• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Google приступив до ширшого запуску mobile-first індексації

Google оголосив, що почав запуск mobile-first індексації для більшого числа сайтів. Зокрема, для тих ресурсів, які вже йдуть найкращим практикам з цього питання.

Це перший раз, коли Google офіційно підтвердив переклад великої кількості сайтів на mobile-first індексацію. У жовтні представники пошуку заявили про запуск цього зміни для обмеженого числа ресурсів. Тепер же мова йде про початок більш масштабного запуску.

як повідомлялося раніше, Google буде повідомляти власників сайтів про переведення їх ресурсів через Search Console. Нижче - приклад такого повідомлення:

Нижче - приклад такого повідомлення:

У Google також відзначили, що власники сайтів будуть бачити значне підвищення показника сканування по Smartphone Googlebot. Крім того, Google буде показувати мобільну версію сторінок в результатах пошуку і в кеші.

При цьому в Google підкреслили, що переваг в ранжируванні сайти, перекладені на новий тип індексації, отримувати не будуть:

Нагадаємо, що mobile-first індексація - це новий підхід Google до індексації веб-сторінок. У пошукової системи як і раніше буде один індекс, але після переходу на mobile-first індексацію скануватися і ранжуватися в першу чергу буде мобільна версія сторінки, а при її відсутності - десктопна. Ця зміна покликане поліпшити досвід мобільних користувачів.

В Google підготували детальний документ по mobile-first індексації для розробників . З FAQ по цій зміні можна ознайомитися тут .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью