• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Google Play не вдалося підключитися: що ще зробити? - Октетологія

 1. Все-таки знову перевірте час
 2. Спробуйте перезавантажити пристрій
 3. Зайдіть на маркет з комп'ютера або іншого телефону
 4. Якщо зламався тільки Wi-Fi - перевірте проксі
 5. почистіть кеш
 6. Перевірте / etc / hosts
 7. Спробуйте інший обліковий запис Google
 8. Скиньте облікового запису Google або весь телефон

Що ж, почну з неприємного припущення: припустимо, у вас не підключається Google Play Market (пише «підключення відсутня», «перевірте з'єднання» або «не вдалося підключитися до сервера»), а установка правильного часу не спрацювала, або час вже було правильним. Що ж все-таки зробити для відновлення роботи сервісів від гугла? Що ж, почну з неприємного припущення: припустимо, у вас не підключається Google Play Market (пише «підключення відсутня», «перевірте з'єднання» або «не вдалося підключитися до сервера»), а  установка правильного часу  не спрацювала, або час вже було правильним

Без маркету - як без рук!

Тут я приведу (і буду поповнювати) якийсь чекліст, за яким при проблемах підключення слід пройтися в першу чергу. Ідіть саме в тому порядку, в якому перераховані пункти, що не перескакуючи (єдиний виняток - якщо ставили freedom, то можна відразу читати розділ про / etc / hosts ).

Тема, як показує практика, виявилася затребуваною.

Отже ...

Все-таки знову перевірте час

Якщо ви ще не читали рада про час , То підіть йому в першу чергу. А якщо пішли, то ще раз звірте часовий пояс і правильність показань годин. Часто капризи гугла все-таки відбуваються від збоїв перевірки сертифіката, а ці збої - від неправильних налаштувань часу.

Спробуйте перезавантажити пристрій

Теоретично - Android побудований на Linux, а тому перезавантажень для нормальної роботи вимагати не повинен. На практиці ж можливо всяке, в тому числі і зовнішні чинники. Перезавантаження змусить перезапуститися все служби телефону або планшета, а постачальників інтернету - видати йому нову адресу. Далі - все можливо.

Зайдіть на маркет з комп'ютера або іншого телефону

Це навряд чи допоможе саме по собі, але дозволить з самого початку локалізувати проблему. Інакше кажучи - визначити, криється вона в телефоні або ж десь зовні. Це дуже важливий етап, стусани навмання можуть не мати сенсу!

Це дуже важливий етап, стусани навмання можуть не мати сенсу

Пошук проблеми через Wi-Fi: нагорі - проблема в телефоні, внизу - проблема в підключенні

При роботі через Wi-Fi, відкрийте Google Play в браузері «великого» комп'ютера, підключеного до цієї ж точки доступу. Ще краще - перевірте вхід через це підключення з іншого, свідомо справного android-пристрої. Маркет відкривається? Якщо немає (або якщо відкривається, але браузер при цьому лається на проблеми сертифіката), то причини неполадок криються зовсім не в телефоні. Час розібратися з інтернет-провайдером!

До речі, ніколи не погоджуйтеся на використання неперевірених сертифікатів на знайомих сайтах! Навряд чи Google або Facebook не встежили за терміном дії своїх цифрових підписів, швидше вже це якийсь зловмисник намагається перехопити зашифрований трафік на каналі!

Важливо! Нормальна завантаження якихось інших сайтів або додатків не означає фактично нічого! Перевіряйте саме Google Play!

Якщо ж телефон використовує мобільну мережу (EDGE, 3G і т.п.), то краще за все - зробити проблемний телефон точкою доступу WiFi і підключитися через справний апарат до цієї точки. Відкриваємо Налаштування> Ще ...> Режим модема (на сучасних апаратах), або налаштування WiFi для апаратів постарше, де і перетворюємо телефон в хотспот. Якщо при підключенні до цього споту Play перестає відкриватися і на іншому апараті, то проблема в самому підключенні. Звертайтеся в підтримку оператора зв'язку.

Якщо ж підключення в принципі є, але дуже погане, то досить імовірно що буржуйський Google просто не знає про наших вітчизняних надшвидкісних мережах, і у нього не завжди «вистачає терпіння» дочекатися результату. Хоч це і дуже сумно, проте поганий інтернет є поганий інтернет.

Хоч це і дуже сумно, проте поганий інтернет є поганий інтернет

Пошук проблеми через мобільну мережу: нагорі - проблема в телефоні, внизу - проблема у оператора

Якщо все запрацює при доступі через якусь іншу мережу (або в якийсь іншій географічній точці), то проблем з апаратом і зовсім не було. Цю статтю можна закривати - адже не можна полагодити те, що не ламалося.

А якщо немає…

Якщо зламався тільки Wi-Fi - перевірте проксі

Якщо підключення не вдається тільки через wifi-мережі (а через мобільний працює нормально), то спробуйте перевірити настройки проксі на телефоні. Можливо, там прописаний якесь марення.

Відкрийте в настройках список мереж Wi-Fi і виконайте довге натискання на імені потрібної мережі. В меню оберіть пункт «Змінити мережу». Далі перевірте всі налаштування з'єднання.

Зазвичай вказівку будь-якого проксі-сервера не потрібно, а тому якщо поставлена ​​галочка додаткових налаштувань - приберіть їх все і спробуйте знову.

Зазвичай вказівку будь-якого проксі-сервера не потрібно, а тому якщо поставлена ​​галочка додаткових налаштувань - приберіть їх все і спробуйте знову

Проксі встановлений, це підозріло! Так бути, швидше за все, НЕ повинно!

Якщо проблема дійсно крилася тут, то важливо знайти той додаток, що без вашого відома прописав проксі в настройки. Це з великою ймовірністю може бути щось шкідливе!

Якщо ж тут все чисто ...

почистіть кеш

Ось ми і підійшли до більш складним способам, які вимагають деякого чаклунства. Повторю, за списком потрібно йти по порядку, і на цьому місці ви повинні бути впевнені, що з підключенням до мережі все нормально! Якщо немає - перегорніть статтю назад і все перевірте.

Відкрийте Налаштування> Програми, перейдіть на вкладку Всі (подвійним змахування), і для всіх додатків, чия назва містить «Google Play» натисніть кнопки «Очистити кеш» і «Стерти дані». Те ж саме слід зробити і з додатком «Google Services Framework» (якщо воно є, тому що пізніше було перейменовано в «Сервіси Google Play»). Можете ще раз перезавантажитися - за смаком, для впевненості.

У коментарях до статті згадували, що сервіси Google Play можуть бути заблоковані на телефоні. Переконайтеся, що цей додаток не відключено. Інакше кажучи, якщо все в порядку, то в його властивостях повинна бути кнопка «Відключити» (яку натискати, звичайно, не потрібно), а ось якщо там щось інше - включіть все назад.

Інакше кажучи, якщо все в порядку, то в його властивостях повинна бути кнопка «Відключити» (яку натискати, звичайно, не потрібно), а ось якщо там щось інше - включіть все назад

Сервіси Google Play включені, все добре

Запустіть маркет. Він задасть кілька запитань по ліцензіях і акаунтів, після чого має всі шанси продихатися.

Ні? Що ж…

Перевірте / etc / hosts

Зізнайтеся, рутованних телефон? Ставили програми чорт їх знає звідки і накачали троянів? Намагалися зламувати покупки в додатках через freedom і подібні утиліти? Якщо так, то досить імовірно - догралися.

Нічого такого не робили? Що ж, все одно спробуйте перевірити, чим чорт не жартує.

Перше що в такому випадку напрошується - перевірка файлу / etc / hosts на пристрої. Я рекомендую просто скористатися програмою Hosts Editor. посилання на додаток в Google Play давати, очевидно, марно, але на офіційному сайті автор люб'язно пропонує збирати програму з вихідних, тому мені залишається лише викласти її в готовому вигляді у себе . Для установки буде потрібно галочка «невідомі джерела» в настройках, раджу не забути потім її зняти.

Але якщо не хочете ставити невідомі програми - скористайтеся будь-яким встановленим файловим менеджером на телефоні і перейдіть до вмісту цього файлу.

Увага! / etc / hosts - це повний шлях до файлу! Тобто він лежить в кореневій файловій системі, в каталозі etc. Не намагайтеся шукати його на флешці або в своїх файлах. Грубо кажучи, якщо не бачите каталогів etc, dev, data і т.д., а спостерігаєте щось на зразок папок DCIM і Downloads, то місце пошуку явно неправильне! Деякі файлові менеджери відокремлюють перегляд всієї файлової системи від перегляду користувальницьких розділів, тому переконайтеся що дивіться саме все, від кореня.

Якщо все-таки не можете знайти файл, хоча впевнені що робите все правильно, то спробуйте пошукати / system / etc / hosts. Це, грубо кажучи, один з «псевдонімів» точно того ж файлу в Android.

У нормі файл / etc / hosts повинен містити тільки рядок

Або, відповідно, таким чином повинен виглядати Hosts Editor:

З хостами все в порядку

Якщо там написано щось інше - практично напевно проблеми криються саме тут.

Найчастіше файл псують програми типу freedom, а тому, якщо freedom встановлювався - спершу вимкніть його (в меню програми пункт Stop), а якщо вже видалили - поставте вдруге, зупиніть і видаліть знову. Якщо пощастить, то в цьому випадку все буде виправлено без зайвих зусиль.

Якщо ж ні - знайдіть хто створив таке, видаліть зловредіну і приведіть цей файл в належний вигляд вручну (буде потрібно root-доступ, без нього файл можна тільки дивитися, під час запису відбудеться помилка доступу).

Це важливо! Потрібно редагувати файл від імені користувача root! Тобто root-правами повинен володіти не тільки файловий менеджер, але і редактор. Багато текстових редакторів під Android в разі нестачі прав для запису просто мовчки незберігають файл, а люди б'ються з питанням «чому все повертається як було ?!». Те, що редактор запустився з програми з правами root, ще само по собі не дасть йому таких же прав. У випадку з Hosts Editor необхідні права повинні запитуватися автоматично.

Якщо в hosts є сторонні записи, а особливо з відносяться до Google рядками, то далі можете не продовжувати! Спершу вирішите цю проблему! Можливо, зі сторонньою допомогою. Якщо ж немає ...

Спробуйте інший обліковий запис Google

Додайте на телефон інший обліковий запис Google. Якщо інша учеткі вже є, то можете використовувати її, якщо немає - створіть нову (з абсолютно будь-яким ім'ям, ніхто ж не примушує їй користуватися, правда?). Потім, якщо дозволить система, тимчасово видаліть з апарату колишній аккаунт, скиньте кеш (як було описано вище) і перезавантажити.

Якщо тепер все запрацює - додавайте назад колишню учетку, з нею теж все повинно бути в порядку. Ну а новий акаунт можна просто видаліть і забудьте - мавр зробив свою справу, мавр може йти.

Іноді (але не завжди!) Досить просто перемкнути обліковий запис, видалення старої і перезавантаження не будуть потрібні. Так що перевірте відразу - раптом запрацює?

Може здатися дивним, але досить часто це допомагає! Швидше за все, справа тут в повторній реєстрації пристрою на серверах Google.

Скиньте облікового запису Google або весь телефон

Якщо з hosts все в порядку, та й інші методи не допомогли, залишається тільки вдатися до радикальних методів, здатним (увага!) Привести в деяких випадках до втрати даних.

Отже, проблема не знайдена, перемикання облікового запису теж не допомогло. В цьому випадку доведеться скидати до початкового стану весь телефон. На різних версіях Android (і навіть в різних збірках) місцезнаходження цієї опції може варіюватися. Нові апарати пропонують пункт «Відновлення та скидання» в настройках, де можна вибрати «Скидання налаштувань». Телефони на системі версії 2.х і корейські варіації Android зазвичай ховають це в розділі «Безпека».

Важливо розуміти, що скидання видалить з апарату абсолютно все! А тому принцип «сім разів відміряй - потім ще сім разів відміряй» повинен в цій справі стати основоположним. І я, як проста людина з безкрайнього інтернету, нести відповідальність за будь-які втрати не збираюся, як не збирається їх нести абсолютно ніхто інший. Переконайтесь, що

 • Всі контакти збережені в акаунті Google або будь-якому іншому «хмарі» (звідти нічого не видаляється, тільки копії з телефону);
 • Всі фотографії і відеозаписи теж кудись збережені або залиті;
 • Немає жодної гри, в якій було б шкода втратити прогрес (крім випадків, коли гра зберігає ігровий прогрес десь в мережі);
 • Ви пам'ятаєте всі паролі від всіх акаунтів на телефоні, і про всяк випадок - від точок доступу теж.

Якщо все так - то глибоко видихаємо, тиснемо на скидання, погоджуємося з усіма питаннями, чекаємо кілька хвилин, і - ось що хрест животворящий робить! Все на пристрої доведеться налаштувати заново (включаючи, нагадую, вірну дату-час!), А й Google Play просто зобов'язаний прокинутися.

Якщо ж ні - що ж, дистанційно я тут допомогти вже не в силах. Це велика містика і страшна таємниця, з якої потрібно розбиратися в індивідуальному порядку, причому маючи за плечима саме досвід відновлення телефонів. Я ж, нагадаю, всього лише розробник, а не сервісний інженер.

Втім, сподіваюся що ви до цього місця зовсім не дочитали, оскільки все запрацювало. Насолоджуйтесь!

Ну а якщо все в порядку, то в якості додаткового читання можу порекомендувати:

Google Play не вдалося підключитися: що ще зробити?

4.4, голосів: 182

Що ж все-таки зробити для відновлення роботи сервісів від гугла?
Маркет відкривається?
Ні?
Ставили програми чорт їх знає звідки і накачали троянів?
Намагалися зламувати покупки в додатках через freedom і подібні утиліти?
Нічого такого не робили?
Багато текстових редакторів під Android в разі нестачі прав для запису просто мовчки незберігають файл, а люди б'ються з питанням «чому все повертається як було ?
З абсолютно будь-яким ім'ям, ніхто ж не примушує їй користуватися, правда?
Так що перевірте відразу - раптом запрацює?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью