• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Google Chrome не запускається, гальмує або не розкриває сторінки

 1. хром гальмує
 2. Гугл Хром не починається
 3. Google Chrome не відчиняє сторінки

Сьогодні ми будемо говорити про проблеми, пов'язані з інтернет-браузером Google Chrome

Сьогодні ми будемо говорити про проблеми, пов'язані з інтернет-браузером Google Chrome. На сьогоднішній момент це один з найпоширеніших браузерів в світі, який зажив слави всього за кілька років. А все тому, що вийшов він вкрай вдалим у всіх аспектах цього слова. Проте, навіть з «Хромом» можуть виникати проблеми і неполадки. Що робити в подібних випадках? Саме це я вам розповім сьогодні.

хром гальмує

 • Якщо при відкритті самого браузера ви відчуваєте проблеми, то найпростішим методом вирішення можливої ​​проблеми стане перевстановлення програми. Для цього йдемо на офіційний сайт і викачуємо оглядач звідти. Повністю видаляємо «Хром» з комп'ютера, не забуваючи при цьому позбутися хвостів, а також зберегти потрібні дані (паролі, логіни і т.п.). Після цього встановлюємо браузер. До речі, ви можете спробувати його просто оновити, якщо автообновление у вас відключено, що навряд чи, про що я писав в одній з попередніх статей.
 • Обов'язково відключаємо всі встановлені розширення (Настройки - Розширення). Відключаємо розширення по черзі і перевіряємо працездатність браузера. Не забувайте про те, що розширення могли бути встановлені абсолютно випадково практично без вашого відома, тому скидати їх з рахунків не потрібно.
 • У деяких випадках причиною може виникати в тих випадках, якщо кеш настільки величезний, що викликає «гальма». Ми повинні його видалити. Про те, як це зробити , Я писав кілька місяців тому. У тій же статті розказано про те, як для даної процедури скористатися програмою CCleaner.
 • Якщо гальмування або навіть зависання відбуваються при перегляді, наприклад, відео на YouTube, то першим ділом оновлюємо Flash Player . А ще не забуваємо про те, що далеко не всі навіть щодо потужні комп'ютери в силах впоратися з цим самим флешем. Наприклад, якщо у вас відкрито декілька вікон з відеозаписами, подібні гальма можна вважати самим собою зрозумілим процесом.

Гугл Хром не починається

Ось що сам Google пише по воду цієї проблеми:

Деякі антивірусні програми і брандмауери можуть перешкоджати відкриттю Google Chrome на комп'ютері.

 • Це говорить про те, що Google Chrome потрібно додати до списку обраних того ж фаервола або антивіруса. Що б упевнитися в тому, що проблема дійсно в них, вимкніть ці програми на час і якщо браузер запустився, то наші домисли виявилися вірними.
 • Не можна забувати і те, що подібні неприємності можуть бути викликані шкідливими файлами, які потрапили на ваш комп'ютер. Тому обов'язково скануємо ПК на предмет вірусів і троянів за допомогою встановленого антивіруса, також не забуваємо скористатися антивірусною утилітою, наприклад, тим же CureIt від Dr. Web.

Google Chrome не відчиняє сторінки

Буває і таке, коли «Хром» не хоче відкривати сторінки. Взагалі. Просто вантажить сторінку постійно, але не відкриває. Автор рядків особисто стикався з такою проблемою.

 • Перше, що необхідно зробити, це просканувати комп'ютер на наявність шкідливих файлів. Швидше за все проблема полягає саме в «гидоти», яка блокує доступ браузера до всесвітньої павутини.
 • У разі ж, якщо це не допомагає, то спробуйте просто перевстановити оглядач, як було описано кількома рядками раніше. Після цього встановіть скачаний з офіційного сайту дистрибутив.
 • І тільки в тих випадках, якщо у вас нічого не вийшло, вірніше, програма як і раніше відмовляється відкривати сторінки, тоді пропишіть ключ -no-sandbox у властивостях ярлика, як показано на скріншоті. Взагалі-то, цей метод я вирішив залишити наостанок зовсім не просто так, а тому, що в цьому випадку браузер відкривається без так званої пісочниці, яка не дає скриптів і файлів впливати на ваш комп'ютер і інші програми. Тому користуватися даним методом навіть в тому випадку, якщо браузер все-таки заробив, я б не рекомендував.

*****

У вас з'явилися питання по статті? Задавайте їх!

Що робити в подібних випадках?
У вас з'явилися питання по статті?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью