• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

firefox.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з firefox.exe
 2. Інформація про фото firefox.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з firefox
 5. firefox сканер

Справжній файл firefox.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Mozilla Firefox, розробленого Mozilla.

Firefox.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є firefox.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з firefox.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Tor Browser. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи firefox.exe.

Інформація про фото firefox.exe

процес Tor Browser або Nightly або Aurora або FirefoxDeveloperEdition або Waterfox або Internet Explorer належить програмі Mozilla Firefox (Версія 52.0 ESR) або Tor Browser або Mozilla або Adobe SVG Viewer або Adobe Flash Player (Версія 10 ActiveX) або FoxyTunes for Firefox або Social Extras або Waterfox від Mozilla (Www.mozilla.org) або Microsoft (Www.microsoft.com).

Опис: Це процес популярного браузера Firefox від Mozilla, що використовується дедалі більшим числом користувачів комп'ютерів. Процес буде присутній щоразу, коли браузер запущено. Це просто додаток, а не системна служба, тому він може бути відключений за бажанням; зауважимо, однак, що це закриє всі вікна Firefox (також мати це на увазі, якщо тільки одне вікно перестає відповідати.)

Докладний аналіз: firefox.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл firefox.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в папці "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 275,568 байт (11% всіх випадків), 392,136 байт і ще 48 варіанта . Докладний аналіз: firefox
Це не системний процес Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Процес слухає або шле дані на відкриті порти в мережі або по інтернету. Firefox.exe здатний маніпулювати іншими програмами. Тому технічний рейтинг надійності 23% небезпеки.
Ви можете видалити програму Mozilla Firefox, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до www.mozilla.com/en-US/firefox/new/ для поновлення, перейти до support.mozilla.com/en-US/home для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Mozilla Firefox в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з firefox.exe

 • Якщо firefox.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 38% небезпеки. Розмір файлу 320,512 байт (29% всіх випадків), 338,432 байт і ще 8 варіанту . Це не файл Windows. Процес використовує порт, щоб приєднається до мережі або інтернету.
 • Якщо firefox.exe знаходиться в підпапках диска C: \, тоді рейтинг надійності 15% небезпеки. Розмір файлу 994,264 байт (33% всіх випадків), 517,576 байт або 912,344 байт. У процесу є видиме вікно. Це не системний файл Windows. Процес використовує порт, щоб приєднається до мережі або інтернету. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Firefox.exe здатний маніпулювати іншими програмами.
 • Якщо firefox.exe знаходиться в папці "Мої файли", тоді рейтинг надійності 54% небезпеки. Розмір файлу 912,344 байт.
 • Якщо firefox.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32, тоді рейтинг надійності 72% небезпеки. Розмір файлу 436,597 байт.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як firefox.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл firefox.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Браузер для інтернету. Альтернатива Internet Explorer'у. (додаткова інформація)
Olga Якщо у вас 2 Firefox.exe запущених в процесах, то можливо у вас троян, названий Poisonivy. Що поробиш - погані новини. Він може бути використаний як тунель в вашу систему, щоб зчитувати натискання клавіш, для копіювання файлів і зміни налаштувань. Встановіть собі нод32 і живіть спокійно. Посилання тільки на англ, сорри. (додаткова інформація)
Alex Якщо в Common Files \ Firefox.exe то це троян який блокує комп і вимагає відправки СМС (платній). Також блокує всі системні утиліти типу менеджера завдань.
Миша Кац Браузер Mozilla. У диспетчері завдань, в процесах з'являється при запуску браузера мазілла (додаткова інформація)
Гліб невідоме програмне виключення 0xc0000417 пише мені таке на компі і неоткривается.другіе браузери працюють я пробував перекачіватьфірефокс 6раз результат тотжее підкажіть пожалуйсста що це
ОЛЕГ Звичайний браузер Mozila Firefox.Чаще зустрічається в папках "C: / Program Files / Mozila Firefox (в Windows XP / Vista / 7/8/2000/95/97) .Але я не експерт! (додаткова інформація)
Олександр Пропускає і прописує ask toobar - рекламу видаляється пере установкою програми слабкий захист програми є дірки.
Користувач

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото firefox.exe: - на основі 8 голосів з 7 відгуками.

81 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. 3 користувачів дали, як здається безпечним. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. 3 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з firefox

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з firefox. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу firefox.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

firefox сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью