• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

FAQ по Starcraft II

В рамках нещодавнього BlizzCon 2009 розробники офіційно презентували нову систему Battle.Net 2.0. У цій новій ігровій системі Blizzard спробують зробити крок до об'єднання величезного комуніті гравців WoW, Diablo III, StarCraft 2 і інших своїх ігор, через систему френд-листів і використання єдиного аккаунта. А так же шляхом включення можливості спілкування між гравцями за допомогою голосового чату.

Близзард представили громадськості презентаційний диск, що містить FAQ і п'ятнадцять скріншотів найцікавіших фішок нової системи BattleNet 2.0. Нижче наведено короткий опис і коментарі, на випадок, якщо що-небудь з вмісту даних скріншотів для вас залишилося незрозумілим.

Вхід в систему

Тут ви вводите ім'я та пароль від свого нового Battle.Net аккаунта, і тиснете кнопочку увійти. Під нею розташовані ще дві додаткові кнопки: Нагадати ім'я вашого аккаунта і нагадати пароль. Досить зручна система для людей, які страждають неуважністю або розладами пам'яті. =)

Справа внизу знаходяться ще три кнопки:

 • Play As Guest
 • Manage Account
 • Options
На задньому плані розташувався красивий космічний пейзаж, з планетою, що нагадує Сатурн. Баттлкрузер неспішно перетинає екран, і раптово прискорюючись, зникає десь за горизонтом.

Приладова панель

Приладова панель може повалити вас у легкий шок. Не тільки стилізованим під Терран класним тривимірним оформленням, всякими металевими панельками, кабелями, ручками та іншими витребеньками, скільки величезною кількістю різних гаджетів і віджетів, атакуючих гравця величезним потоком найрізноманітнішої інформації, викликаючи легкий когнітивний дисонанс.

На правому верхньому фреймі відображається ваша поточна аватара, ім'я, і ​​рахунок. А так же ще кілька піктограм, призначення яких поки не цілком зрозуміло. Трохи нижче - емблема Battle.Net і поточна ігрова статистика сервера (загальна кількість користувачів, кількість гравців он-лайн, кількість створених ігор. Так само тут відображається дата і час вашого останнього логіна на сервер)

Ще нижче розташовується трансляція новин StarCraft 2 прямо з офіційного веб-сайту, показуються заголовки останніх новин з ігрового світу Blizzard. (Q & A, останні патчі, зміни балансу і т.д.)

На смужці знизу в лівому кутку розташована кнопка Menu, в правому - ваше локальне час і емблемка мікрофона, що включає функцію голосового чату. Цифра 12 біля неї, ймовірно, означає, що 12 ваших друзів в даний момент знаходяться в мережі, і ви можете вийти з ними на зв'язок, натиснувши на мікрофон і вибравши потрібного френда зі списку.

Тепер про вміст верхнього лівого ділянки приладової панелі. Тут є дещо цікаве. Перше, що кидається в очі - дві зелені іконки: Single Player і Multy Player.
Під ними розташовується невелике віконце, з уже знайомим нам Смоляна сигарою морпіхів, що пропонують вам зіграти в одиночну компанію Wings of Liberty. Поки що тільки за Терран, природно.

Чому це здорово? Тому, що тепер на відміну від старого-доброго Battle.Net у вас більше немає необхідності залишати сервер, що б зіграти в одиночну компанію. Як вже було сказано раніше, ви можете підтримувати чат \ голосовий чат з вашими друзями, які перебувають в системі Battle.Net 2.0 використовуючи інші ігри, навіть граючи в компанії синглу.

За що відповідають кнопки, розташовані під іконками Single Player і Multy Player - поки не відомо. Але можна зробити припущення, що кнопочка з кінострічкою, ймовірно, дозволить вам насолодитися ігровими заставками. Сходи - швидше за все відер в екран ладдер, чоловічки відповідають за пошук гравців, зірочка - ваші досягнення, самотній чоловічок - ваш особистий профіль.

Одиночна гра

На цьому скріншоті ми бачимо екран одиночній компанії, що дає нам трохи інформації про одну з місій: Zero Hour.
Тут ви можете почати нову гру або завантажити сейв.
Дуже цікаву штуку надає з нас кнопка Continue: вона дозволяє залишити компанію на паузу, і повернутися на головний екран Battle.Net, якщо ви захочете зробити ще щось, перш ніж продовжити перерване проходження компаній.

Гра відстежує і запам'ятовує ваші поточні досягнення в одиночних місіях, і в залежності від результативності відкриваються доступ до різних бонусним фішках, на кшталт ігрових режимів Skirmish і Challenge modes. Тим самим, гравці стимулюються до неодноразового проходженню компаній.

Варто відзначити, що в правому лівому кутку все ще є кнопки доступу до деяких функцій нового Battle.Net, таким як ладдер, загальний чат, екран досягнень і профілю. Так само внизу все ще присутній кнопка голосового чату і 12 друзів-опівнічників онлайн.

Список друзів

Внизу праворуч на даному скріншоті ви можете знайти список дружніх акаунтів в межах StarCraft 2. Його можна спокійно прокручувати вгору і вниз, регулювати розмір вікна. Тут же присутній вже знайомий нам значок мікрофона.

Перегляд реплєєв

Інтерфейс перегляду реплєєв тепер пропонує безліч цікавої додаткової інформації:
Тепер ви можете в режимі реального часу спостерігати за складом і кількістю юнітів, які перебувають в розпорядженні того чи іншого гравця, маркованих різним кольором. Наприклад, на даному скріншоті ми бачимо, що у жовтого гравця є 8 SCV. Помаранчевий гравець має 7 SCV. У синього гравця 1 яйце, дві личинки, 8 Дронов і один Овер. Фіолетовий же гравець є володарем 8 SCV.

У нижньому правому куті є два фрейми. На верхньому з них розташовані кнопки паузи, перемотування назад і вперед, а так само збільшення \ зменшення швидкості гри. Так само тут показано поточний час реплея і його загальна тривалість.
На нижньому фреймі ми бачимо вікно вибору режиму перегляду: настройки відео і звуку, а так само розкривається меню з вибором того, від імені якого гравця ви будете дивитися реплєї.

досягнення

На цьому скріншоті показаний екран ваших досягнень і ігровий статистики.
Тут є шість закладок, розташованих в лівому краю екрану:

 • Summary, (Резюме)
 • Achievements, (Досягнення)
 • Statistics, (Статистика)
 • Match History (Історія зіграних матчів)
 • Avatars / Decals, (Аватари \ картинки)
 • Player Maps (Карти гравця)

На сторінці Summary ви знайдете вашу статистику ваших ігор 1х1:
Загальна кількість перемог Найуспішніше використовувану расу, граючи якої ви здобули найбільший відсоток своїх перемог, найбільш незручну расу противника, від якої ви зазнали найбільше поразок, найуспішніша карта, а так же максимальний досягнутий вами ранг.

Під історією матчів (Match History) є дві картинки: кубок (перемоги) і черепушка з кістками (ураження). На скріншоті ви бачите, що остання перемога 2x2 була здобута на мапі Defense of the Ancients, 25 травня 2009 року. Остання поразка 2х2 гравець зазнав 25 травня того ж року на карті Lost Temple. Аналогічно для ігор 1х1.

Список Achievements дає повну статистику ваших досягнень в різних режимах гри.
Recent Achievements містять завойовані вами медальки, що дозволяють більш успішно представляти ваші ігрові досягнення іншим гравцям, виставляючи їх на показ в своєму профілі на сайті.

профіль досягнень

Ті ж самі нагороди, які ви бачили на попередньому скріншоті, представлені тут в більш докладному вигляді, з описом за які саме заслуги ви їх отримали.
Біля кожного досягнення знаходиться огорнуте лавром зображення зірки з кількістю отриманих балів за проходження (в даному випадку - 10 балів) і датою, коли цей подвиг був здійснений.
Для особливо скромних справа є іконка зеленого чоловічка, що дозволяє поміряються своїми досягненнями з іншими гравцями.

Перегляд досягнень під час гри

Попередній скріншот продемонстрував вам, як виглядає екран досягнень, що відображається через систему Battle.Net. На даному ж зображенні ви можете спостерігати, як буде виглядати цей екран при доступі до нього з одиночної гри. Вгорі цього вікна показується ваш поточний рекорд. (В нашому випадку: 3 125).
Так само всякий раз, коли ви будете встановлювати свій новий рекорд, даний лічильник буде оновлюватися і інформувати вас про цю радісну подію в режимі реального часу, супроводжуючи повідомлення звуковим сигналом.

аватари

З профілю досягнень ви можете отримати доступ до нових аватарки. Тут є багато аватар, які ви можете використовувати як свої. На цьому екрані показані всі доступні для вибору варіанти. (Тобто швидше за все ви не будете мати можливість завантажувати і використовувати власні юзерпікчі)

Однак, не все так просто.
Частина картинок спочатку недоступні для вибору і відкриваються лише після того, як ви заробите будь-які досягнення при проходженні компаній і різних бонусних режимів. Так само відкриваються аватари залежать від того, за яку расу ви грали. Тобто для того, що б відкрити аватарки з терранамі, вам доведеться заробляти бонуси граючи ними. Аналогічно для зергов і протоссов. Так само клацнувши мишею на недоступне зображення, ви побачите спливаюче віконце з підказкою, які вимоги потрібно виконати, щоб отримати цей бонус в свою колекцію.
Спочатку нам доступні 17 аватарок, аж до Зератула. Подальші потребують відкритті. Мабуть, передбачається, що ви будете наполегливо працювати, щоб заробити собі круту аватарку і потім з переможним виглядом повісити її собі в якості основної, вихваляючись нею перед іншими гравцями. Серед таких аватарів можна розгледіти Джима Рейнора, Керріган, а так само дівчину зі світлим волоссям і зачіскою, яка нагадує Нову.
Так само внизу цього скріншота видно три згорнутих вікна чату, які ви можете відновити в будь-який момент, а так же всюдисущий мікрофон і годинник.

Матчмейкінг

Я впевнений, що про цей момент ви все захочете дізнатися трохи докладніше.
Тут ви можете використовувати нові можливості Battle.Net 2.0 зі створення ігор, що б знайти собі супротивників відповідного рівня. Тобто якщо ви нуб, то вам більше не доведеться терпіти приниження від переважаючих вас класом гравців, витрачаючи окуляри і нерви. І навпаки. У завдання нової системи мачмейкінга входить підбір противника, максимально сопостовімого з вами за своїм рівнем гри.
Вам достатньо просто вибрати тип гри: 1х1, 2х2, 3х3, 4х4, або Free For All.
Вибрати расу: Терран, Зерг, Протосс або Рандом.
Система сама вираховує приблизний час пошуку противника (в даному випадку - дві хвилини). Вам лише залишається натиснути на кнопку Start Search ...

На панельках справа ви можете вибрати гру Co-op Skirmish або Play Custom Games (User Map Settings). Дані режими гри не впливають на рейтинг.

Так само дещо з наведеного на даному скріншоті ми раніше не зустрічали: у правому верхньому кутку, поруч з вашим аватаром присутній аватар вашого партнера по партії.

Приєднання до створеної грі

Ура! Нарешті з'явилася кнопка Refresh, що дозволяє самостійно оновити список створених ігор. Думаю, усі знають те, як старий Battle.Net оновлює список доступних ігор, і подразнюючу повідомлення Game is already started при спробі приєднатися до обраної.
Тепер додатково з'явилися шкала популярності і прапорець Show New Maps, що дозволяють швидко визначити до яких картах тяжіє народ на даному сервері, або швидко відібрати свежевипущенной карти.
Введена колонка Genre, що дозволяє визначити жанр створеної карти: Hero Defense, Tower Defense, Co-op Skirmish, Melee Versus, Other (Racing), Other (Snake), Other (Bomber), Other (Frenzy), Hero Arena, і т. п.
Так само серед перерахованих в списку карт можна помітити якусь DOTA Allstars
(OMG! ... XD)

створення гри

На даному скріншоті ми бачимо дуже схоже на WarCraft 3 вікно вибору карт, доступних для створення. Справа розташовується вікно попереднього перегляду обраної вами карти, що допомагає вам зорієнтуватися серед того безлічі карт, які передбачається випустити для StarCraft 2.
В наявності є фільтр, що дозволяє відібрати карти за жанром, типу або кількості респаунів.
У колонці праворуч, між кнопкою Create Game і предпросмотровой мініатюрою, розташовуються кілька опцій і інформаційних вікон, що дозволяють налаштувати режим створюваної вами гри:
Жанр: Melee Versus
Тип: 2х2
Швидкість: Нормальна.
Шкала популярності даної карти на сервері, а так же перемикач приватності створюваної вами гри. (В останньому випадку, ймовірно, мається на увазі відправка запрошення обраного гравцеві на приєднання до приватної грі. Але можливість завдання пароля так само не виключена)

Ігрова кімната

Ігрова кімната тепер знаходиться повністю під вашим контролем.
По-перше, ви можете помітити кнопку Open to Public, що дозволяє перемкнути створену вами гру з режиму доступу «тільки за перепустками» в режим вільного входу, і навпаки.
Є можливість налаштування команд, відповідно до обраного вами типом гри. В даному випадку, команда включає в себе два гравця, оскільки тип гри був обраний 2х2.
Зверніть увагу на значок мікрофона: в даний момент гравець позначений їм веде розмову, а решта гравців його слухають. (Зображення динаміка). Іконка гравця під ніком Gawd дозволяє припустити, що інші гравці використовують голосовий чат, не задіяний для даного гравця (Gawd'а).
Взагалі тут все просто і зрозуміло. Ви бачите мініатюру карти, нік творця, жанр, тип гри, швидкість. Нижче - локальний чат, де гравці можуть спілкуватися між собою старих добрих методом друку повідомлень. І дві кнопки: Quit і Start (остання присутня тільки в інтерфейсі гравця, який створив кімнату)

Соціальна мережа Battle.Net 2.0

Пам'ятайте заяви Бліззов про те, що вони хочуть зробити Battle.Net 2.0 центром спілкування гравців усіх ігор, вироблених ними? Що ж, отримаєте, розпишіться ...
Б'юся об заклад, ви не очікували перетворення Battle.Net в щось на подобу Вконтакте світового масштабу.
На даному скріншоті ви можете приблизно розглянути, що з себе представляє цей почин.

Внизу зліва розташований список гравців, які нещодавно з'явилися он-лайн. Ви можете налаштувати отримання миттєвих повідомлень про появу в онлайні ваших друзів. Можете створювати розраховані на багато користувачів канали обміну повідомленнями та приватні чат-руми. Можете створювати безліч вікон чату, і управляти їх розмірами і місцем розташування на екрані.
У вікні Party Chat ви можете побачити список і аватарки ваших друзів. Зелений значок статусу навпаки сигналізує про те, що людина знаходиться в режимі онлайн і активний. Жовті годинник - людина відійшла. Червоний кружок - людина грає в гру або просто зайнятий. Сірий напівпрозорий статус призначений для користувачів знаходяться offline.
Так само існує колірна відмінність між вікнами приватного і вільного чату.

Чому це здорово?
Ентром спілкування гравців усіх ігор, вироблених ними?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью