• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Гарячі новини і тренди Твітера в мобільному додатку "Кращі твіти"

В Твіттері кожен день публікується багато різних твітів - бувають цікаві, веселі та пізнавальні, але в більшості випадків просто дурниця. Найяскравіший приклад того, як використовують твіттер більшість користувачів, продемонстрував Артемій Лебедєв, який пише, що він чеше в даний момент. Розробники з компанії Smartbis вирішили цю проблему - вони відсортували найкращі твіти за популярністю і представили результат у форматі мобільного додатка Кращі твіти під платформи iOS, Android. Тепер ви завжди будете в курсі свіжих трендів і новин, а також найкумедніших жартів.

"Кращі твіти" - це спосіб підняти собі настрій і дізнатися те, чого не показують по телевізору. Ви можете читати додаток де б ви не знаходилися: в метро, ​​вдома, на роботі або на відпочинку. Додаток являє собою стрічку, на якій протягом дня публікуються повідомлення, які набрали найбільшу кількість ретвітів. Всі твіти розміщуються і оцінюються звичайними користувачами - це вибір тисяч людей, а не модераторів. Сподобалися твітами можна ділитися зі своїми друзями в соціальних мережах, таких як Вконтакте, Фейсбук і Твіттер, просто клікнувши по відповідній кнопці.

Дизайн і функціональність програми зведені до мінімуму, все зроблено гранично просто, щоб ніщо не відволікало від найголовнішого - змісту. На вкладці "Останні" завантажуються 10 твітів, які набрали найбільшу кількість ретвітів за поточний день, а на вкладці "Кращі" - 10 найпопулярніших повідомлень за місяць і рік. Користувач може переміщатися по днях, клікаючи по кнопках "Назад" і "Вперед", також при прокручуванні вниз екрану автоматично завантажується ще по 10 твітів. На вкладці "Вибране" в повній версії програми відображаються твіти після премодерації.

У версії 3.0 з'явилася підкачка твітів в кеш телефону, що дозволяє читати повідомлення в метро. Крім того, додано кнопку "Це спам!" для видалення спаму одним кліком.

Додаток "Кращі твіти" поширюється через App Store і Google Play . Підтримуються пристрої Apple iPhone, iPod touch і iPad з iOS 4.3, а також пристрої на базі Android 2.2 і старше.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью