• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Fat Battery, або як збільшити ємність батареї iPhone в 4 рази не використовуючи зовнішній акумулятор

iPhone хороший всім ... крім часу роботи. У той час як Android-девайси з потужними акумуляторами без проблем працюють 2-3 дні від одного заряду навіть при гарній навантаженні, Apple як і раніше відмовляється посилювати батарею iPhone. Все, що залишається покупцям - купувати чохли з вбудованими акумуляторами ... або профінансувати через Kickstarter нову ідею «на тему».

чохли з вбудованими акумуляторами

Підприємець з Лос-Анджелеса Джастін Лідер вирішив проблему з батареєю iPhone нестандартно. Навіщо, запитує він, купувати чохол-акумулятор, якщо можна просто поставити на «яблучний» смартфон батарею потужніший?

В результаті і з'явився Fat Battery - в 4 рази потужніший у порівнянні з оригінальним акумулятор для iPhone 6s. Вона вбудовується прямо в смартфон, відбувається все як стандартна заміна батареї - таку операцію за 20 хвилин зробить будь-який майстер. Єдине (але дуже важливе, докладніше про це - нижче) відмінність - більш товста бічна рамка.

Час роботи iPhone, зрозуміло, відразу ж виростає в рази. За словами Джастіна, звичайний iPhone 6s відтворює відео протягом 13 годин, варіант з Fat Battery - цілих 36,5 годин!

Розплата за збільшилася в рази час роботи - серйозно змінилися габарити iPhone. З Fat Battery і широкою рамкою смартфон стає в 2 рази товще, з 7 до 14 мм. Виглядає, схоже, не дуже - на сторінці опису продукту Джастін не виклав жодної «живої» фотографії iPhone 6s зі встановленою Fat Battery. C іншого боку, якщо час роботи для вас дуже важливо, тут вже не до «красивостей».

C іншого боку, якщо час роботи для вас дуже важливо, тут вже не до «красивостей»

За один Fat Battery винахідник просить від 129 доларів. Користувачі купують, але поки не дуже охоче. За 17 днів до закінчення збору коштів проект отримає всього 21 тисячу доларів з необхідних $ 100 000 - схоже, змиритися з перетворенням тонкого iPhone в товсту «нокию готові далеко не всі. Якщо гроші все-таки будуть зібрані, першу партію Fat Battery замовникам відправлять в серпні поточного року.

Офіційна сторінка проекту на Kickstarter .

Дивіться також:

Навіщо, запитує він, купувати чохол-акумулятор, якщо можна просто поставити на «яблучний» смартфон батарею потужніший?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью