• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Google chrome скачати безкоштовно для windows xp російська версія 64-32 біт

 1. Так само розробники браузера постаралися домогтися таких цілей:
 2. Завантажити Google Chrome безкоштовно

Google Chrome - це безкоштовний інтернет-браузер, створений компанією Google, який останнім часом став дуже популярний серед інтернет-користувачів, незважаючи на те, що його винайшли зовсім недавно Google Chrome - це безкоштовний інтернет-браузер, створений компанією Google, який останнім часом став дуже популярний серед інтернет-користувачів, незважаючи на те, що його винайшли зовсім недавно. Компанія гугл сконструювала цей браузер з чистого аркуша, на підставі браузера Chromium і движка Blink (до 2013 був на движку Webkit). Ви можете завантажити google chrome для windows xp 32 bit стару версію безкоштовно.

Чому він користується такою популярністю? У чому його особливості? У цій статті ми розглянемо деякі з них.

 1. Використання многопроцессность архітектури. Це означає, що у кожної вкладки свій окремий процес, і називається це, ізоляція процесів. Навіщо це потрібно? Вкладки не мешют джруг одному, якщо одна з них повисла, не треба буде закривати всі вкладки, а тільки одну, інші будуть працювати в нормальному режимі. Так само це додаткова безпека від зловмисників, так як вони не зможуть дивитися відразу на всі вкладки, так як вони не будуть пов'язані один з одним.
 2. Браузер має свій диспетчер задач, який можна викликати гарячими клавішами Shift + Esc, і ви зможете побачити всі процеси, які були запущені.
 3. Особливістю інтерфейсу є від, що панель вкладок тепер вверрху вікна, а не під адресним рядком, що є важливою відмінністю від інших браузерів. Ви можете перетягувати вкладку в окреме вікно, і навпаки. У кожної вкладки є свій набір елементів.
 4. Простота і зручність в експлуатації, легко встановлювати, оновлюється самостійно у фоновому режимі без вашої участі. Вам потрібно лише завантажити гугл хром для виндовс xp 32 біт безкоштовно російською останню версію з офіційного сайту.
 5. Сторінка швидкого доступу так само є характерною рисою, якої браузер відрізняється від інших. Вона замінює домашню сторінку і відкривається при створенні нової вкладки. На цій сторінці можуть розташовуватися часто відвідувані сайти, вкладки, які недавно були закриті, підказки щодо використання браузера хром, синхронізація вкладок.
 6. Гугл Хром має широкі можливості, завдяки спеціальній відкритій галереї для різних розширень від різних осіб. Так що користуватися браузером можуть і прості користувачі, яким досить функцій за замовчуванням, і професіонали, які можуть налаштувати браузер під себе і свою роботу.
 7. Перекладає цілі сторінки на різні мови
 8. Браузер працює з такими операційними системами як Windows, Android, iOS і іншими.
 9. На інтерфейсі ви знайдете такі кнопки як: назад, вперед, оновити, зупинити завантаження, додати поточну сторінку в закладки.

Так само розробники браузера постаралися домогтися таких цілей:

 • Швидкість роботи - завдяки технології V8, яка є розширеним механізмом JavaScript, дуже швидко запускає складні web-додатки.
 • Зручність і комфорт - можна підлаштувати інтерфейс під себе
 • Максимальна безпека, можете спокійно гуляти по просторах інтернету, не боячись підчепити небезпечний вірус. Браузер попередить вас про шкідливих сайтах.
 • Конфіденційність - Якщо ви не хочете що б хтось бачив, на яких сайтах ви були, то можна включити режим інкогніто.
 • Персоналізація - якщо за одним комп'ютером працюють кілька людей, то можна створити кожному свого облікового запису, особливо це зручно тим, хто працює в браузері з різних пристроїв або при перевстановлення комп'ютера.

Скачайте браузер google chrome безкоштовно російською мовою для windows xp і насолоджуйтеся своїм дозвіллям в інтернеті, тому що Хром гарантує вам високу швидкість завантаження файлів і відкриття будь-яких сайтів і безпеку.

Завантажити Google Chrome безкоштовно

Завантажити Google Chrome для Windows XP безкоштовно з офіційного сайту

Версія:

49.0.2623.108

Ліцензія:

Безкоштовна

Розмір: 48,8 Мб


Розробник: Google


Версія ОС: Windows XP (Віндовс ХП) 64 bit / 32 біт


Мови: Російська мова, Англійська мова

Чому він користується такою популярністю?
У чому його особливості?
Навіщо це потрібно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью