• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Fallout 3 за 3 години. Створення нової гри у всесвіті Fallout

 1. змінимо світ
 2. рушниці напереваги
 3. Додамо фарб
 4. Останній герой
 5. класи
 6. Черга в живіт
 7. Прикрий мене!
 8. атака
 9. Вдар мене ніжно
 10. Не підходьте до мене близько
 11. Відстріл руку, відстріл ногу
 12. Пістолети з підствольника
 13. * * *

Обраний в який вже раз йшов по похмурих коридорах старого храму. Плечі широко розправлені, крок рівний, погляд перед собою. Всі пастки і розтяжки давно відомі: Обраний був в цьому храмі вже кілька десятків разів. Поворот, ще поворот ... Маленька майданчик, освітлена тьмяним ліхтариком. У далекому лівому кутку стоїть кошик. Опа! А її-то він раніше не помічав. Яка невдача. І що це, цікаво, за білий згорток так зухвало випирає з купи сміття? Ага! Вибуховий пакет. Чи не їм чи треба підірвати ту погану дверцята на іншому кінці карти пустки? ..

П'ятнадцять хвилин по тому. Уклавши заряд і поставивши таймер на десять секунд, Обраний що було сил кинувся бігти. Але вибухівку, яка пролежала півстоліття в вогкості і напівтемряві, щось замкнуло, грянув вибух ... Ну, слава богу, що хоч не вбило. Хм, а чия це тінь нависає з дверного отвору?

З дірки в стіні вальяжной ходою вийшов боєць анклаву і смачно сплюнув на підлогу: «Ну що, старий, не чекав? Думав, тут фінальний ролик? От чорт! Сюрприз ». З цими словами він скинув з плеча потужну гаус-гвинтівку і, навівши спиралевидное дуло на Вибраного, спустив курок. Остання надія на порятунок села скла по стінах кривавими дрантя.

змінимо світ

За вісім років, що минули з моменту виходу Fallout 2, гра так і не отримала продовження. Був Fallout Tactics, але він виявився чистої води тактикою. Interplay дала добро на початок робіт над Fallout 3, геймери по всьому світу, можна сказати, завмерли в передчутті ... І тут - як грім серед ясного неба: Black Isle припинила існування. Без пояснення причин і без попередження Interplay звільнила практично всіх співробітників студії.

Фанати всесвіту Fallout по всьому світу як вдихнули, так до сих пір не можуть видихнути. Але ви, дорогі наші читачі, можете починати потихеньку видихати через щільно стислі зуби. Якщо ніхто не хоче робити третій «Фол» за нас (точніше, його робить Bethesda, але якось вже дуже неспішно), то ми ... зробимо його самі. Так-так, ви не помилилися і не очіталісь. Наша гвардійська операційно-програмістська артіль провела детальне вивчення ігрового движка Fallout 2 - і виявилося, що при вмілому вирощуванні рук з потрібних місць на його основі цілком можна написати абсолютно нову гру. Новий Fallout. Якщо хочете - Fallout 3. Движок, звичайно, залишиться старим - двомірним, але все інше ...

Більш того, нам, наприклад, вдалося зробити цілком іграбельних модифікацію всього за три години (якщо бути до кінця відвертим, то за три з хвостиком). Звичайно, замінити вийшло не всю ігрову графіку (а можна і всю), не всі діалоги переписати (а можна і все), але геймплей змінився докорінно. Тільки вдумайтеся: всього три години роботи з кодом і графікою - і ось вже готовий новий Fallout! Тож не будемо втрачати ні хвилини - приступимо до детального препарування.

новий сюжет

Коли ви перерісуете ландшафти і змініть характеристики зброї, настане час переписати сюжет гри. Наприклад, зробити нових супротивників. Нехай це буде, скажімо, десант Радянської Армії.

Всі тексти гри зберігаються в MSG-файлах, вони розкидані по підкаталогам в директорії Text \ English. Підкаталог Cuts містить підписи до заставок (наприклад, коли ваш персонаж гине). Підкаталог Dialogs - діалоги персонажів. Підкаталог Game - файли з описом зброї, меню, речей, фраз, вигукували в бою. Редагувати можна тільки рядки типу {Номер фрази} {} {Фраза}, причому Номер Фрази міняти не можна. Приклад: {100} {} {Ви бачите табличку з написом: Вася Пупкін був тут!}.

При редагуванні опису зброї не забудьте дати нові назви і характеристики тим стовбурах, в які ви перетворили ножі та списи.

Змінюючи параметри, прописані в файлах з розширенням *. msg, нескладно повністю переписати характеристику стовбурів, змінити діалоги персонажів - щоб переписати всі діалоги, буде потрібно кілька тижнів усидчивой роботи, але це можливо. Значно простіше переписати репліки, вигукувалися героями гри в бою. Дикунське «Ех, зарубаю! Перун-батюшка! »Досить забавно виглядає під час атаки ножем бійця анклаву.

рушниці напереваги

Щоб можна було вільно оперувати з ігровими файлами, потрібно провести повну інсталяцію Fallout 2 - 675 Мб. В каталозі гри немає жодного поширеного формату файлів. Зміна «нутрощів» гри було б неможливим, якби команда TeamX не розроблені утиліту Datexpl, яка вміє розпаковувати DAT-архіви. За допомогою Datexpl, яку можна взяти з нашого DVD (з розділу «ігрострой»), потрібно відкрити в кореневому каталозі гри і розпакувати архіви Critter. dat, Master. dat і Patch000. dat. Коли розпакування закінчиться, зітріть архіви з диска, інакше всі внесені зміни в розпаковані файли будуть знищені при першому ж запуску гри.

Після розпакування в каталозі з грою з'являться папки Art, Data, Maps, Premade, Proto, Scripts, Sound, Text. Каталог Art містить графіку та анімацію. Каталог Data - деякі ігрові тексти в форматі *. txt. В каталозі Maps знаходяться карти і тригери. У Premade лежать заготовки характеристик і опису головних героїв. В папці Proto міститься інформація про характеристики речей і зброї. В Scripts знаходяться ігрові скрипти. У Sound - звукове оформлення. Каталог Text зберігає в собі ігрові діалоги.

Нас найбільше цікавлять каталоги Art, Data, Proto і Text. Без відповідного редактора звук змінити не вийде: немає утиліт, здатних зберігати аудіодоріжку в формат гри. Відповідний редактор - недавно вийшов Fallout 2 Mapper - тема для окремої розмови, який, швидше за все, відбудеться в одному з найближчих номерів «Игромании».

Додамо фарб

Обраний в який вже раз йшов по похмурих коридорах старого храму

Стара забута Poseidon Oil ...

Перше, що ми зробимо, - перерісуем ландшафт і змінимо картинку завантаження. У дизайні оригінальних рівнів та персонажів переважають жовто-коричневі тони - Штати після ядерної війни перетворилися на випалену пустелю. Як ви, можливо, пам'ятаєте, Обраний в кінці гри все ж приніс в рідне село прилад для відновлення природного балансу. Там, де до цього був пісок, зазеленіли дерева, заструмували струмочки, виросла трава ...

У процесі запуску гри ми бачимо одну з шести картинок (так звані Splash Screens): то дикуна в шоломі, то платформу анклаву, то ще якесь зображення. Ці арти можна замінити. Знаходяться вони в каталозі Art \ Splash. Імена у картинок такі: SplashY. RIX, де Y - число від 0 і до 6. Для роботи з RIX- файлами існує дві програми. Rix 2 Bmp конвертує картинки з RIX в BMP, а Bmp2 Rix - навпаки. Обидві програми можна взяти з нашого DVD. Перша працює з командного рядка: Rix 2 Bmp имяфайла. RIX имяфайла. BMP. Файл краще не міняти.

Файл краще не міняти

... знову в строю!

Витягуємо картинки з архівів і підбираємо арт, найбільш підходящий під сюжет нової гри. Скажімо, що-небудь з великою кількістю рослин і тварин. Після закінчення робіт з картинками їх потрібно зберегти назад в RIX-формат. Для цього нам знадобиться утиліта Bmp2Rix. Вона працює тільки з 256-кольоровими зображеннями і тільки в дозволі 640x480. Інтерфейс програми складається всього з двох кнопок - Open і Save. Натискаєте Open, вибираєте потрібний BMP-файл. Якщо у верхньому полі з'явилася / змінилися напис, значить, картинка відповідає всім вимогам. Натискаєте Save. Картинка в форматі RIX готова. Вона лежить в тому ж каталозі, що і вихідний BMP-файл.

Вся інша графіка гри лежить в форматі FRM. Для роботи з ним є дві утиліти: FrmCon 20 і Frm 2 Bmp (ви вже здогадуєтеся, де їх брати). Перша дуже повільна і має дуже простий інтерфейс. На другий слід зупинитися докладніше. В її комплект входять дві програми: Frm 2 Bmp (конвертує FRM в BMP), Bmp2 Frm (конвертує BMP в FRM). Обидві програми працюють з командного рядка. Для Frm2Bmp вона виглядає так - Frm 2 Bmp имяфайла. FRM. Після виконання команди в каталозі з'являться два файли: имяфайла. BMP - саме зображення, имяфайла. INF - необхідний для конвертації картинки назад в FRM.

Редагуємо зображення і повертаємо назад в FRM-формат наступним чином: Bmp2 Frm имяфайла. BMP. Програма Bmp2 Frm не вміє створювати FRM-файли, що містять кілька зображень. Цим і пояснюється, чому не можна перемальовувати зображення персонажів, які складаються з декількох фаз анімації.

В папці Backgrnd лежать фони, які відображаються при розмові з персонажем, наприклад з такими, як Sulik (Сулик). В каталозі Critters знаходиться графіка персонажів. На жаль, зовнішній вигляд персонажів редагуванню не піддається, зате можна підміняти одних персонажів іншими.

На жаль, зовнішній вигляд персонажів редагуванню не піддається, зате можна підміняти одних персонажів іншими

Суботник по прибиранню Чайна-тауна плавно перейшов ...

В папці Heads знаходиться анімація осіб персонажів, яка буває задіяна в процесі розмови. У Intrface лежать все меню і курсори в BMP-форматі. Можна завантажити картинки в будь-який графічний редактор і перемалювати.

В каталозі Invent лежать зображення зброї та боєприпасів з інвентарю. Ці картинки також можна редагувати. І навіть потрібно - якщо ви міняєте характеристики оригінальних гармат (як це зробити, читайте нижче по тексту).

В директорії Items знаходяться зображення шаф, тумб та інших предметів побуту. Якщо ви робите «постпост'ядерную» модифікацію, то іржу з них треба зняти в Photoshop, а можна і зовсім перефарбувати всі меблі в яскраві кольори. Для цього навіть не потрібно якихось особливих навичок художника. Просто відкриваєте зображення в графічному редакторі і закрашуєте текстури рівномірним кольором.

Відкривши папку Misk, ви виявите зображення променів лазерної зброї і снарядів від вогнепальної, а також картинки кинутих каменів і копій під час польоту. Якщо, наприклад, до текстурі пострілу гвинтівки домалювати по краях широкі кольорові смуги, то битви будуть схожі на перестрілки з «Зоряних воєн». Якщо ж у ваших планах створення реалістичною гри, то, навпаки, варто видалити яскраві складові з пострілів лазерного і плазмового зброї.

Якщо ж у ваших планах створення реалістичною гри, то, навпаки, варто видалити яскраві складові з пострілів лазерного і плазмового зброї

... в ніч китайської культури в Сан-Франциско. А всього-то додали нові об'єкти на карту.

В каталозі Scenery знаходяться найрізноманітніші об'єкти - від дверей до комп'ютерів. Зверніть увагу, що перерисовка дрібних деталей інтер'єру не сильно змінює вигляд гри, а ось часу на перероблення маленьких текстур йде порядком. При цьому досить переробити тайли ландшафту (потрібно-то всього півгодини) - і Fallout буде не впізнати.

Особливу увагу слід приділити папці Skilldex, де знаходяться знамениті фоллаутовскіе комікси. Якщо вже створювати нову гру, то і їх потрібно перемальовувати. Але це вже робота для справжнього художника.

І найважливіше! В папці Tiles лежить графіка ландшафту: пісок, радіоактивні помиї, гори ... Раз вже ми зібралися озеленювати світ Fallout, то пісок замінимо текстурами трави. Важливо, щоб тайли були безшовним. Тобто при приміщенні поруч один з одним давали суцільну картинку, а не «мир в клітинку». Деякі ігри підтримують згладжування межтайлових стиків, але в Fallout 2 подібної технології немає, так що травичку доведеться «підганяти». Малювати текстури самому необов'язково, можна взяти їх з інших ігор (ви адже робите некомерційний проект).

В папці Walls лежать зображення стін. Сміливо фарбують їх, скажімо, в білий колір. Світ гри відразу стане чистим та охайним.

режими атаки

None - атаки немає

Punch - зброя, якою б'ють в упор

Swing і Thust - бластер

Throw - метальна зброя

Shoot - одиночний постріл (вогнепальна)

Burst - черга

Flame - вогнемет

Останній герой

Зовнішній вигляд гри змінений до невпізнання. Прийшов час створити нових персонажів. Якщо ми не можемо перемалювати графіком героїв гри, то змінити їх характеристики або взагалі видалити персонажів нам ніхто не заважає. Чи залишаться в грі Гхолам і мутанти або ж їх місце займуть суперкриси з бронею міцнішою, ніж у воїнів анклаву, - вирішувати вам. Наприклад, в нашій модифікації Сулик став професійним вояком, убрався в шкіряну броню і тепер захищає міста від нападів інопланетян. А Вик, отримавши отруєння від укусу Гека, незабаром сам перетворився в якусь подобу Гека, зберігши при цьому вміння розмовляти. Мутанти були вигнані з території США. Гхолам стали нормальними доброзичливими істотами ...

Параметри персонажів знаходяться в каталозі Data, в файлі AI. txt. Незважаючи на назву, файл відповідає не тільки за штучний інтелект супротивника, але і за все характеристики. Він розбитий на блоки, що розділяються символом нового рядка, кожен блок відповідає за конкретного персонажа. Розглянемо загальний приклад: [Ім'я Класу] або [Ім'я Персонажа] показують, якого персонажу / класу персонажів належать дані характеристики. Міняти дані таких рядків не можна, а все, що знаходиться нижче них, можна.

класи

Якщо персонаж може приєднатися до головного героя гри, то для нього повинні зазначатися такі класи: [PARTY Ім'я Персонажа AGGRESSIVE], [PARTY Ім'я Персонажа BERSERK], [PARTY Ім'я Персонажа COWARD], [PARTY Ім'я Персонажа CUSTOM], [PARTY Ім'я Персонажа DEFENSIVE ] - це п'ять типів поведінки персонажа в бою. Агресивний режим означає, що персонаж б'ється до останнього. Режим Берсерк - персонаж завдає більше ударів і при цьому менше пересувається. Режим боягуза - при отриманні поранення персонаж починає тікати. Оборонний режим - в цьому режимі персонаж тримається ближче до головного героя.

Черга в живіт

Слідом за класом йде опис характеристик. Найважливіші з них: aggression = X - замість X ставиться число; чим воно більше, тим небезпечніше для противника буде персонаж в бою. area_ attack_ mode - режим стрільби чергами. Можливі значення: no_ pref - персонаж не стріляє чергами, always - персонаж стріляє тільки чергами, sometimes - персонаж буде зрідка стріляти чергами, be_ sure - персонаж буде намагатися не потрапляти по своїм союзникам, be_ absolutely_ sure - персонаж буде стріляти чергою, тільки якщо на лінії вогню не буде його союзників.

Прикрий мене!

В параметрах attack_ end і attack_ start прописані числа - з них на початку бою буде вибрано випадкове значення і персонаж викрикне фразу під цим номером з файлу Text \ English \ Game \ Combatai.msg.

Всі параметри персонажа, що закінчуються на _ end і _ start, визначають фрази, які персонаж повинен вигукнути в тій чи іншій ситуації. Наприклад, hit_ eyes_ start встановлює певний набір чисел - з нього буде обраний номер фрази про поранення в око.

атака

У новій грі одним ударом ножа можна знести голову або розпороти живіт будь-якому супротивникові.

Параметр attack_who визначає пріоритет персонажа при виборі основного противника. Можливі значення: whomever_ attacking_ me - персонаж б'є того, хто б'є його, strongest - вибирає ворога сильніше, weakest - вибирає ворога слабший, whomever - вибирає випадкового противника, closest - вибирає найближчого супротивника.

У best_ weapon записується улюблена зброя, що використовується персонажем в бою. Можливі значення: no_ pref - персонаж не може битися взагалі, never - не використовує зброї, random - використовує всі підряд, unarmed - б'ється кулаками, ranged_ over_ melee - використовує зброю ближнього бою (ножі, списи та кастети), melee_ over_ ranged - вогнепальна зброю і бластери.

У параметрі body_ type описується стиль переміщення. Зокрема, по якій траєкторії персонаж наближається до мети, як часто довільно переходить на біг і так далі. Просто перерахуємо можливі значення параметра. Описувати кожен тип поведінки - невдячне заняття, занадто на багато характеристик він впливає. У більшості випадків зміст зрозумілий з назви: Primitive, Wimpy Person, Punk (SF), Berserk Person, Tough Person, Boxe r, Normal Person, Robot, Junkie, Elron, Ghoul, Kaga, Raider (Khan), Raider (Non-Khan ), Gangster, Shi, Super Mutant, Goris, Miron, Marcus, Lenny, Cassidy, Robo Brain, Sulik.

Вдар мене ніжно

У параметр called_freq записується значення від 0 до 1000 000, що позначає частоту вигуку різних фраз під час бою. Щоб противник не кричав зовсім, напишіть 0. Якщо прописати 100 000, противник почне захлинатися слиною, несучи повну нісенітницю.

Параметр chance (приймає значення від 0 до 35) показує частку ймовірності того, зіб'є персонаж з ніг свого супротивника (критичний удар) чи ні.

У chem_primary_desire через кому вказуються предмети допінгу (алкоголь, наркотики), які персонаж може вживати під час бою. Якщо персонаж не зловживає допінгом, то у нього буде стояти значення -1.

Параметр chem_use показує, як часто персонаж використовує допінг під час бою. Можливі значення: clean - не використовує допінгу, sometimes - зрідка використовує, stims _ when_ hurt_ little - використовує допінг, коли отримає легке поранення, stims _ when_ hurt_ lots - використовує, коли отримає важке поранення, anytime - в будь-який час може використовувати допінг ( випадковим чином), always - персонаж буде працювати собі наркоту, як тільки вона виявиться в його заплічному мішку.

Не підходьте до мене близько

Всі заставки в грі можна перемалювати або замінити на нові.

Параметр Distance вказує на відстань між персонажем і його противником під час бою. Можливі значення: random - дистанція вибирається випадковим чином, charge - змусить персонажа постійно міняти позицію, on_ your_ own - залежить від типу поведінки персонажа (наприклад, берсеркер буде триматися якомога ближче), stay - персонаж буде стояти, поки до нього не підійдуть, stay_ close - встане ближче до ворога, snipe - відійде від противника на максимальну дистанцію стрілянини.

Один з найважлівішіх параметрів - general_type - містіть інформацію про ті, як Виглядає тієї чи Інший герой гри. Ми не можемо перемалюваті текстури персонажів, потім на внутрішню ніхто НЕ заважає нам замінюваті самих персонажів. Як вам ідея пограти за короля пацюків? Або за Гхолам? А можна в якості противників виставити колишніх побратимів по зброї. Навіть Гекко нескладно замінити на воїнів анклаву. Уявляєте, ви входите на поле, де пасеться ціле стадо головорізів в сталевий броні, і починаєте методично їх відстрілювати з снайперки ... щоб шкурок назбирати. Можливі значення параметра: Badger, Berserk Person, Bounty Hunter, Boxer, Cassidy, Chip, Crazed Robot, Cyberdog, Dragon (The), Elron Guards, Gangster, Ghoul, Goris, Guard (Normal), Guard (Tough), Junkie, Kaga (1), Lenny, Lo Pan, Marcus, Myron, None, Normal Person, OZ-7, OZ-9, Primitive, Raider, Raider Captain, Raider Mercs, Rat God, Robot, Ryan, Shi Guards, Sulik, Super Mutant (Master Army), The Brain, Tough Person, Wimpy Person.

Відстріл руку, відстріл ногу

Мінлива hurt_too_much вказує на пошкодження кінцівок, після яких персонаж не зможе продовжити бій (отримає критичне поранення). Можливі значення (можуть йти через кому): crippled - будь-яка частина тіла, blind - пошкодження відняло більше половини здоров'я, crippled_ arms - пошкодження обох рук.

Параметр Р acket_num показує кількість боєприпасів, що знаходяться у персонажа в інвентарі. Значення - від 0 до 186.

За ймовірність втечі персонажа з поля бою відповідає параметр run_away_mode. Він може приймати такі значення: none - персонаж тікає відразу після початку бою, coward - тікає після першого пострілу в його сторону, finger_ hurts - робить ноги при будь-якому пораненні, bleeding - біжить при пораненні середньої тяжкості, not_ feeling_ good - тікати при важкому пораненні , tourniquet - дряпає при критичному кількості здоров'я, never - ніколи не відступає, вмирає смертю хоробрих.

типи пошкоджень

Normal - від вогнепальної зброї

Laser - від лазера

Fire - від вогню

Plasma - від плазми

Electrical - від електрики

EMP - від ударів

Explosion - від вибуху

Пістолети з підствольника

Прогрес не стоїть на місці. За час відновлення природного балансу в ігровому світі якесь примітивне озброєння було відправлено в музеї, а йому на зміну прийшли нові, більш потужні види зброї. Опис характеристик кожного стовбура - в тому числі зовнішній вигляд, дальність атаки, необхідні боєприпаси - зберігаються за адресою Каталог гри \ Proto \ Items. Всі характеристики закодовані в PRO-файли, для роботи з ними вам знадобиться програма Fime (чекає вас на нашому DVD).

Всі характеристики закодовані в PRO-файли, для роботи з ними вам знадобиться програма Fime (чекає вас на нашому DVD)

Навіть головне меню гри можна оформити на свій смак. Втім, в локалізації від 1С все вже зроблено найкращим чином.

Завантажуємо програму, натискаємо на Open, в віконці, що з'явилося зліва вказуємо каталог Proto \ Items, в віконці справа з'явиться список предметів. Вибираємо найпримітивніше зброю (яке в грі буде замінено на нове), наприклад ніж (Knife), виділяємо його в списку і тиснемо на Open - з'явиться маса параметрів.

Ось повний перелік атрибутів, піддаються редагуванню. Weight - вага предмета. Price - ціна, по якій предмет продається на легальному ринку. Inven Frame - картинка, що зображає предмет в інвентарі. Ground Frame - картинка, що зображає предмет, коли він лежить на землі. Min DMG - мінімальне пошкодження, яке можна нанести даним об'єктом. Max DMG - максимальне пошкодження. Strength - мінімальна кількість сили, яку повинен набрати персонаж для використання зброї. At Mode - перший режим атаки (опис типів атаки дивись на окремому текстовому блоці). At Mode2 - другий режим атаки. Mode1 Range - дальність стрільби при першому режимі атаки (обчислюється в кроках). Mode2 Range - дальність стрільби при другому режимі атаки. Burst Round - кількість патронів, вистрілює однією чергою. Mode1 AP - кількість очок дії для виконання першого режиму атаки. Mode2 AP - кількість хіт-пойнтів, необхідних для виконання другого режиму атаки. Ammo Type - тип патронів використовуваних зброєю. Default Ammo - якими патронами спочатку заряджена зброя. Hold Frame - моделька зброї, яку тримає в руках персонаж, коли не будете ви воювати (герой може тримати маленький ножик, що трансформується в бою в найпотужнішу плазмову гвинтівку).

Hold Frame - моделька зброї, яку тримає в руках персонаж, коли не будете ви воювати (герой може тримати маленький ножик, що трансформується в бою в найпотужнішу плазмову гвинтівку)

Новий арт можна додати в гру всього за 5 хвилин.

Firing Frame - моделька зброї, яку тримає в руках персонаж під час битви. Можна зробити так, щоб персонаж стріляв гранатами, припустимо, з «Магнума». Dmg Type - тип пошкодження, що наноситься противнику цією зброєю (дивись окремий текстовий блок, де наведені всі значення). Ammo Capacity - місткість обойми (кількість патронів). Fire Sound ID - звук пострілу (порядковий номер звукового файлу).

Програма вміє редагувати не тільки зброю, але броню, допінг і звичайні речі (їх редагування буде описано в другій частині статті).

Тільки уявіть. Головний герой гри крокує в легкій, як шкірянка, міцної, як титановий сплав, і стійкою до радіації і кислоті броні. У заплічному мішку пара стімпак, кожен з яких повністю відновлює життєву енергію. Через плече перекинута снайперська гвинтівка, здатна вести прицільний вогонь в основному режимі, а в альтернативному працює як вогнемет і гранатомет одночасно. За поясом - пістолет-одиничка, в альтернативному режимі вистрілює по двадцять патронів за постріл і зовсім не витрачає хіт-пойнтів.

* * *

В одному з найближчих номерів «Игромании» ми продовжимо змінювати пост'ядерний світ Fallout і проведемо ще більш кардинальні зміни в геймплеї. Причому зробимо це як прямий правкою ігрового коду, так і за допомогою недавно оновленого редактора карт Fallout 2 Mapper.

Ми розберемося, як можна змінити місце розташування і внутрішній зміст (райони) міст, параметри випадкових зустрічей (немає інопланетянам, і хай живуть натовпу мафіозі, що грабують і вбивають бідних фермерів), більш детально вивчимо параметри речей, що зустрічаються в грі.

І що це, цікаво, за білий згорток так зухвало випирає з купи сміття?
Чи не їм чи треба підірвати ту погану дверцята на іншому кінці карти пустки?
Хм, а чия це тінь нависає з дверного отвору?
З дірки в стіні вальяжной ходою вийшов боєць анклаву і смачно сплюнув на підлогу: «Ну що, старий, не чекав?
Думав, тут фінальний ролик?
Як вам ідея пограти за короля пацюків?
Або за Гхолам?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью