• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Функції в Instagram, про які ви могли не знати - wishdo

 1. "Кращі друзі"
 2. Читайте також: Чек-лист wishdo: 50 додатків для роботи з віжуалом в соцмережах
 3. Безліч посилань в описі профілю
 4. Ще про посилання
 5. приховати коментарі
 6. Приховати Stories від деяких користувачів
 7. Приховати Stories користувачів, які нецікаві
 8. Зробіть Хайлайтс
 9. Фільтри в Instagram
 10. чернетка Instagram
 11. архівувати пости
 12. убезпечити аккаунт
 13. заблокувати користувача
 14. Вимкнути статус «Онлайн»
 15. Сортування повідомлень в директ
 16. Подивитися свої лайки
 17. Дивіться на дії інших
 18. Збірки в закладках
 19. Копіювати посилання
 20. Як зробити абзац в тексті Instagram
 21. Обкладинка відео
 22. Підписатися на хештег
 23. Сховайте пости, на яких вас відзначили
 24. сховайте рекламу
 25. Увімкніть повідомлення

Використовуєш додаток кожен день, а може і не підозрюєш про фішках, які в ньому є. Я зібрала найцікавіші.

"Кращі друзі"

Функцію можна використовувати за призначенням: зробити добірку людей (наприклад, родичів або близьких друзів) і публікувати окремо для них пости і сторіз. А можна використовувати трохи хитро.

Я додала в «кращі друзі» один фейковий профіль (так-так, і у мене такий є), і публікую для нього контент. Навіщо?

Читайте також: Чек-лист wishdo: 50 додатків для роботи з віжуалом в соцмережах

Пости - щоб подивитися, як буде виглядати контент в стрічці після публікації (особливо часто перевіряю так відео, щоб зрозуміти, чи не зіпсує Instagram якість).

А сторіз - щоб потім цю фотографію додати в Хайлайтс ( «вічні сторіз») і зробити її обкладинкою. При цьому всім моїм справжнім друзям не буде видна ця картинка.

Безліч посилань в описі профілю

Багато хто стикався з проблемою: є кілька посилань, які хочеться помістити в шапку профілю. Але ж можна тільки одну ...

Є сервіси, які допомагають зібрати кілька посилань під одним, та ще й красиво їх «зверстають». Наприклад, сайт Linktr.ee : Можна додати кілька посилань, підписати їх і отримати такий «міні-Лендінгем» з усіма необхідними контактами. Базові функції в сервісі безкоштовні. Виглядає ось так.

Виглядає ось так

Ще про посилання

Наприклад, про вас опублікували статтю, але посилання на неї довга і негарна, і поміщати її в такому вигляді в Instagram не хочеться. Її можна скоротити.

Я користуюся сервісом bit.ly. Якщо зареєструватися, можна редагувати те, що йде після /. Наприклад, за посиланням http://bit.ly/perfect_instachallenge - ви перейдете на сайт мого челенджу. Так адреса виглядає красиво і стильно, можна спокійно додавати його в опис профілю.

Ще один сервіс - goo.gl , Він теж хороший, просто підійшов мені менше.

приховати коментарі

Ви можете заборонити певним користувачам залишати у вас на сторінці коментарі, можете включити фільтр коментарів (Instagram буде автоматично приховувати образливі, на його погляд, коментарі), а також можна ввести перелік слів, за якими будуть ховатися ваші коментарі.

Функція особливо корисна буде популярним особистостям, або якщо у вас є недоброзичливці. Знайти можна в налаштуваннях - коментарі.

Знайти можна в налаштуваннях - коментарі

Приховати Stories від деяких користувачів

Наприклад, від начальника або конкурентів. Для цього необхідно відкрити свої сторіз - натиснути «ще» в нижньому правому куті - налаштування історії. Також потрапити в налаштування можна через загальні налаштування профілю (верхній правий кут - ... - налаштування історії).

Instagram дозволяє приховувати історії від будь-яких користувачів.

Instagram дозволяє приховувати історії від будь-яких користувачів

Приховати Stories користувачів, які нецікаві

Можна не просто перегорнути нудні сторіз, але і приховати їх зовсім. Для цього затисніть палець на аватарі сторіз того людини, чиї історії ви хочете приховати, і з'явиться «Видалити історії ...». Так, у вашій стрічці більше не будуть з'являтися сторіз від цієї людини.

Повернути їх можна (раптом ви передумаєте?). Для цього перегорніть історії до самого кінця, там ви побачите аватари приглушеного, сірого кольору. Це вони - приховані сторіз. Знову затисніть палець на аватарі - і «Відновити історію ...»

Зробіть Хайлайтс

Актуальне / добірка сторіз / вічні сторіз - так називають відносно нову функцію в Instagram. Ви можете зберігати сторіз в альбоми, які знаходяться під описом профілю.

Як зробити Хайлайтс. Після публікації сторіз в правому нижньому кутку з'явиться сердечко. Натиснувши на нього, ви зберігаєте історію в добірку. Також ви можете зайти в архів історій (на вашій сторінці в панелі вгорі) - і там побачити всі старі історії, які можна додати в вибірки.

Хайлайтс можна редагувати. Для цього затримайте палець на добірці (кружечок під описом профілю на вашій сторінці) - і «Редагувати актуальне». Ви можете перейменувати добірку, змінити аватар і вибрати контент, який повинен залишитися в актуальному.

Фільтри в Instagram

Фільтрів багато, і більшість з них ви, швидше за все, не будете використовувати. Їх можна приховати або змінити їх послідовність. Для цього просто затисніть палець на фільтрі, і з'явиться функція «приховати».

Ще можна докрутити фільтри до кінця і зайти в налаштування, де можна вимкнути непотрібні фільтри або поміняти їх місцями.

Ще можна докрутити фільтри до кінця і зайти в налаштування, де можна вимкнути непотрібні фільтри або поміняти їх місцями

чернетка Instagram

Відкладеного постінгу в Instagram немає, зате є «чернетка». Можна завантажити фото або відео, додати текст, а потім натиснути стрілку «назад» - і Instagram запропонує зберегти чернетку. Коли ви спробуєте зробити новий пост, соцмережа покаже вам чернетки і ви зможете їх опублікувати.

архівувати пости

Буває, що пост необхідно на деякий час приховати зі сторінки. Можливо, ви хочете його відредагувати або він тимчасово неактуальний. Зробити це просто, і не доведеться видаляти контент. Натисніть на ... над публікацією - і «Архивировать». Пост потрапляє в архів, з якого його можна або повернути, або де його можна видалити.

убезпечити аккаунт

Зробити свою сторінку більш надійної можна за допомогою двофакторної аутентифікації. Якщо включити цю функцію в налаштуваннях, Instagram буде надсилати пароль, коли буде сумніватися, заходите чи в Instagram саме ви.

заблокувати користувача

Неприємних особистостей в Instagram чимало. Заблокувати від троля або конкурента сторінку дуже просто. Відкриваєте потрібний профіль - ... - Заблокувати.

Якщо раптом ви вирішили помилувати користувача, знайти список заблокованих акаунтів можна в налаштуваннях - «Блокування користувачів». Якщо потрібно, то їх можна легко розблокувати. Один мінус: у списку заблокованих не йдуть пошуки, тобто не можна почати вводити ім'я - і знайти профіль, через це складніше шукати когось конкретного.

Вимкнути статус «Онлайн»

Якщо ви не хочете, щоб інші користувачі в Ю Я бачили, що ви зараз перебуваєте онлайн, можна вимкнути мережевий статус. Для цього треба зайти в налаштування - показати / приховати мережевий статус.

Для цього треба зайти в налаштування - показати / приховати мережевий статус

Так видно в директ, коли користувач був в мережі

Сортування повідомлень в директ

Не так давно в директив Instagram з'явилася можливість сортувати повідомлення:

Можна дивитися всі вхідні, непрочитані і ті, що виділяєте зірочкою, як важливі.

Якщо раптом цієї функції у вас ще немає, без паніки! 1) Оновлення Instagram 2) Чекайте, коли новинка з'явиться у вас. Соцмережа завжди вводить поновлення поступово.

Подивитися свої лайки

Якщо ви ставите лайки усвідомлено і вибірково, і раптом хочете згадати, де щось бачили - можна зайти в добірку контенту, який ви лайкнули.

Налаштування - Сподобалися вам публікації.

Налаштування - Сподобалися вам публікації

Дивіться на дії інших

Часом багато цікавого можна знайти в контенті, який лайкають і коментують користувачі, на яких ви підписані. Для цього відкрийте лайки, у верхній панелі виберіть «Передплати», а не «Ви» - і ласкаво просимо в світ нового і часто ще невідомого 🙂

Збірки в закладках

Напевно ви знаєте, що ви можете зберігати пости за допомогою кнопки «закладка». Але також в цих закладках ви можете робити татка і групувати контент так, як вам зручно. Папки можна видаляти, редагувати і перейменовувати.

Копіювати посилання

Потрібно вислати комусь посилання на публікацію, а ви не знаєте як? Якщо посилання потрібно вислати на фотографії НЕ з вашої сторінки, над публікацією натискаєте ... (правий верхній кут) - копіювати посилання. Якщо посилання вашої публікації, тоді знову ... над публікацією - Поділитися - і внизу «Копіювати посилання».

Як зробити абзац в тексті Instagram

Може бути це виявиться найважливіший пункт для вас. Якщо ви хочете зробити між абзацами великий відступ - і не за допомогою точки або якогось значка, а за допомогою порожнього простору, - вам необхідно скопіювати і вставити певний пробіл.

Його я залишаю ось тут в лапках «⠀». Ви його копіюйте (без лапок), зберігаєте собі десь в нотатках, а потім вставляєте в тексті. Так, ось така незручна система.

Так, ось така незручна система

Буде у вас ось таку прогалину в тексті

Обкладинка відео

Публікуючи відео, ви можете вибрати обкладинку, яку буде видно в профілі, як заставку. Це важливо, щоб «зупинена мить» були саме таким, який вам потрібен.

Це важливо, щоб «зупинена мить» були саме таким, який вам потрібен

Зверніть увагу в нижній правий кут - «Обкладинка»

Підписатися на хештег

Уже кілька місяців в Instagram є можливість підписатися не тільки на профіль людини або компанії, але і на хештег. Для цього потрібно натиснути на потрібний хештег і вибрати «Підписатися».

Сховайте пости, на яких вас відзначили

Можливо, вас відзначили на спам, а може, подружка вибрала невдалу фотографію з вами. Ви можете приховати цей пост із зазначених фотографій. Для цього треба зайти в добірку ваших позначок.

Відкрийте «не ту» фотографію - ... в правому верхньому куті - Дії - Приховати з мого профілю.

сховайте рекламу

Якщо ви не хочете бачити якусь набридливу рекламу, сховайте її зі стрічки. Зробити це просто.

Бачите рекламу в стрічці - натискаєте ... в правому верхньому куті - Приховати рекламу або поскаржитися на неї. Якщо ви приховаєте рекламу, Instagram поцікавиться чому:

Якщо ви приховаєте рекламу, Instagram поцікавиться чому:

Коли ви показуєте Instagram, що та чи інша реклама вам неактуальна, він редагує ваші інтереси. Наприклад, вам не актуальна тема здорового харчування або виховання дітей. Він буде менше показувати вам такого контенту.

Якщо ж реклама настирлива або недоречна, адміністрація мережі може заблокувати рекламу бренду або відредагувати її. Вступати по поганому і просто так блокувати всю рекламу як недоречну або настирливу, не раджу - ви зробите погано брендам, які офіційно працюють в Instagram, а не купують «непроплачені» пости у блогерів 🙂

Увімкніть повідомлення

Алгоритмічна стрічка Instagram сама вирішує, чиї пости і сторіз вам цікаві. Але якщо ви боїтеся пропустити публікації кого-небудь, ви можете включити повідомлення.

Для цього треба зайти на потрібну сторінку - натисніть ... в правому верхньому кутку - і «Включити повідомлення». Так ви не втратите нові пости важливих для вас людей.

Вибирати, що бачити в «Рекомендованому»

Якщо у вкладці «Рекомендоване» ви бачите те, що вам насправді не подобається, це можна поступово змінити. Для цього необхідно відкривати неактуальні для вас публікації, натискати на ... - «Бачити менше таких публікацій». Крім того, що публікація буде прихована, Instagram також відредагує ваші інтереси і буде менше показувати вам постів такої теми.

Звичайно, це не всі секрети Instagram. Але сподіваюся, хоча б частина з них були для вас корисними 🙂 Дивіться також інші мої матеріали про Instagram:

Навіщо?
Аптом ви передумаєте?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью