• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Гаджет температури процесора і відеокарти: настройка

 1. Встановлюємо гаджети температури процесора і відеокарти
 2. Запускаємо All CPU Meter і GPU Meter в Windows 8 і 10
 3. підводимо підсумок
 4. Відео по темі

Безліч користувачів на власному досвіді переконалися в користі гаджетів в операційних системах Windows Vista і Windows 7. У цій статті ми розглянемо гаджети, які знімають температурні показання з датчиків процесора і відеокарти на Робочому столі. Також ми розповімо, як користуватися цими гаджетами в операційних системах Windows 8, 8.1 і Windows 10.

Встановлюємо гаджети температури процесора і відеокарти

Для виміру температури процесора і відеокарти на Робочому столі нам знадобляться гаджети All CPU Meter і GPU Meter. Обидва гаджета поширюються через сайт http://addgadgets.com, де їх можна безкоштовно завантажити. Щоб встановити ці програми в Windows 7, необхідно просто запустити скачані файли. У нашому випадку це файли «All_CPU_Meter_V4.7.3» і «GPU_Meter_V2.4». Гаджет температури процесора All CPU Meter виглядає наступним чином.

А віджет GPU Meter для відеокарти виглядає таким чином.

На зображеннях видно, що в цих додатках відсутні показники температури. Для того щоб у них з'явилися температурні характеристики, потрібна утиліта PC Meter. Архів з цією програмою можна завантажити з того ж сайту, що і гаджети. Після розпакування архіву утиліту можна відразу запустити, так як вона не вимагає інсталяції. Для запуску утиліти використовується виконуваний файл PCMeterV0.4.exe.

Після запуску утиліта вбудується в область повідомлень.

Запускається програма за допомогою кліка по її ярлику в галузі управління. Налаштування програми знаходяться в меню «Options». У цих опціях користувач може налаштувати мінімізацію вікна PC Meter, завантаження при старті системи і підтримку розглянутих віджетів.

Для відображення температури в All CPU Meter необхідно перейти в його опції на вкладку «Options».

На цій вкладці в рядку «Show CPU temperatures» необхідно поставити параметр «ON (PC Meter)». Для збереження параметрів необхідно натиснути кнопку OK. Після цієї настройки в віджеті для процесора можна побачити температуру процесора AMD A6-5400K, яка становить 17 градусів для кожного ядра.

Також користувачеві ПК в опціях цього додатка надається вибір одиниці вимірювання температури і можливість настройки звукового оповіщення при високій температурі процесора. Для віджету GPU Meter також зайдемо на вкладку «Options».

У рядку «Select Method» виберемо параметр «PC Meter *». Для збереження параметрів необхідно натиснути кнопку OK, як і для попереднього віджета. Виставивши ці настройки, ми побачимо в гаджеті температуру відеокарти AMD Radeon HD 7540D, яка становить 14 градусів.

Так само, як і в попередньому гаджет, в цьому на вкладці «Options» можна налаштувати звуковий індикатор, який видасть сповіщення при високій температурі графічного процесора. На вкладці «Color», яка присутня в обох додатках, можна налаштувати кольори відображаються рядків в їх вікнах.

З прикладу видно, що використовуючи ці гаджети, користувач завжди буде знати теплові характеристики процесора і відеокарти, а також зможе дізнатися, коли вони перегріваються.

Запускаємо All CPU Meter і GPU Meter в Windows 8 і 10

Щоб запустити розглянуті вище гаджети, нам знадобиться утиліта 8GadgetPack. Ця утиліта являє собою збірник різних віджетів. Приємним доповненням для користувача буде те, що йому не треба завантажувати вищерозглянуті віджети, так як вони вже йдуть в складі 8GadgetPack.

Завантажити утиліту можна з її офіційного сайту http://8gadgetpack.net. Після установки, наприклад, в Windows 10, в контекстному меню можна побачити пункт «Гаджети».

Після установки, наприклад, в Windows 10, в контекстному меню можна побачити пункт «Гаджети»

Дизайн вікна з набором віджетів максимально нагадує вікно з Windows 7.

Дизайн вікна з набором віджетів максимально нагадує вікно з Windows 7

Налагодження та установка нових віджетів така ж, як і в сімці, тому з нею розбереться будь-який користувач ПК.

Якщо у вас на комп'ютері стоїть операційна система Windows XP, то ви не зможете використовувати програму 8GadgetPack, так як вона не підтримується в цій версії ОС. Щоб використовувати віджети для XP на робочому столі радимо скористатися безкоштовною утилітою Xwidget. Наприклад, в Xwidget можна знайти таке популярне додаток для моніторингу на робочому столі, як Afterburner від компанії MSI.

Ця програма підтримує безліч віджетів, в яких можна моніторити температуру в XP. Також Xwidget можна без проблем використовувати як в сімці, так і в десятці.

підводимо підсумок

У цьому матеріалі ми ознайомилися з віджетами для моніторингу температурних показників центрального процесора і відеокарти на Робочому столі. З розглянутих прикладів видно, що запустити і налаштувати віджети зможе будь-який користувач ПК. Вивчити додатковий матеріал, щоб навчитися встановлювати інші віджети на Робочий стіл Windows 10 можна перейшовши за посиланням.

Сподіваємося, що цей матеріал буде для вас корисним і дозволить вам легко моніторити систему за допомогою розглянутих віджетів.

Відео по темі

гарна реклама

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью