• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Google припиняє підтримку Chrome для старих версій OS X

У цьому місяці Google перестане підтримувати браузер Chrome для OS X 10.6 (Snow Leopard), 10.7 (Lion) і 10.8 (Mountain Lion), а також для Windows XP і Windows Vista. Тобто Chrome і раніше буде працювати на цих операційних системах, але їх користувачі перестануть отримувати оновлення і патчі, що усувають проблеми з безпекою.
У цьому місяці Google  перестане підтримувати  браузер Chrome для OS X 10

Google повідомляє, що користувачі Mac повинні перейти на OS X 10.9 (Mavericks) або більш нові версії ОС, щоб отримувати патчі і далі. Ті ж, хто залишиться на старих ОС, виявляться уразливими для нових вірусів і шкідливих сайтів, які можуть пошкодити систему або дані.

Хоча багато хто вважає, що у комп'ютерів Apple «імунітет» до вірусів, насправді це не так. «Маки» потребують надійного захисту нітрохи не менше комп'ютерів на Windows. Крім того, всім користувачам OS X не завадить регулярно оновлювати своє програмне забезпечення, в тому числі і браузери.

Компанії випускають патчі, щоб виправити помилки і уразливості в ПЗ і зробити його більш безпечним, захищеним від шкідливого ПО. Якщо ви користуєтеся Google Chrome, вам дійсно варто оновити свою ОС, щоб і надалі отримувати оновлення.

Kaspersky Internet Security для Mac забезпечує повну безпеку цифрового життя користувача, а також піклується про захист особистих даних та файлів. Наше рішення не тільки не дає вірусам і троянцам пробратися до вас в систему, але і забезпечує додатковий захист від фішингу, може убезпечити ваші онлайн-транзакції і вберегти ваших дітей від неприємних зустрічей з дорослим контентом. Насправді воно вміє ще багато всього корисного .

Як і Chrome, Kaspersky Internet Security працює на системах Mac OS X 10.9 і молодше. У більш старих операційних системах занадто багато багів, і вони набагато гірше захищені. Таким чином, оновлення не тільки зробить вашу ОС безпечнішою, але і дозволить всім додаткам краще працювати, а вам - встановити нову корисну ПО.

Так що, якщо ви все ще користуєтеся старою версією OS X, саме час оновитися, тим більше що Apple поширює свіжі версії своїх операційних систем абсолютно безкоштовно.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью