• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Глава 18: Нагадування - інструкція до iPhone на iOS 8

 1. заплановані нагадування
 2. Нагадування по місцю розташування
 3. Налаштування програми «Нагадування»

У цьому посібнику описано функції iOS 8 для iPhone 4S / 5 / 5c / 5s / 6 і 6 Plus

У цьому посібнику описано функції iOS 8 для iPhone 4S / 5 / 5c / 5s / 6 і 6 Plus.

Початкові відомості про програму «Нагадування»
Програма «Нагадування» допоможе Вам не забути про ті речі, які потрібно зробити.

Початкові відомості про програму «Нагадування»  Програма «Нагадування» допоможе Вам не забути про ті речі, які потрібно зробити

Додавання нагадування. Торкніться списку, потім торкніться чистої рядки.

Загальний доступ до списку. Торкніться списку, потім натисніть кнопку «Змінити». Виберіть «Поділитися» і торкніться команди «Додати учасника». Люди, для яких Ви відкриваєте доступ, також повинні використовувати iCloud. Після того як вони приймуть запрошення та отримають доступ до списку, вони так само, як і Ви, зможуть додавати і видаляти елементи списку, а також відзначати їх як виконані. Члени сім'ї також можуть користуватися загальним доступом до списку. Див. Сімейний доступ.

Видалення списку. При перегляді списку торкніться «Змінити», потім торкніться «Видал.спис.відт».

Редагування або видалення нагадування. Змахніть нагадування вліво і торкніться «Видалити».

Зміна порядку списків. Натисніть і утримуйте назву списку, потім перетягніть список в потрібне положення. Щоб змінити порядок записів у списку, торкніться «Змінити».

У якому списку це було? Прокрутіть вгору, щоб побачити поле пошуку. Пошук відбувається у всіх списках за назвою нагадування. Для пошуку нагадувань також можна використовувати Siri. Наприклад, скажіть «Find the reminder about milk» (знайди нагадування про молоко).

Не турбувати. Можна відключити повідомлення про нагадуваннях в розділі «Налаштування»> «Центр повідомлень». Щоб тимчасово відключити звук для нагадувань, включіть режим «Не турбувати».

Операційна система OS X Yosemite дозволяє передавати редаговані нагадування з комп'ютера Mac на iPhone і назад. Див. Функція Безперервності.

заплановані нагадування

Заплановані нагадування з'являються за розкладом.

Планування нагадувань. При редагуванні нагадування торкніться Планування нагадувань , Потім включите функцію «Нагадати в день». Натисніть кнопку «Будильник», щоб вказати дату і час. Виберіть опцію «Повторювати», щоб нагадування приходили через задані проміжки часу.

Перегляд всіх запланованих нагадувань. натисніть Перегляд всіх запланованих нагадувань , Щоб показати список «Заплановано».

Не турбувати. Можна відключити повідомлення про нагадуваннях в «Налаштування»> «Повідомлення». Щоб тимчасово відключити звук для нагадувань, включіть режим «Не турбувати».

Нагадування по місцю розташування

Нагадування по місцю розташування

Отримання нагадування при прибутті в певне місце або вибуття з нього. При редагуванні нагадування торкніться Отримання нагадування при прибутті в певне місце або вибуття з нього , Потім включіть «Нагадати за місцем». Натисніть «Місце», потім виберіть місце зі списку або введіть адресу. Після визначення місця можна потягнути бігунок, щоб змінити розмір геозон на карті, яка визначає приблизну відстань від місця, де слід отримати нагадування. Не можна зберігати нагадування за місцем в календарях Outlook і Microsoft Exchange.

Додавання часто відвідуваних місць в свою контактну картку. При створенні нагадування за місцем в списку доступних місць з'являються адреси з Вашого особистого картки в програмі «Контакти». Додайте домашній, робочий і інші потрібні адреси, щоб полегшити доступ до них в програмі «Нагадування».

Налаштування програми «Нагадування»

Виберіть «Настройки»> «Нагадування». Доступні наступні дії:

 • вибір списку за замовчуванням для нових нагадувань;
 • синхронізація попередніх нагадувань;

Оновлення нагадувань на інших пристроях. Виберіть «Настройки»> «iCloud» і включіть параметр «Контакти». Щоб нагадування оновлювалися і на комп'ютері з OS X, включите iCloud на комп'ютері Mac. Деякі інші види облікових записів, наприклад Exchange, також підтримують нагадування. Виберіть «Настройки»> «Пошта, адреси, календарі» і включіть параметр «Нагадування» для облікового запису, який хочете використовувати.

Джерело: manuals.info.apple.com

Повернутися до списку

У якому списку це було?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью