) або globalUpdate або або Bergarius або BlueStack Systems або Google lnc або noname .

Опис: GoogleUpdate.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. GoogleUpdate.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 116,648 байт (35% всіх випадків), 136,176 байт і ще 17 варіанта . Опис: GoogleUpdate
Назва сервісу - gupdate.
Це не системний файл Windows. Додаток не видно користувачам. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Тому технічний рейтинг надійності 28% небезпеки.
Ви можете видалити програму Google Chrome або Google Earth, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до www.google.com/chrome/ або www.google.com/earth/ для поновлення, перейти до www.google.com/support/chrome/ або earth.google.com/support/ для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Google Chrome або Google Earth в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з GoogleUpdate.exe

 • Якщо GoogleUpdate.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 23% небезпеки. Розмір файлу 116,648 байт (45% всіх випадків), 136,176 байт і ще 14 варіанта . Це не системний процес Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, DEFAULT \ Run, MACHINE \ Run).
 • Якщо GoogleUpdate.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows \ System32, тоді рейтинг надійності 8% небезпеки. Розмір файлу 116,648 байт. У процесу є видиме вікно. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, DEFAULT \ Run, MACHINE \ Run). Це не файл Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу GoogleUpdate.exe, наприклад ADW_FakeGooG (визначається антивірусом TrendMicro), і not-a-virus: RiskTool.Win32.GlobalUpdate.dx (визначається антивірусом Kaspersky). Таким чином, ви повинні перевірити файл GoogleUpdate.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Якщо Google Installer змінив пошук за замовчуванням і початкову сторінку в браузері, то ви можете відновити ваші параметри наступним чином:

Зміна параметрів за замовчуванням для Internet-Explorer ▾

 1. В Internet Explorer, натисніть на комбінацію клавіш Alt + X, щоб відкрити меню Сервіс.
 2. Натисніть Властивості браузера.
 3. Натисніть на вкладку Додатково.
 4. Виберіть кнопку Скидання ....
 5. Виберіть пункт Видалити особисті настройки.

Таким чином настройки Internet Explorer будуть повернуті до значень за замовчуванням. Ваш браузер почне роботу зі знайомою початкової сторінкою і пошук буде працювати без спливаючих вікон, реклами, збережених файлів cookie, але все плагіни браузера будуть так само видалені [1] . Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

 1. Скопіюйте chrome: // settings / resetProfileSettings в адресний рядок браузера Chrome.
 2. Натисніть кнопку Скинути.

Chrome потім увімкнеться знову з порожньою стартовою сторінкою і з пошуковою системою Google за замовчуванням - без різних спливаючих вікон, реклами, збережених файлів cookie, тим або розширень [1] . Якщо ви хочете активувати деякі розширення, будь ласка, введіть chrome: // extensions / в адресний рядок браузера Chrome. Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

 1. Скопіюйте about: support в адресний рядок браузера Firefox.
 2. Натисніть кнопку Очистити Firefox.

Firefox виглядає тепер як новий. Закладки та збережені паролі будуть збережені, але все розширення і дані з ними пов'язані будуть видалені [1] . Зробіть очищення вашого браузера і комп'ютера простіше і безпечніше з Security Task Manager .

коментар користувача

«Ненав'язливий» сервіс від компанії Google Стаття про те як прибрати або вимкнути GoogleUpdate.exe знаходиться за адресою: http://handynotes.ru/2008/10/googleupdate.html (додаткова інформація)
Ivan Є побоювання, що цей plugin сприяє проникненню і розмноженню вірусів типу Win32.HLLW.Autoruner.22584
oms у мене в антивірусі це виявився дуже небезпечний файл підвищеної небезпеки але ось ток зрозуміти не можу він його видалив чи ні ..
Євген не встановлюється Google помилка 0х80040707 (Windows 7 максимальна)
lili2355 цей процес абсолютно не потрібен, він відстежує що ви робите в інтернеті. Його розробники впроваджують без вашого відома. Вимкніть його. Ось тут корисна стаття
у мене процес google.exe вантажить ЦП на 100%, що робити не знаю
juri GoogleUpdate з'явився після спроби встановити браузер Хром. Гуглю мабуть не сподобалася захист компа (фаервол, антивірус і антишпигун) і браузер не ставилося, але GoogleUpdate встановився заробив. GoogleUpdate я звичайно видалив і вичистив систему взагалі від ключів google за допомогою WinTools.net Prof. Комп'ютер став працювати набагато жвавий. Потім через деякий час знову виявив 2 служби - gupdate і gupdatem, які походять від служби (Remote Procedure Call - RPC). Коротше Гугль стежить за кожним комп'ютером по всьому світу, кібер війна, однако!
Сергій
Легальний троян. Гугл любить копатся в файли користувача і надавати доступ до людей в чорному. Якщо залишити його включеним - прощай приватність. Ставлю найнижчу оцінку. Люди вимкніть цей процес повністю, видаліть з автозагрузок. А коли потрібно оновлювати, тисніть на кнопку "Про програму Хром" і все.
An open-eyed man прийшла смс на мобільний з текстом невірного змісту, що б цей текст перевірити знадобилося закачати цю шкідливу програму (як виявилося пізніше) .Програма виповзає в самий невідповідний момент з вмістом про можливість списання грошових коштів в моб.тел.По всім параметрам програма є вірусної і заважає нормальній роботі інтернету ітелефона в целом.Рекомендаціі видаляти відразу.
Ольга Відкривалися рекламні вкладки самі по собі. Видалив цей процес і реклами не стало.
Андрій у 2017 році під windowsXP ця хрень зовсім не потрібна ... XP більше не підтримується)), а у кого сімка тому бог в допомогу))), хлопці вчіться працювати ручками, а не сподіватися на автоматизацію ... ВІРУСИ ОДНАК !! !)))
Alex Щоб відключити цей процес, не обов'язково видаляти саму папку і файл в ній. Для цього заходимо в Панель управління-Адміністрування- Служби, і шукаємо дві служби Google Update, зупиняємо їх, відключаємо їх автозапуск. Потім через меню "Пуск" шукаємо msconfig і на вкладці Автозавантаження відключаємо GoogleUpdate.exe Для Windows 10 трохи по іншому, йти в msconfig не потрібно, просто заходимо в диспетчер задач, потім на вкладці Автозавантаження відключаємо процес "run", це якраз і є файл сценарію автозапуску, який посилається на папку з файлом GoogleUpdate

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото GoogleUpdate.exe: - на основі 20 голосів з 13 відгуками.

33 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). 2 користувачів дали, як безпечний. Один користувач оцінив, як вважається за необхідне. 5 користувачів дали, як нейтрально. 4 користувачів дали, як здається небезпечним. 8 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з GoogleUpdate

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з GoogleUpdate. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу GoogleUpdate.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

GoogleUpdate сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью