• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Голосова пошта Ростелеком. Як підключити голосову пошту Ростелеком. Як відключити голосову пошту. Скільки знімуть з балансу

 1. Види голосової пошти від Ростелекома і вартість
 2. Прослуховування повідомлень голосової пошти
 3. Підключення послуги «Голосова пошта» Ростелеком
 4. Як змінити привітання голосової пошти Ростелеком
 5. Відключення послуги «Голосова пошта» Ростелеком
 6. Відгуки користувачів про послугу «Голосова пошта» від Ростелекома

Зміст статті:

Послуга голосової пошти є аналогом автовідповідача і дозволяє отримувати, зберігати і пересилати надходять на стільниковий телефон абонента голосові повідомлення Послуга голосової пошти є аналогом автовідповідача і дозволяє отримувати, зберігати і пересилати надходять на стільниковий телефон абонента голосові повідомлення. Дана послуга надає жоден важливий дзвінок не залишиться пропущеним незалежно від обставин.

Коли апарат користувача зайнятий, вимкнений або знаходиться поза зоною обслуговування мережі, абонент почує вітання, яке пропонує залишити голосове повідомлення. Після збереження повідомлення про дзвінок, його дату і час.

Види голосової пошти від Ростелекома і вартість

Існує дві категорії послуги «Голосова пошта» Ростелекома.

 • Перша дозволяє зберегти голосове повідомлення максимальною тривалістю 1 хвилина. Їх загальна кількість не повинна перевищувати 15 штук, а час зберігання на сервері становить максимум 3 доби.
 • Друга категорія більш просунута, вона призначена більше для ділових людей. Голосове повідомлення, яке зберігається сервісом, може мати довжину 120 секунд. Максимум буде зберігатися 30 записів і не більше 5 днів.

Підключення голосової пошти в Ростелекомі здійснюється безкоштовно. Щоденна абонентська плата складе 0,9 рубля за ящик першої категорії і 1,4 рубля - для користувачів розширеної версії. Додаткова платна послуга - прослуховування повідомлень. За це стягується плата за тарифом на дзвінки абонентам Ростелекома, встановлена ​​для поточного тарифного плану.

Вартість голосової пошти Ростелеком. фото

Прослуховування повідомлень голосової пошти

Надійшли повідомлення можна прослухати у зручний час. Для цього необхідно набрати сервісний номер голосової пошти + 7-992-315-00-17. Після цього необхідно слідувати подсказ робота. Доступ до записаних повідомленнями можна отримати тільки набравши пароль, який за замовчуванням заданий, як 12345. Після закінчення введення захисного коду потрібно натиснути # на клавіатурі телефону.

Додатково в меню сервісу можна виконати деякі настройки, наприклад, змінити голосове привітання або пароль для доступу до поштової скриньки.

Підключення послуги «Голосова пошта» Ростелеком

Активувати голосову пошту можна за допомогою USSD-запиту. Для підключення послуги необхідно набрати * 121 #. Після чого натиснути на кнопку виклику. При необхідності можна скористатися меню, що викликається за допомогою запиту * 100 #. Після цього буде підключена пошта і голосове повідомлення зможуть залишити всі абоненти в момент недоступності або зайнятості власника ящика.

Як змінити привітання голосової пошти Ростелеком

Щоб змінити привітання голосової пошти зателефонуйте за номером сервісного центру + 7-992-315-00-17 далі наберіть # 1 і слідуйте підказкам

Відключення послуги «Голосова пошта» Ростелеком

Ростелеком дозволяє відключити послугу «Голосова пошта» трьома способами:

 • Використовуючи особистий кабінет на сайті компанії, де можна управляти всіма послугами.
 • За допомогою відправки USSD-запиту * 121 * 1 #.
 • Скориставшись допомогою оператора служби підтримки, в яку можна зателефонувати цілодобово по телефону 8-800-100-0800.

Після виконання запиту по SMS прийде інформації про відключення послуги. Абоненту залишиться тільки видалити в налаштуваннях апарата переадресацію на сервісний номер.

Відгуки користувачів про послугу «Голосова пошта» від Ростелекома

По роботі дзвінків досить багато відбувається, а я іноді буваю недоступний, в основному в підземному гаражі або коли поїхав за місто. Підключив першу категорію послуги за допомогою USSD-команди. Тепер важливі дзвінки не пропускаю, як тільки в мережі з'явився, відразу ж повідомлення надходять по SMS про те, хто дзвонив. Плюс можна прослухати, що хотіли відразу, а не намагатися додзвонитися і турбувати людину зайвий раз. (Олександр)

Послуга недорога менше, я підключив відразу ж через оператора другу категорію. Тепер впевнений, що навіть якщо був недоступний, а дзвонили з роботи, то я буду в курсі і буду знати навіщо. Якщо дзвінок дійсно важливий, то, звичайно, передзвоню відразу, як в мережі з'явлюся. Плюс можна повідомлення залишити вітальне, де вказати, коли приблизно буду на зв'язку, а це начальству моєму подобається. Відповідальним вважають. (Миколай)

Послуга зручна і коштує не так уже й дорого - всього 40 рублів за другу категорію в місяць. Цілком заслуговує увагу для тих, кому на телефон дзвінки важливі надходять. Сам використовую рідко. Я все більше в місті, а на телефон дзвонять тільки домашні. Підключаю, тільки при поїздках куди-небудь, так як на трасі не завжди зв'язок є. (Сергій)

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью