• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Google навчив мобільний Chrome блокувати «нав'язливу» рекламу

N + 1

У мобільній версії браузера Google Chrome з'явився вбудований блокувальник реклами. Судячи з опису функції, вона блокує не всю рекламу в інтернеті, а тільки ту, яку компанія вважає «нав'язливою». Функція з'явилася в останньому оновленні тестових версій браузера під назвою Chrome Canary і Chrome Dev. Про це повідомляє видання TechCrunch.

згідно даними дослідження компанії PageFair за 2016 рік, більше десяти відсотків користувачів по всьому світу використовують блокувальники реклами. За останній рік цей показник виріс ще на 30 відсотків. При цьому використання блокувальників на мобільних пристроях зростає набагато швидше і вже значно перевищує той же показник для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Ймовірно, це пов'язано перш за все з тим, що деякі рекламні банери і ролики споживають відносно великі для мобільних пристроїв обчислювальні потужності, а також витрачають інтернет-трафік і заряд акумулятора.

На сьогодні існують як програми і плагіни для браузерів, які блокують всю рекламу, так і ті, які не показують тільки окремі її види.

Інформація про те, що Google планує представити блокувальник реклами для свого браузера Chrome, з'явилася ще навесні 2017 року. Тоді видання Ars Technica опублікувало офіційну відповідь компанії Google на питання про можливе запровадження блокувальника: «Ми не коментуємо чутки і спекуляції. Ми тісно співпрацюємо з Коаліцією за кращу рекламу і представниками рекламної індустрії, щоб вивчити різні можливості відповідності Google стандартам Коаліції ».

На сайті Коаліції опубліковані стандарти , За якими реклама може бути віднесена до «нав'язливою», - це наприклад, спливаючі вікна або банери із зворотним відліком.

Тепер функція блокування нав'язливої ​​реклами з'явилася в публічно доступною мобільної версії Chrome, а точніше в його тестових версіях Chrome Canary і Chrome Dev , Що містять експериментальні функції, які зазвичай потрапляють в основну версію програми через деякий час. Знайти її можна в налаштуваннях браузера, в розділі «Налаштування сайту».

За замовчуванням опис пункту меню свідчить: «Заблоковано на певних сайтах», а всередині пункту є трохи більш докладне пояснення: «Блокувати оголошення на сайтах, на яких багато нав'язливої ​​реклами». Відповідні скріншоти виглядають так:

Як відомо, компанія Google володіє однією з найпопулярніших рекламних мереж в світі - AdSense. Рекламний бізнес є одним з основних джерел доходів компанії. згідно даними видання The Wall Street Journal, компанія не збирається відмовлятися від цих заробітків - вона допоможе своїм клієнтам адаптувати рекламу до стандартів і уникнути блокування.

Google постійно оновлює свої інструменти, пов'язані з рекламою. Наприклад, зовсім недавно компанія оголосила , Що перестане сканувати листи користувачів поштового сервісу Gmail в рекламних цілях, а також представила інструмент для маркетологів, який дозволяє зіставити покупку в онлайн-магазині і профіль користувача. Також в минулому році компанія дозволила користувачам налаштовувати показ реклами по темам і управляти частиною збирається компанією інформації.

Григорій Копіев

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью