• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ферми для Майнінг криптовалюта - принцип роботи та актуальність

 1. Що собою являє Майнінг ферма?
 2. Як працює Майнінг ферма?
 3. Як зібрати Майнінг ферму?
 4. Що вибрати: самостійну збірку ферми або її придбання під ключ?
 5. Що потрібно для збірки Майнінг ферми?
 6. Каркас і корпус для Майнінг ферм
 7. Вибір відеокарти для Майнінг ферми
 8. Скільки можна заробити на Майнінг фермі?
 9. Калькулятор ферми Майнінг
 10. Чи актуальні Майнінг ферми на сьогоднішній день?

Весь світ зійшов з розуму по криптовалюта. А все почалося з переможної ходи біткоіни, вартість яких злетіла з 30 до 2 500 доларів за 5 років. Криптовалюта - це не просто нова грошова одиниця, але ціла філософія. Основа її - відсутність контролю валюти з боку держави.

Виробляти криптовалюта може будь-яка людина при наявності відповідного обладнання. Комплекс для Майнінг криптовалюта має в IT середовищі назву - ферми для Майнінг криптовалюта (Crypto Mining Farm). Сьогодні ми простою мовою спробуємо пояснити принцип її дії та необхідні компоненти для збірки ферми.

Що собою являє Майнінг ферма?

Термін «Майнінг» походить від англійського слова «mine» ( «шахта»). Майнінг ферма - це майданчик для видобутку криптовалюта. Існує відома аналогія: власник ферми як робочий підземної шахти, видобуває віртуальні гроші, як корисні копалини. Ферма являє собою сукупність потужних комп'ютерів, потрібних для обчислення.

Як працює Майнінг ферма?

Головна функція Майнінг ферми - видобуток криптовалюта. Віртуальні гроші виробляються в результаті складних обчислень. Для цього сукупність обчислювального обладнання підключається до мережі блокчейн. Блокчейн - це ланцюг блоків транзакцій, які виробляються за певними правилами.

В результаті обробки даних Майнер отримують нові блоки. Тимчасові витрати на отримання криптовалюта можуть бути різними: від 1-2 хвилин до декількох діб.

Від чого це залежить? Розглянемо на прикладі біткоіни. Обсяг даної криптовалюта обмежений. Чим більше одиниць видобуто, тим потужніше повинні бути обчислювальні потужності для отримання нових блоків.
Розглянемо поетапний процес роботи:

 1. На ПК встановлюють програми для Майнінг.
 2. Програми синхронізуються з гаманцем криптовалюта.
 3. ПК працюють в одиночному режимі цілодобово.

Майнер можуть працювати спільно для об'єднання потужностей. Потрібно це для збільшення продуктивності. Здобуті одиниці розподіляються пропорційно вкладених потужностей.

Як зібрати Майнінг ферму?

Існують різні шляхи створення ферми. Найпростіший для новачка - Майнінг за допомогою відеокарт. Тобто, перший крок - придбання потужної відеокарти і її установка. Максимальне число відеокарт - 6 штук. Але це ще не все. Продуктивні пристрої відрізняються високою тепловіддачею.

Досягати вона може 120 градусів за Цельсієм. З цієї причини потрібно забезпечити належне охолодження для запобігання перегріву. Вихід зі становища - установка додаткового вентиляційного обладнання, що дозволяє досягти ряд переваг:

 • Попередження перегріву.
 • Збільшення терміну експлуатації комп'ютера.
 • Підвищення продуктивності Майнінг.

Ігнорування необхідності охолодження призводить до швидкої деформації напівпровідників на платах. Майнер рекомендується встановити відеокарту на стійці і закріпити по периметру вентиляційне обладнання.

ВАЖЛИВО! Власник повинен пам'ятати про витрату електроенергії. Потужне обладнання споживає великі обсяги енергії, в результаті «набігають» великі платежі.

Що вибрати: самостійну збірку ферми або її придбання під ключ?

Попит народжує пропозицію, а попит на Майнінг ферми зараз дуже великий. З'явилися компанії, які пропонують купити комплекс обладнання для отримання криптовалюта, виготовлений під ключ. Що ж вибрати?

Розглянемо переваги ферми під ключ:

 • Економія часу. При складанні ферми час доведеться витрачати не тільки на покупку устаткування, але і на вивчення всієї повноти інформації про його виборі. Ігнорування необхідності вивчення всіх відомостей призведе до того, що продуктивність Майнінг ферми буде низькою.
 • Технічна підтримка. При будь-яких питаннях можна звернутися до консультантів. Людина, що здійснює збірку самостійно, має в своєму розпорядженні лише допомога учасників форумів.
 • Гарантія високої потужності. Люди, давно займаються складанням, допоможуть зробити продуктивність максимальної.

Цей варіант не позбавлений мінусів. Існує багато компаній з продажу ферм під ключ, але надійність їх знаходиться під питанням. Розглянемо переваги самостійної збірки:

 • Щодо менші витрати. Людині не доведеться оплачувати послуги сторонніх компаній. Витрати полягають лише в купівлі обладнання.
 • Придбання нового досвіду. Якщо людина бажає стати професійним Майнер, йому потрібно знати всі тонкощі збірки.
 • Збірка відповідно до власних побажань. Самостійно можна зібрати саме таку ферму, яка відповідає всім потребам Майнера.

Мінуси самостійної роботи очевидні: трата великої кількості часу, ризик низької продуктивності.

Що вибрати? Все залежить від вихідних потреб. Якщо у людини багато часу і обмежена кількість коштів, складання рекомендується здійснити самостійно. Якщо ж часу немає зовсім, краще звернутися до спеціалізованої фірми.

Що потрібно для збірки Майнінг ферми?

Для складання ферми знадобиться наступне обладнання:

 • Материнська плата з декількома слотами під відеокартами.
 • Жорсткий диск на 60-160 гігабайт.
 • Процесор (допускається середня потужність).
 • Оперативна пам'ять (цілком вистачить 4 ГБ).
 • Відкрите мінімум на 2 гігабайти.
 • Блок живлення 750 W.
 • Переходнічкі (переважно придбати пристрої з додатковим харчуванням).
 • Кнопка для запуску.
 • Кулер для додаткового охолодження.

Також Майнер потрібно інструмент: заклепочник, свердло, ножиці по металу для підрізання алюмінієвих куточків, рулетка.

Каркас і корпус для Майнінг ферм

При складанні Майнінг ферм використовується не корпус в звичайному поданні (закритий ящик), а каркас. Ця необхідність пов'язана з вимогою забезпечення якісної циркуляції повітря. Каркас сприяє охолодженню, що продовжує термін служби обладнання. Зробити його можна самостійно з наступних матеріалів:

 • Дерево. Переваги: ​​невелика вартість і простота виконання.
 • Алюміній. Переваги: ​​міцність і якісне охолодження.

Каркас повинен бути просторим. Як його можна використовувати стандартний відкритий стенд.

Придбати відповідний каркас можна на Авито.

ВАЖЛИВО! Початківець майнер повинен подбати про надійну проводці в квартирі, так як на неї йде величезне навантаження. У зворотному випадку вона може просто розплавитися.

Вибір відеокарти для Майнінг ферми

У теорії, для Майнінг можна використовувати будь-яку відеокарту, але на практиці не все так просто. Для гарної продуктивності потрібно підбирати сучасне обладнання. Розглянемо приклади відеокарт, які можуть використовуватися для Майнінг в 2017 році:

 • Radeon RX 470. Пам'ять становить 4-7 гігабайт. Орієнтовна вартість становить 15 000 рублів. Приблизний термін окупності становить 105-125 діб.
 • Radeon RX 480. Це дорожча модель з аналогічною пам'яттю. Частота становить 1320 Mhz, хешрейт - 26 Mh / s. Орієнтовна вартість - 22 000-25 000 рублів, тривалість окупності - 105-140 діб.
 • Geforce GTX 1 060. Обсяг пам'яті дорівнює 3-6 Гб, що негативно впливає на продуктивність. Хешрейт становить всього 20 Mh / s. Частота дорівнює 1800 Mhz. Вартість моделі стартує від 15 000 рублів. Пристрій окупається протягом 120 діб.
 • Geforce GTX 1 070. Пам'ять становить 8 гігабайт, потужність найбільш висока з перерахованих моделей - 28 Mh / s. Орієнтовна вартість - 27 000-30 000 рублів. Окупається модель протягом 150 днів.

При підборі потрібно орієнтуватися на співвідношення потужності і вартості.

Скільки можна заробити на Майнінг фермі?

Заробіток від Майнінг ферми залежить від наступних факторів:

 • Виробник чіпів відеокарт. Різні відеокарти заточені під видобуток конкретної криптовалюта. Наприклад, на моделях Nvidia зручно Майні Zcash, на АМД - Ефір. Неправильний підбір відеокарти веде до зменшення продуктивності, що негативно впливає на дохід Майнера.
 • Кількість відеокарт. Чим більше відеокарт, тим вище потужність. Кращий варіант - покупка безлічі пристроїв із середніми показниками.
 • Видобувається криптовалюта. Cамая відома, це - біткоіни, але не єдина криптовалюта. Різні грошові одиниці реалізуються за різною вартістю.

Заробіток визначається, в першу чергу, потужністю ферми.

При видобутку ефіру, наприклад, можна отримати місячний дохід в розмірі 25 000-30 000 рублів.

Однак прибуток буде менше, так як з доходу потрібно відняти чималі витрати на електроенергію.

Калькулятор ферми Майнінг

У мережі можна знайти калькулятори ферми Майнінг. Вони відображають дохід Майнера за добу, тиждень, місяць. Розрахунок проводиться на підставі наступних параметрів:

 • Вид криптовалюта.
 • Хешрейт.
 • Енергоспоживання в Вт / год.
 • Вартість електроенергії.
 • Складність проведених розрахунків (вводиться автоматично).

Отриманий результат конвертується в різні валюти згідно поточним курсом: рублі, євро, долари. Розглянемо перелік найпопулярніших калькуляторів:

 • KriptoKurs. Дозволяє аналізувати найрізноманітніші криптовалюта, включаючи біткоіни, ефіріум, Monero.
 • 99Bitcoins. На цьому калькуляторі проводиться розрахунок виключно ферм по виробництву біткоіни. Параметри задаються вручну.
 • Bits.Media. Також аналізує тільки біткоіни. При розрахунку до уваги беруться такі показники, як внесок в ферму, вартість електроенергії, курс валют.
 • AsicTrade. Калькулятор підтримує розрахунок цілого ряду криптовалюта: Bitcoin, Ethereum, Zcash або Monero.

Різні калькулятори враховують різну кількість параметрів. Чим більше цих параметрів, тим точніше буде результат.

Чи актуальні Майнінг ферми на сьогоднішній день?

Спори про прибутковість виробництва криптовалюта не вщухають і зараз.

Однозначно відповісти на питання про актуальність Майнінг ферм неможливо.

Орієнтуватися слід на об'єктивні факти. Найбільш популярна криптовалюта зараз - це біткоіни.

Саме його бажають здобувати, за рідкісним винятком, початківці Майнер. Однак, як уже говорилося, кількість біткоіни обмежена, і чим їх менше, тим складніше їх добувати.

Однак ставити хрест на місці про свою маленьку Майнінг фермі не варто, адже існує ще безліч криптовалюта. Найперспективніша з них - ефіріум. Добувати його поки легко, вартість одиниці, швидше за все, буде поступово збільшуватися. Крім того, біткоіни не підкріплений нічим, крім своєї затребуваності. Ефіріум використовується в різних державних програмах (в тому числі, що знаходяться в розробці), а тому є відносно підкріпленої і надійною валютою. Майнінг ферма - це хороше вкладення своїх грошей. Будь-яка людина може зібрати комплекс для отримання криптовалюта. Перед складанням потрібно ознайомитися з вимогами до всіх складових системи. Тільки тоді буде забезпечений стабільний дохід.

Що собою являє Майнінг ферма?
Як працює Майнінг ферма?
Як зібрати Майнінг ферму?
Що вибрати: самостійну збірку ферми або її придбання під ключ?
Що потрібно для збірки Майнінг ферми?
Що собою являє Майнінг ферма?
Як працює Майнінг ферма?
Від чого це залежить?
Як зібрати Майнінг ферму?
Що вибрати: самостійну збірку ферми або її придбання під ключ?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью