• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Гірськолижний курорт Фюнесфьеллен (Funäsfjällen) в Швеції на порталі Паблік Тревел Астрахань

Гірськолижний курорт Фюнесфьеллен (Funäsfjällen) в Швеції

Курорту Фунасфьяллен (Funäsfjällen) - один з найбільших гірськолижних курортів Швеції розташований в західній частині провінції Херьедален, недалеко від норвезького кордону, пропонує фантастичне катання як на гірських, так і на бігових лижах.

Гірськолижний курорт Фюнесфьеллен (Funäsfjällen) в Швеції

Сезон починається зазвичай вже в октябрe і триває до початку травня. Курорт складається з чотирьох зон катання, об'єднаних системою підйомників.

Гірськолижний курорт Фюнесфьеллен (Funäsfjällen) в Швеції

Завдяки едінoму скіпасс у Вас є унікальна можливість користуватися всіма трассaмі і под'емнікaмі одного з найбільших гірськолижних курортів Швеції.

Шведи - чи не найбільші любителі гірськолижного спорту. Гірськолижна Швеція - це велика кількість добре оснащених лижних центрів, лижні школи і безліч підйомників, як для дітей і початківців лижників, так і для тих, хто має великий досвід катання на лижах. Швеція - це країна, яка просто ідеально підходить для зимового відпочинку.

Якщо ви вирішили освоїти гірські лижі в такій країні як Швеція, можете вибрати з декількох курортів. Мабуть, найпопулярніший з них - Оре. Тут гірськолижний сезон триває з кінця листопада і до початку травня. Причому варто відзначити, що якщо ви зібралися їхати з листопада по січень, Швеція може запропонувати вам лише катання в низькій зоні Оре. Підйомники в високій зоні відкриваються тільки на початку лютого. Оре - це велика кількість підйомників і спусків, прекрасні умови як для катання на лижах, так і для занять сноубордом.Главная >> Гірськолижний відпочинок >> Гірські лижі - Швеція Тури в Швецію - це прекрасний спосіб відпочити в країні, яка знаменита своїми озерами, лісами, неперевершеними краєвидами, екологією, комфортом і умиротворенням. Тут дуже спокійно. Миттєво забуваються всі турботи і занепокоєння, а шум і стрес міста здається таким далеким. Вирішивши відправитися на гірськолижні курорти Швеції, ви про це не пошкодуєте, а після, безсумнівно, захочете повернутися сюди знову, адже зимовий відпочинок в Швеції воістину неповторний.
Зимовий відпочинок в Швеції - це не тільки гірськолижний спорт, а й маса інших розваг. Тут велика кількість барів і кафе, в яких можна відпочити, розслабитися і поспілкуватися в спокійній обстановці після катання на лижах. А ввечері можна піти в нічний клуб або відправитися на один з схилів, відкритих в цей час доби. До слова сказати, ціни в Швеції хоч і трохи вище, ніж на деяких європейських курортах, але все ж доступні, а тому дозволяють відпочити дуже комфортно без зайвих витрат.

Фунасфьялен є третім за величиною шведським гірськолижним курортом і включає в себе Рамюнберіет (Ramundberget), Брюксвалларна (Bruksvallarna), Люснедаль (Ljusnedal), Месслінген (Messlingen), Теннес (Tännäs), Фьелльнес (Fjällnäs), Фюнесдаллен (Funäsdallen) і Тенндаллен (Tänndallen ).

Фунасфьялен є третім за величиною шведським гірськолижним курортом і включає в себе Рамюнберіет (Ramundberget), Брюксвалларна (Bruksvallarna), Люснедаль (Ljusnedal), Месслінген (Messlingen), Теннес (Tännäs), Фьелльнес (Fjällnäs), Фюнесдаллен (Funäsdallen) і Тенндаллен (Tänndallen )

Гірськолижний курорт Фюнесфьеллен (Funäsfjällen) в Швеції

Територією площею 20 квадратних кілометрів можна безкоштовно переміщатися за допомогою едінoгo скіпаса на автобусах, які безперервно курсують між різними частинами курорту.

Гірськолижний курорт Фюнесфьеллен (Funäsfjällen) в Швеції

Зголоднілі, Ви можете піти в будь-який з 39 ресторанів або кафе. А після катання на лижах Вас чекають 12 розважальних закладів: бари, дискотеки і ночниe клуби.

35 підйомників, 136 трас (300 км), 450 км траси для снігоходів. Кафе, ресторани, траси для бігових лиж.
Сезон: грудень-квітень

Декілька вечорів на тиждень до 20.00 можливе катання на двyx освітлених спусках. Дрімпарк, фрірайд, скі & бордеркросс, біг джамп і хавпайп - вибирайте самі.

Тут же Ви знайдете безліч магазинів, в тому числі спортівниx, музей, боулінг і, звичайно, можливість всього приблизно за годину їзди на автомобілі дістатися до норвезького Рьорус, красивого старовинного шахтарського містечка, який є об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью