• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Генератори юзерпік | NetLore South Park, Сімпсони, аватар, аватара, аватари, картинка користувача, образ, фоторобот, юзерпік

 1. Userpic Creator
 2. Ultimate Flash Face
 3. Інші фоторобот-сервіси:
 4. Simpsonizeme.com
 5. South Park

Оригінальний юзерпік (аватар) - річ дуже коштовна, так як найбільш ефективно служить головної мети - відображати суть користувача, створювати враження, робити впізнаваним Оригінальний юзерпік (аватар) - річ дуже коштовна, так як найбільш ефективно служить головної мети - відображати суть користувача, створювати враження, робити впізнаваним. Дійсно, аватар, який носить половина інтернету, просунутий користувач собі ні за що не візьме. Ідеальний вихід, звичайно, намалювати його самому, але що робити, якщо художніх здібностей кіт наплакав? Для допомоги зневіреним, а також просто для розваги, в Мережі існує безліч сервісів, що дозволяють користувачеві згенерувати з підручних матеріалів свій власний, оригінальний юзерпік. (Залогініться, щоб почистити сторінку.)

Userpic Creator

Оригінальний юзерпік з будь-якого образу і подобі можна створити за допомогою програм-фоторобот, що дозволяють створювати зображення осіб з безлічі елементів. Один з найпопулярніших сервісів такого роду - флешка Userpic Creator авторства користувача pogost . Змінюючи і рухаючи мишкою частини обличчя, можна отримати нескінченно різноманітні результати - число можливих комбінацій становить понад 750 тисяч.


Схожі сервіси - Monoface і турецька флеш fistik.com . На останній часто дають посилання зі словами "Намалюйте свого боса". Втім, намалювати можна і себе, потім PrintScreen в допомогу і вуаля - готовий юзерпік.

Ultimate Flash Face

Майже справжній фоторобот - Ultimate Flash Face , Онлайнова версія справжнього програмного комплексу, який використовують американські поліцейські, ФБР і ЦРУ - Faces . Цей флеш-сайт дозволяє створювати особи-ескізи в чорно-білому варіанті. Кожен лицьовій елемент можна змінювати на свій розсуд: зменшувати, збільшувати, освітлювати, елементи також легко переміщуються по сторінці рухом миші.
Майже справжній фоторобот -  Ultimate Flash Face  , Онлайнова версія справжнього програмного комплексу, який використовують американські поліцейські, ФБР і ЦРУ -  Faces

Інші фоторобот-сервіси:

Dream Avatar - фотороботи в стилі аніме і манга

Portrait Illustration Maker - мультяшні фотороботи

buscarmessenger.com/avatars - ще один мультяшний фоторобот, правда, більш агресивний

Befunky  - дуже цікавий сервіс, тут можна перетворити власне фото в мальоване зображення, або згенерувати багату композицію з наявних девайсів Befunky - дуже цікавий сервіс, тут можна перетворити власне фото в мальоване зображення, або згенерувати багату композицію з наявних девайсів. У другому випадку можна отримати мальоване призначене для користувача альтер его з собакою на повідку або з напівоголеними спокусниці на задньому плані - кому як подобається. Правда, потрібна реєстрація.

Heromachine - тут знаходиться "машина супергероїв", що виробляє їх майже в необмеженій кількості.
Можна створити свого персонажа.

Анімовані аватари користуються особливою любов'ю користувачів. А якщо рухливу картинку дуже хочеться, але навіть простенькі gif-аніматори здаються вкрай складними інструментами, на допомогу приходять спецмулистих сервіси.

на gifr.ru можна створити анімовані аватари, а також слайд-шоу з картинок для блогів. Прямо онлайн можна обрізати картинки, додавати текст і інші ефекти. Інший сервіс - avatar-creator.ru - також генерує gif-аватари і не тільки.

Один з найпопулярніших російських сервісів для обробки картинок - userpic.onas.ru . Якщо недоступний фотошоп, на це сервісі можна інвертувати кольору (робити негативи), малювати рамки, робити картинки однотонними, обрізати їх та ін.

Avatarmaker - англомовний сервіс для генерації аватарів, безліч різноманітних стилів і можливостей. Незважаючи на це, простий і зрозумілий в управлінні, кількість можливих комбінацій близько до нескінченності.

Взагалі-то це флеш-гра « Збери особа »- при наведенні мишкою, наприклад, на підборіддя, на це місце швидко-швидко починають підставлятися фотографії підборідь інших людей - літнього неголеного негра, юного фріка, милої дівчини або симпатичного чоловіка. Те ж саме відбувається на інших частинах особи. Потрібно примудритися і привести в деякий відповідність хоча б одну особу. Але в процесі можна отримати стільки кумедних комбінацій, що деякі використовують гру як генератор юзерпік.

Особливе місце серед генераторів аватарів займають сервіси, що дозволяють стилізувати фото користувача під героя культового мультика типу Сімпсонів або South Park.

Simpsonizeme.com

Cімпсонізірованние аватари можна зустріти де завгодно. Користувачі з задоволенням постять в блогах "сімпсонізірованних" себе. Знайдіть 10 відмінностей!

South Park

Sp-studio - тут можна припустити, як би виглядали ви, якби вам пощастило народитися в шаленому містечку South Park.

MySpace Avatar Generator - цей сервіс генерує аватари випадковим чином, накладає певну фразу на кольорові плями. Можна вибрати тільки загальне враження з невеликого списку: є сумний, є веселий і є емо.

Ідеальний вихід, звичайно, намалювати його самому, але що робити, якщо художніх здібностей кіт наплакав?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью