• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Гаряча лінія Яндекс

 1. Телефон гарячої лінії Яндекса
 2. Безкоштовна гаряча лінія 8800
 3. Гаряча лінія Яндекс.Таксі
 4. Гаряча лінія Яндекс.Директ
 5. Що можна з'ясувати по телефону?
 6. В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
 7. Інші способи зв'язку
 8. Звернення на сайті
 9. Компетентність операторів Яндекса

Мультифункціональний портал Яндекс об'єднав в собі пошуковик, пошту, електронний гаманець, рекламу і ще більше 50 різних сервісів. Вирішити будь-яку проблему або отримати відповідь на питання, що стосується послуг компанії, допоможе гаряча лінія.

Телефон гарячої лінії Яндекса

Зв'язатися з контактним центром можна за телефоном 8 (495) 739-22-22. Співробітники компанії готові прийти на допомогу кожен день, починаючи з 5 ранку і до 24:00. Для взаємодії з рекламними компаніями діє інший графік роботи: з 7:00 до 19:00. У деяких випадках, якщо проблема вимагає втручання вузьких фахівців, відповіді доведеться почекати. Особливо це стосується вихідних днів, коли деяких експертів немає на місці.

Безкоштовна гаряча лінія 8800

У Яндекса є також гаряча лінія 8 (800) -250-66-99. Дзвінки на неї абсолютно безкоштовні, незалежно від місця знаходження клієнта. Досвідчені оператори допоможуть швидко вирішити питання, які виникають або перенаправляють до вузьких спеціалістів.

Гаряча лінія Яндекс.Таксі

Окремої телефону гарячої лінії для Яндекс.Таксі не існує. Вся детальна інформація і відповіді на найпоширеніші питання знаходяться в розділі «Служба підтримки» на сайті онлайн-сервісу і в мобільному додатку. Якщо там необхідного відповіді не знайшлося, можна зателефонувати до загального контактний центр компанії за номером телефону, вказаним вище, і озвучити свою проблему.

Гаряча лінія Яндекс.Директ

Для користувачів сервісу Яндекс.Директ є окремі номери телефонів. У багатьох великих містах вони відрізняються, уточнити цю інформацію можна на сайті компанії. Є й загальний для всіх регіонів номер клієнтської підтримки: 8 (800) -234-24-80. Зрозуміло, всередині країни дзвінок буде повністю безкоштовним.

Окремо існують контактні номери гарячої лінії з наступних питань:

 • Погашення заборгованості, що виникла і пошук загубилися платежів: 8 (800) -250-96-39.
 • Документальне оформлення: 8 (800) -250-96-39.

Що можна з'ясувати по телефону?

Зателефонувавши на номер гарячої лінії, можна задати практично будь-яке питання. На сайті компанії в розділі «Допомога» представлено повний перелік найпоширеніших проблем і часто виникаючих питань. Якщо шуканої інформації там не виявилося, її зможе надати служба підтримки. Однак є винятки.

В якому випадку підтримка не зможе допомогти?

Повернути свої гроші, просто зателефонувавши на телефон гарячої лінії, неможливо. Для цього буде потрібно створювати спеціальну онлайн-заявку з повним описом ситуації. Також оператори не допоможуть, якщо:

 • Клієнт не може чітко описати свою проблему навіть за допомогою навідних запитань. Служба підтримки спробує розібратися, але без детального пояснення зробити правильні висновки і швидко вирішити проблему неможливо.
 • Користувач звертається в службу підтримки з питань, не пов'язаних з Яндексом і його сервісами. Наприклад, скаржиться на повільний інтернет або неполадки в з'єднанні. В цьому випадку звертатися потрібно до свого провайдера.

Інші способи зв'язку

Електронна пошта

Загального електронної адреси, на який можна писати будь-які звернення, Яндекс не передбачає. Однак є окремі адреси для деяких варіантів звернень. наприклад:

 • Написати про проблеми з документами можна на [email protected]
 • Знайти загублений платіж і розібратися з виниклою заборгованістю можна на пошті [email protected] .

ru

Звернення на сайті

З будь-яких інших питань можна звертатися до служби підтримки прямо через форми зворотного зв'язку, передбачені на сайті. Клієнту пропонується вибрати тематику запиту, вказати контактні дані і розписати суть проблеми. Служба підтримки розгляне труднощі, які виникли і самостійно зв'яжеться з клієнтом.

Компетентність операторів Яндекса

На будь-які, навіть самі абсурдні повідомлення автоматика компанії відповідає шаблонної фразою, типу «Спасибі за ваше звернення». Далі проблема передається вже фахівцям, які розбирають її на гвинтики і в кінцевому підсумку все ж видають правильне рішення. На дзвінки гарячої лінії відповідають тільки оператори, швидко, грамотно і ввічливо. Розібравшись в суті звернення, вони перенаправляють дзвінок того фахівця, який зможе допомогти в даному конкретному напрямку.

В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
В якому випадку підтримка не зможе допомогти?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью