• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Фото на Грін карту США: вимоги перевірка

 1. Фото для участі в розіграші
 2. Загальні вимоги
 3. Висота рівня очей і пропорції голови
 4. Технічні вимоги до зображення
 5. Як правильно завантажити фото в анкету
 6. Вимоги до фото на візу після виграшу

Одна зі складних завдань підготовки знімків для Green card - необхідність правильно організувати освітлення. Воно повинно бути природним, без спалахів, тіней і відблисків на тлі і зображенні людини.

Інша проблема - параметри знімком. Фотоапарат робить прямокутні, а для карти потрібні квадратні.

Фотоапарат робить прямокутні, а для карти потрібні квадратні

Всі фото в заявці на лотерею Green Card перевіряє не людина, а спеціальна комп'ютерна програма. І якщо знімок не відповідає хоча б одній вимозі - заявка буде відхилена.

Щоб уникнути труднощів з масштабуванням, фахівці радять робити знімки анфас по пояс, залишаючи над головою досить вільного місця. Такі зображення простіше обрізати за вимогами US Departament.

Фото для участі в розіграші

Головний претендент сім'ї на отримання карти повинен підготувати заздалегідь до заповнення анкети онлайн знімки. При оформленні заяви докладають зображення всіх родичів - дружини, чоловіка, якщо вони офіційно зареєстровані, дитини. Чи не включають в пакет документів фотографії людей, що мають американське громадянство або ГрінКард, які проживають в США на ПМЖ. Однак, якщо їх знімки все ж були відправлені. Заява не дискваліфікують.

Примітка. Про те, що претенденту відмовили через фото на грін карту він не впізнає по email, телефону, іншим способом. Щоб уникнути шахрайства користувачам пропонується лише один варіант зворотного зв'язку з питання отримання грінкарти - сайт https://www.dvlottery.state.gov, де можна дізнатися долю клопотання по номеру, прізвища, імені, року народження.

Загальні вимоги

Фотографія заявника та всіх членів сім'ї, зазначених у заяві повинні бути свіжими - зробленими протягом останніх 6 місяців. Приймаються цифрові копії громадян, створені за допомогою сканера. Вимоги до фото на грін карту в цьому випадку ті ж, що пред'являються до оригіналів.

Не можна відправляти:

 • Групові зображення.
 • Редаговані знімки.
 • Фото, які не відповідають вимогам.
 • Файл з торішньої лотереї.

Для кожного члена сім'ї робиться окремий знімок. Через будь-якого порушення умов оформлення зображень анкета може не пройти верифікацію.

Висота рівня очей і пропорції голови

При створенні кадрів дивитися потрібно прямо на камеру. Не можна опускати особа, нахиляти, закривати очі, гримасувати. Рот краще закрити.

Параметри фотографії по висоті. Кадр - 2 дюйма (5,08 см), голова - 25-35 мм (від низу підборіддя до верхньої частини шевелюри), займає 50-69% всього фото. До лінії очей від низу знімка відстань 28-35 мм.

Ширина картинки - 2 дюйма (5,08 см).

Капелюхи, шапки, накидки допускаються тільки в тому випадку, якщо зняти аксесуар неможливо з поважних причин. Вона одна для фахівців Держдепартаменту - релігійні переконання. Головний убір не повинен закривати обличчя. Знімки в національних, військових, фірмових капелюхах, пов'язках, інших предметах, що покривають волосся не з релігійних зображень дискваліфікують.

З 01.11.2016 заборонено фотографуватися на візових знімках в окулярах. Не можна розміщувати також інші предмети на обличчі - бездротові пристрої, мікрофон, навушники і т. Д.

Винятки. Допускається використання слухового апарату, якщо він необхідний. У рідкісних випадках, коли окуляри не можна знімати за медичними показаннями, заявник може фотографуватися в них. Про необхідність їх використання потрібно надати висновок, підписаний лікарем. При створенні кадрів не можна допускати відблисків, тіней на лінзах.

Технічні вимоги до зображення

Для зйомок використовують цифровий фотоапарат.

Характеристики знімка Примітка Растровий формат стиснення JPEG Файл * .jpeg або * .jpg. Дозвіл Мінімум 600 пікселів в ширину і 600 в висоту. Максимум 1200х1200 pixel. Знімок повинен вийти квадратним. Розмір Граничне значення 240 Кб (кілобайт). Фон Світлий; однотонний; без рісунков.Тені і відблиски відсутні. Особа Міміка природна і нейтральна; волосся не закриває риси. Глибина кольорового знімка Якість передачі кольору 24 bit.Не приймаються чорно-білі зображення і 8-бітові.

Примітка. При скануванні вдалого і свіжого кадру необхідно налаштувати обладнання по точності деталізації копії (параметр DPI) до 300 точок на 1 дюйм. Сірі і монохромні екземпляри не приймаються.

За правилами зображення не повинні редагуватися. Відретушувати знімок не можна. У графічному редакторі можлива лише перевірка на відповідність критеріям, обрізка і масштабування.

Як правильно завантажити фото в анкету

Відправлення файлу здійснюється з території Штатів, з Москви, інших регіонів країни перебування при заповненні Entrant Photograph - сьомого пункту анкети на 1 сторінці.

Якщо файл не відповідає технічним вимогам, заява із зображенням буде автоматично відхилено. В цьому випадку потрібно швидко виправити недоліки і спробувати відправити документи знову до кінця розіграшу. На зміни відводиться короткий термін: 60 хвилин. Інакше весь процес заповнення клопотання в режимі онлайн доведеться виконувати наново.

Інакше весь процес заповнення клопотання в режимі онлайн доведеться виконувати наново

Примітка. Якщо сайт перевантажений, інтернет працює з перебоями, відхилення відбувається не відразу. Коли все йде благополучно, користувач відразу отримує підтвердження з номером запису. Ні оповіщення? Тоді потрібно натиснути кнопку Submit і дочекатися повідомлення про прийом документів.

Важливо! Не можна відправляти одну й ту ж саму анкету кілька разів поспіль.

При подачі першої користувач повинен отримати повідомлення про те, що заява пішло в Департамент з номером запису. По ньому через деякий час можна дізнатися інформацію про долю свого клопотання.

Якщо повідомлення з номером немає, значить, прохання не зареєстрована в системі. В цьому випадку можна сміливо оформляти нову заявку. Вона не буде вважатися дублікатом. Однак, громадяни, які подали відразу кілька однакових бланків, отримають відмову. Для пошуку спаму співробітники US Department використовують спеціальні технології.

Вимоги до фото на візу після виграшу

При відправці файлу валідатор Держдепартаменту автоматично перевіряє зображення за кількома критеріями - формат, розташування особи, вага, глибину кольору. Вона не розпізнає фон, положення голови і інші параметри Тому не можна бути впевненим у тому, що зображення підійшло, поки не буде отримано позитивний результат лотереї.

Найчастіше новачки не витримують висоту очей і процентне співвідношення розміру голови. Відредагувати параметри можна самостійно в простому фоторедакторі Paint для Windows за допомогою інструменту «Лінійка».

Приклади інших недоліків.

 • Розворот боком і широка посмішка:

Розворот боком і широка посмішка:

 • Окуляри і гримаси:

Окуляри і гримаси:

Переконатися, що готовий зразок відповідає заданим параметрам (розмір, глибина кольору, положення голови на зображенні, дозвіл) можна безкоштовно на сайті Держдепартаменту в спеціальному кроппери https://travel.state.gov/content/dam/passports/content-page-resources /FIG_cropper.swf.

Щоб перевірити файл, його завантажують, натиснувши кнопку Choose Photo. Потім масштабують в рамці за шаблоном за допомогою повзунка, «+» і «-», поворотних стрілок. Обрізати файл можна командою Crop Photo. При цьому програма стисне завантажений оригінал до 24 Кбайт. Його потрібно зберегти. Для цього є кнопка Save Photo. Далі, завантажити собі на комп'ютер для підстановки в анкету.

Якщо фотографія зроблена неправильно, Кроппер не дозволить її обрізати кнопкою Crop Photo і видасть повідомлення про причини, по якій зображення не відповідає умовам.

Якщо фото не підходить під вимоги, то програма пише: «Перемістіть фото так, щоб воно заповнило квадрат наведення. Якщо в результаті маніпуляцій, голова не поміщається в овалах, виберіть інше зображення ».

Примітка. Обрізка кроппери по рамці займає багато часу. Іноді доводиться робити чимало спроб, щоб підігнати знімок під вимоги сервісу. При цьому програма не перевіряє фото по композиційним параметрам. Це означає, що навіть ідеальне зображення, можливо, пізніше доведеться правити.

Щоб переконатися в повній відповідності оригіналу критеріям Держдепартаменту застосовують графічні редактори типу Фотошопа. Недосвідчені користувачі, які не можуть зробити фото самостійно, замовляють його в ательє Бабушкінського району та в інших місцях. При зверненні в майстерню важливо не допустити редагування знімків працівниками.

Перевірити вірність фотографій можна за прикладами, опублікованими на сайті Департаменту https://travel.state.gov/.

Про те які шанси у росіянина виграти лотерею Грін кард - читайте тут.

Хороший спосіб виїхати в США - знайти там роботу, для програмістів і інших висококваліфікованих фахівців це реальний шлях еміграції.

Якщо потрібно поїхати в гості до друзів або родичів в США - знадобитися гостьова віза.

Повний перелік віз для росіян в США - можна подивитися тут.

Про всіх шляхах еміграції в США доступних для росіян - читайте тут.

Якщо є гроші - можна виїхати в США дуже швидко оформивши бізнес візу.

Проживши в США кілька років - можна переходити до процедури оформлення громадянства, хоча для деяких категорій емігрантів чекати так довго немає необхідності.

Ні оповіщення?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью