• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

GeForce GTX 950 і 960 vs 1050 і 1050Ti: огляд, порівняння та тестування в актуальних іграх. На що здатне минуле покоління бюджетних відеокарт?

 1. тестовий стенд
 2. Результати тестування

Після релізу високопродуктивних відеокарт Nvidia GeForce GTX 10-ій серії багато гравців перейшли на відеоадаптери нового покоління. Проте чи дійсно минуле покоління відеокарт застаріло і сильно поступається новинкам 10-ій серії? Чи можна називати минуле покоління «минулим»? Формально, звичайно ж, не просто можна, а потрібно. Але чи так це насправді? Щоб відповісти на ці питання в повній мірі ми вирішили протестувати бюджетні відеокарти минулого покоління GeForce GTX 950 і GTX 960, а також порівняти їх продуктивність в актуальних іграх з бюджетними видеоадаптерами останнього покоління GeForce GTX 1050 і GTX 1050Ti.

GTX 1050Ti

тестовий стенд

Для всіх тестованих відеокарт ми зібрали ігровий комп'ютер, якого з лишком вистачить для кожної з моделі. За основу взято процесор сьомого покоління Intel Core i5-7400 на сокеті LGA 1151 і материнська плата на чіпсеті B150, а замість звичайного жорсткого диска був використаний SSD-накопичувач, з якого і запускалися гри.


Результати тестування

Тестування в іграх проводилося програмою FPSMonitor , А значення кількості кадрів в секунду (fps), які представлені в інфографіку результатів тестування, обчислювалися за формулою (Max FPS + Min FPS) / 2.

Результати тестування бюджетних відеокарт минулого і нинішнього покоління були цілком передбачувані - нові моделі GTX 10-ій серії лідирують по продуктивності, однак, тестування проводилося для інших цілей, в результаті з'ясувалося, що відеокарти минулого покоління намагаються не відставати по продуктивності в актуальних комп'ютерних іграх, видаючи цілком прийнятну якість графіки.

Проте чи дійсно минуле покоління відеокарт застаріло і сильно поступається новинкам 10-ій серії?
Чи можна називати минуле покоління «минулим»?
Але чи так це насправді?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью