• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Google Chrome для Android: огляд функцій

 1. Чому Google Chrome - сучасний мобільний браузер

Які основні вимоги можна висунути до сучасного, функціонального і зручного веб-навігатора на Android? Про один з браузерів, відповідному всім головним критеріям додатка high-класу, і піде мова в цьому матеріалі. Господа, зустрічайте Google Chrome для Андроїд!

Браузер Chrome встановлений в якості браузера за замовчуванням на багатьох Android-пристроях, а також комп'ютерах Chromebook. Не кажучи вже про те, що багато користувачів вважають за краще Хром і на деськтопной платформі - ПК і Mac. Нескладно зробити висновок, що на сьогодні цей браузер встановлений на величезній кількості мобільних пристроїв і комп'ютерів.

Rahul Roy-Chowdhury, віце-президент продакт-менеджменту в Google, повідомив в своєму твіті, що користувачів, які зробили Chrome активним застосуванням, - вже 2 мільярди, включаючи мобільний і настільну платформи. При цьому він не уточнив, що означав "активне застосування" і за який період була взята статистика по установкам. Проте, зі статистикою можна повірити. Якщо ж вірити даним StatCounter на 2017 рік, то кількість користувачів Chrome становить 300 млн користувачів, що є близько 55% частки від всього ринку браузерів.

Чому Google Chrome - сучасний мобільний браузер

 • по-перше, Chrome, як будь-який якісний веб-навігатор для Андроїд, відповідає всім останнім стандартам в області розмітки сторінок: правильно відображає контент, написаний на HTML5, призначений для обробки графіки з використанням WebGL і CSS 3/4, і коректно обробляє сценарії на мові JavaScript
 • по-друге, Хром споживає оптимальну кількість апаратних ресурсів смартфона. Для роботи в найбільш актуальних зараз версіях Android Lollipop і Marshmallow 5-го і 6-го поколінь відповідно бажано мати багатоядерний мобільний ARM-процесор і як мінімум 2 Гб ОЗУ. Число виконуваних процесів в середовищі зростає, а залізо має з цієї зростаючим навантаженням добре справлятися
 • ну і по-третє, актуальному і популярному мобільному браузеру на Андроїд ніяк не обійтися без фірмових фішок, властивих тільки цьому конкретному навігатора, про які продукти, що конкурують з ним на ринку, можуть тільки мріяти і мріяти. Можна не дивуватися, що всім цим критеріям прекрасно відповідає вже досить давно зайняв топову нішу для мобільних веб-навігатор Google Chrome.

Завдяки надійній підтримці проекту виробником, Google Chrome для Android по праву вважається найкращим рішенням для серфінгу в мережі для смартфонів на базі операційної системи від тієї ж компанії.

Які основні вимоги можна висунути до сучасного, функціонального і зручного веб-навігатора на Android

Головні особливості браузера Google Chrome для Андроїд

Що стосується ексклюзивних фішок, мобільний "Гугл Хром" виділяється якісно виконаним механізмом синхронізації між усіма пристроями, що використовують цей браузер (планшетом, смартфоном, портативним і стаціонарним ПК), можливістю стиснення і контролю трафіку, що дозволяє істотно знизити навантаження на мережу при передачі і прийомі даних. Ще одна родзинка браузера Chrome - це інтеграція голосового пошуку "Окей Google" . Всі запити можна вводити за допомогою усних команд, а голосовий робот-аналізатор швидко адаптується під особливості вашого вимови і мови.

Також розробники Хрома ніяк не могли пройти повз перенесення з деськтопной версії функцій доступності декількох вкладок для зручної навігації між декількома веб-сайтами і відображення підказок, що генеруються на основі найбільш популярних пошукових запитів. Відновити вкладку в браузері , До речі, можна в будь-який момент, використовуючи поєднання гарячих клавіш Chrome.

Відновити вкладку в браузері  , До речі, можна в будь-який момент, використовуючи поєднання гарячих клавіш Chrome

На закуску розробники "Хрома" залишили конфіденційний приватний режим серфінгу, зручне управління і переклад зарубіжних ресурсів на рідній для користувача мовою, встановлений в настройках ОС в якості основного. Що стосується стабільності і швидкості роботи браузера Chrome на Андроїд, фризів і лагів при веб-браузингу і навігації з налагодження навіть на смартфоні середнього рівня не відчувається.

Панорама та масштабування здійснюється без помітних затримок як на перевантажених графікою і анімацією ресурсах, так і на легких сайтах з простою версткою.

Єдине, до чого можна причепитися в "Гугл Хром" на Андроїд, - не надто помітний і виділяється на тлі інших продуктів інтерфейс, але ця риса властива і деяким іншим проектам від Google, де в першу чергу цінують юзабіліті і комфорт в роботі.

Єдине, до чого можна причепитися в Гугл Хром на Андроїд, - не надто помітний і виділяється на тлі інших продуктів інтерфейс, але ця риса властива і деяким іншим проектам від Google, де в першу чергу цінують юзабіліті і комфорт в роботі

Потрібно відзначити, що в останніх збірках "Хрома" з'являється чимало приємних нововведень. Це і менеджер завантажень, і оффлайн-сторінки. і підтримка Bluetooth API, Android Pay та ін. Остання версія Chrome ознаменувалася прискоренням роботи на 15% для Windows-платформи.

Резюме. "Хром для Андроїд" - один із кращих інструментів для щоденного використання на смартфоні для кожного власника мобільного пристрою. Безперечний лідер в секторі ПО для мобільного веб-серфінгу, про що говорить і число завантажень з Google Play, уже перевалило за 2 млн., Не рахуючи інсталяції браузера в основний пакет ПО для активної системи, встановлений за замовчуванням.

Сподіваємося, що з часом Google Chrome знизить споживання ОЗУ і ще більше оптимізує роботу.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью