• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

FreeDom / Техпідтримка / Налаштування підключення під Windows 7


Увага! Налаштування робиться з адміністративними правами. На всі попередження системи безпеки Windows 7 потрібно відповідати "Yes" або "Так", тому що кожен крок даної інструкції необхідний для правильного налаштування з'єднання.

Налагодження підключення по локальній мережі

Для підключення до інтернет треба попередньо налаштувати підключення по локальній мережі. Передбачається вміння працювати з комп'ютером на рівні користувача, в іншому випадку треба пройти відповідне навчання. На комп'ютері повинна бути встановлена ​​мережева карта і її драйвер. Перше, що треба зробити, це налаштувати підключення по локальній мережі, для чого:

1. Натисніть кнопку в нижньому лівому кутку, відповідну кнопці Пуск, і виберіть пункт "Панель управління", як показано на рис. 2. На екрані з'явиться вікно "Панель управління". У вікні необхідно двічі клацнути по значку "Мережа та Інтернет". 3. У вікні вибираємо "Центр управління мережами і загальним доступом". 4. У лівій верхній частині цього вікна клацніть по посиланню "Зміна параметрів адаптера". 5. Настроїмо параметри мережевої карти. Для цього натискаємо на ярличку, який зазвичай називається "Підключення по локальній мережі", в нашому випадку на зображенні перейменований в "local". 6. У вікні натискаємо кнопочку "Властивості". 7. У списку відзначених компонентів вибираємо "Протокол інтернет версії 4". 8. У вікні необхідно, використовуючи Вашу реєстраційну карту, заповнити всі п'ять полів - "IP адреса", "Маску підмережі", "Основний шлюз" і DNS адреси. Зберігаємо всі параметри кнопками "ОК", чекаємо вступу параметрів в силу.
Примітка. При налаштованому підключенні по локальній мережі можливий доступ до локальних ресурсів мережі Freedom і сервера статистики.
Перший варіант настройки - Автоматичний спосіб підключення.

Для спрощеного способу підключення необхідно скопіювати даний Фото на робочий стіл. Запустити ярлик, натиснути кнопку ПІДКЛЮЧИТИ. У новому вікні заповнити поля Ім'я та Пароль з реєстраційної картки. Для відключення від інтернету необхідно ще раз запустити ярлик і вибрати ЗАВЕРШИТИ. Якщо виникнуть проблеми з автоматичним підключенням до інтернет, можна налаштувати підключення вручну (див. Нижче).


Другий варіант настройки - Детальна настройка підключення. Створення VPN-з'єднання. 12. Підключення.
Тепер з'єднання створено і налагоджено. Залишилося тільки підключитися. Для цього треба натиснути на "Пуск", "Підключитися до", вибрати створене вами з'єднання і натиснути кнопку "Підключитися". 16. Налаштування Internet Explorer
Для перегляду сторінок при підключенні за допомогою створеного VPN- з'єднання треба відкрити Internet Explorer, зайти в Сервіс, Властивості оглядача, Подлключенія, переконатися, що VPN-з'єднання вибрано для використання за замовчуванням і поставити крапку навпроти Завжди використовувати прийняте за замовчуванням підключення.
Щоб зайти на сервер статистики, будучи відключеним при наявності заборгованості, наприклад для активації інтернет- карти, треба встановити точку близько Ніколи не використовувати. Після активації знову відзначається Завжди використовувати прийняте за замовчуванням підключення. Якщо сервер статистики не відкривається, треба в IE перейти в Сервіс, Властивості оглядача, Додатково, натиснути кнопку Скидання. Після скидання налаштувань необхідно перезапустити Internet Explorer.
Чекаємо на Ваші відгуки і пропозиції на форумі http://forum.freedom-vrn.ru/ .
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью