• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Extra Control
В даному документі використовуються такі скорочення:
 • "Гра" - мається на увазі комп'ютерна гра "Далекобійники II";
 • "Програма" - мається на увазі програма "Додаткове управління" для "Дальнобойщиков II".
 • "Сторінка" - тематична сторінка налаштувань в програмі, є напівпрозору область з інструментами регулювання.Програма максимально проста в установці і не зачіпає ніяких сторонніх ресурсів (таких як реєстр, файли налаштувань, файли гри і т.д.). Просто розпакуйте вміст архіву D2Exta.zip в каталог, куди встановлена ​​гра "Далекобійники II" (наприклад, "C: \ Program Files \ King"). Архів містить єдиний файл: саму програму "Додаткове управління".

Тепер можна користуватися програмою, але для зручності рекомендую створити ярлик і розмістити його в зручному для Вас місці.


Кілька зауважень по неполадок, які можуть виникнути.

По перше. Якщо програма встановлена ​​не в той каталог, в якому знаходиться гра (точніше головний виконуваний файл гри "King.exe"), то її використання неможливо.

По-друге. Якщо Ви намагаєтеся пристосувати програму до іншої версії гри, ніж "Далекобійники II" 8.0, то не виключено, що головний виконуваний файл гри називається інакше, ніж "King.exe". В такому випадку, читайте розділ "ПРИХОВАНІ НАЛАШТУВАННЯ" , Де описуються додаткові можливості регулювань програми.

По-третє. Програма не надає безпосереднього впливу на гру - вона лише виконує за користувача деякі дії, симулюючи натискання клавіш. Звідси висновок: якщо Ви в настройках гри перепризначували клавіші "ГАЗ", "ТОРМОЗ", "вправо", "вліво", "ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ / ВПРЁД-НАЗАД" або "ВКЛЮЧИТИ / ВИМКНУТИ ФАРИ", то ОБОВ'ЯЗКОВО читайте розділ "ПРИХОВАНІ НАЛАШТУВАННЯ" .

По-четверте. Програма поки не підтримує розмір екрана 1600х1200. Читайте розділ "ПРИХОВАНІ НАЛАШТУВАННЯ" для настройки програми для роботи в цьому режимі, або використовуйте інші режими, наприклад, 1024х768.


Наверх, до змісту.


Запустивши програму, Ви побачите головне вікно налаштувань, де все гранично ясно і просто ( можна подивитися знімок в розділі "Зовнішній вигляд" ).

У верхній частині вікна перебувати маленький екран з підказками. Для отримання підказки можна просто навести курсор миші на об'єкт, що цікавить і затримати на секунду. У лівій частині вікна знаходяться п'ять керуючих посилань, які відкривають тематичні сторінки налаштувань.

У правій частині вікна відображається поточна сторінка налаштувань. Детальніше про кожну з них буде сказано нижче.

У нижній частині вікна знаходяться три кнопки, призначення яких настільки очевидно, що не варто зупинятися на них.


Тепер докладніше про тематичних сторінках налаштувань.

На даній сторінці знаходяться загальні налаштування програми і параметри запуску гри.

Найважливіша - клавіша перемикання на вікно налаштувань під час гри. Обов'язково подивіться її або встановлювати на свій розсуд. Натискання на цю кнопку приведе до паузі в грі, згортання вікна гри в кнопку на панелі завдань і можливості таким чином бачити і змінювати налаштування програми безпосередньо під час гри. До речі це ж можна робити, натискаючи [Ctrl] + [Esc] або [Alt] + [Tab], в залежності від операційної системи.

Якщо з часом, Ви вже відрегулюєте все як Вам подобається, і не буде необхідності часто бачити вікно налаштувань програми, встановіть галочки "Автоматично завантажувати гру" і "Вихід при завершенні гри". Таким чином можна заощадити час і зменшити кількість зайвих рухів тіла: просто запускайте програму і вона автоматично буде завантажувати гру, виходьте з гри звичайним способом і програма автоматично завершитися.

Кілька слів про пріоритет. Можливо, Ви вже знаєте, що це таке, тоді можете пропустити ці пояснення .

У многозадачной операційній системі, встановленої на комп'ютері з одним процесором (графічні, звукові та інші не береться до уваги), "одночасне" виконання декількох запущених завдань можливо, тільки якщо операційна система виділяє кожній задачі невеликий квант часу (кілька мілісекунд), в перебігу якого виконується дана задача, після чого переходить до виконання наступного завдання. Так як квант часу дуже малий, і для людини це перемикання непомітно, то створюється ілюзія одночасності. Навіть якщо не запущена ніяка програма, в пам'яті комп'ютера все одно завантажено багато системних задач, які витрачають час процесора.

Найцікавіше для нас те, що не всі виконувані завдання мають однаковий пріоритет, тобто всіма програмами процесор приділяє не однакове кількість часу, що безпосередньо впливає на швидкодію кожного конкретного завдання. В операційній системі Мікрософт Віндоусtm програми можуть мати один з чотирьох пріоритетів:

 • Найнижчий - програма виконується в моменти, коли операційній системі нічим зайнятися. Типовий приклад - зберігачі екрану.
 • Нормальний - з таким пріоритетом виконується більшість призначених для користувача завдань.
 • Високий - з таким пріоритетом виконуються деякі системні завдання. Типовий приклад - менеджер завдань (викликається відомими [Ctrl] + [Alt] + [Del]).
 • Найвищий - пріоритет реального часу. Не варто його використовувати - цитую документацію Мікрософт: "... потоки процесу, який має пріоритет реального часу вивантажує потоки всіх інших процесів, включаючи процеси операційної системи, які виконують важливі завдання ...".

Для комп'ютерної гри, зі зрозумілих причин, не варто встановлювати низький пріоритет. Також не варто встановлювати найвищий - можуть виникнути проблеми з музикою, управлінням мишею (див. Далі) і т.п. Можна спробувати встановити високий пріоритет, якщо Ви володар досить потужного комп'ютера. Але в будь-якому випадку краще спочатку відчувати і налаштовувати програму, при запущеній грі з нормальним пріоритетом. Інакше, може виявитися важко зрозуміти: чому, наприклад, не вдається налаштувати миша належним чином?


На сторінці "Гра" також присутні дві кнопки:
 • "Перезавантажити" - якщо гра не запущена, то вона запуститися з вказаним пріоритетом, якщо гра запущена, то вона спочатку завершиться без збереження, а потім запуститися з вказаним пріоритетом.
 • "Повернутися" - кнопка доступна тільки при запущеній грі. Дозволяє повернутися до гри. Теж саме можна зробити самостійно, активізувавши гру на панелі завдань.

Наверх, до змісту.

Дозволяє програмі автоматично підтримувати швидкість Вашого автомобіля.

Тут треба розуміти, що це складний механізм, ніяк не пов'язаний з самою грою. Програма тільки дивиться на спідометр і намагається підтримувати обрану Вами швидкість з деякою доступною точністю. Якість роботи автомата по підтримці швидкості сильно залежить від швидкості зміни фізичних умов, як то: підйоми і спуски, маса вантажу і стан дорожнього полотна. Також тип автомобіля, ставлення його маси до потужності, можуть впливати на точність роботи автомата. Параметри механізму оптимізовані для середньостатистичного автомобіля: вантажівка, досить потужний, навантажений.

На сторінці представлені інструменти для регулювання деяких параметрів. Докладно зупинятися на них не буду, так як вбудована підказка досить інформативна.

Єдино, що може викликати труднощі - як користуватися цією штукою? А дуже просто. Припустимо, стиль роботи автомата обраний "спокійний і точний". Ви керуєте вантажівкою як зазвичай: прискорюєтеся, гальмуєте. У певний момент відпущені обидві клавіші: і газ, і гальмо. Та швидкість, яка була на спідометрі в момент відпускання будь-якої з цих клавіш, буде підтримуватися автоматично.

Не потрібно робити ніяких спеціальних дій. Просто їздите як зазвичай. Треба прискоритися - натискайте газ, як зазвичай; треба пригальмувати натискайте гальмо, як зазвичай. Відпустили клавішу - поточна швидкість буде підтримуватися автоматично.


Кілька слів про інших стилях роботи:

 • "Гальма придумали труси" - автомат контролю швидкості буде тільки прискорювати автомобіль. Гальмувати, в разі необхідності Вам доведеться самостійно. Така можливість може виявитися корисною, якщо дратує автоматичне пригальмовування або ви не відчуваєте задоволення від відчуття інертності величезної вантажівки, статечної розміреної їзди.
 • "Скажена гонка" - клавіша "газу" постійно утапливается. Може сподобатися тим, хто влаштовує повне беззаконня на дорогах і вже не розшукує цінні вантажі, а просто воює з усіма іншими учасниками.

Наверх, до змісту.

Це, мабуть, найкрутіша з можливостей програми. Ви тільки уявіть: з'явилася можливість управляти вантажівкою з міццю миші! Скільки разів шанувальники гри запитували про це на сторінках рунета! Шкода, що я відкрив для себе "Дальнобойщиков II" трохи пізно: готується або вже вийшла третя серія. Багато користувачів вже награлися в других Дальнобойщиков.

Але тим кому до душі ця гра кажу: налаштуйте і використовуйте мишу. Можна отримати чудові відчуття: ніби ви тримаєтеся за кермо однією рукою.

Отже, приступимо.

Не турбуйтеся, якщо не вдається задовільно налаштувати миша з першого разу. Можливо, доведеться експериментувати. Налаштувати мишу можна!

Для початку не чіпайте "заводські" установки. Якщо Ви невдало їх змінили - відновіть настройки за замовчуванням. Далі в грі встановіть чутливість керма в середнє положення, а повернення керма в крайнє ліве (прибрати повернення керма). Перевірте: чи запущена гра з нормальним пріоритетом?

Далі, якщо робота миші Вас не влаштовує, АКУРАТНО змінюйте параметри чутливості. Якщо чутливість при 0 км / год дорівнює чутливості при 100 км / год, залежність швидкості повороту керма від швидкості автомобіля буде такою, якою її зробили розробники гри. Але, така залежність хороша, при рулении клавіатурою! При використанні миші, це вкрай незручно! Змінюйте чутливість керма в настройках гри для отримання прийнятного результату.

Тільки не захоплюйтеся занадто швидкою реакцією керма - він буде сильно сіпатися.

Наостанок хочу нагадати: до всього треба звикнути, всюди потрібно витрачати час на придбання навичок. Згадайте: Ви швидко навчилися керувати клавіатурою?

Решта інструментів настройки забезпечені досить інформативною підказкою, і на них зупинятися не будемо.


Наверх, до змісту.

Що відбувається на цій сторінці налаштувань досить очевидно. Автоматичні фари - це такі фари, які включаються самі, в залежності від освітленості.

Корисна можливість, якщо Ви граєте в темряві або не хочете "повзати" по клавіатурі в пошуках потрібної клавіші.

 • "Сутінкова освітленість" - той поріг освітленості, при якому повинні включатися / відключатися фари. Значення, близькі до граничних (0% - повний морок; 100% - яскраве небо) на практиці практично не досяжні.
 • "Інертність фар" - попереджає помилкові спрацьовування в тунелях, ущелинах і т.д.
 • "Дальнє світло" - це зрозуміло.

Наверх, до змісту.

Для завзятих гравців, які побували на всіх сайтах, присвячених грі, можливості на цій сторінці не здадуться чимось фантастичним. Всі давно знають, як це робиться. Зупинимося лише на те, що стосується Ваших дій.

Отже, припустимо в якийсь момент гри, Вам терміново знадобилася ліцензія. тоді:

 1. Натискаєте клавішу перемикання між грою і вікном програми. За замовчуванням - це [Backspace]. Змінити її можна на сторінці "Гра". Так само, можна цього домогтися натисненням [Ctrl] + [Esc], або [Alt] + [Tab], або чогось ще, залежно від налаштувань операційної системи.
 2. Вікно гри згортається на панель завдань.
 3. Переходьте на сторінку "Різне", якщо вона ще не відкрита.
 4. Встановлюєте галочку "Отримати гроші і ліцензію".
 5. Повертаєтеся до гри, натисканням на той же [Backspace], або активізацією кнопки гри на панелі завдань, або натисканням кнопки "Назад" на сторінці "Гра".

Усе! Через деякий час (як тільки зміниться швидкість) у Вас з'явиться ліцензія і трохи грошей. Якщо не вийшло (таке іноді буває) повторюєте вищеописані дії.


Наверх, до змісту.

У процесі використання програми під час гри можуть іноді виникати маленькі незручності, які деякі користувачі називають "глюками".

Насправді це не "глюки", а лише витрати, пов'язані з тим, що автору довелося підлаштовуватися під роботу гри - закінченому продукту, створеного іншими розробниками. В чому це виражається?

Справа в тому, що програма активно "працює" з клавіатурою, і в ті моменти гри, коли Ви робите будь-які дії, пов'язані з настройками або вибором пунктів меню (ремонт, заправка, рація і т.п.), виконання всіх впливів програми на клавіатуру призупиняється. Якщо цього не робити (одне тільки рух миші викликає багаторазове "натискання" клавіш "вправо" або "вліво"), то неможливо буде нормально грати.

Вплив програми на клавіатуру призупиняється, коли Ви натискаєте клавіші [Esc], [F4], [F5], [+] і т.д. Але іноді інформація про натискання цих клавіш втрачається десь в надрах комп'ютера і не доходить до програми. Тоді виникають несподівані ефекти. Якщо таке сталося - натисніть [Esc], а потім, знову потрібну Вам клавішу.

Програма відновить свою діяльність після того, як змінитися швидкість. У зв'язку з цим може виникати Друга незручність: щоб, наприклад, знову запрацювала миша, потрібно рушити з місця, використовуючи клавішу "газ", якщо ви заправлялися, наприклад.

Все вищесказане трапляється рідко і не завдає великих незручностей, а якщо сталося, сподіваюся, не зіпсує Вам настрій.

Вирішення цієї проблеми поки не знайдено.


Наверх, до змісту.

Всі настройки програми зберігаються в текстовому файлі, який генерується після першого запуску програми.

Нижче буде сказано про настройках, названих прихованими, тому, що для їх регулювання не передбачено інструментів в головному вікні програми. Зроблено це спеціально, так як невдалий зміна деяких з них зробить програму повністю або частково непрацездатною.

Основних причин скористатися цією можливістю три:

 • Нестандартні клавіші управління, встановлені Вами в настройках гри.
 • Пристосовування програми до іншої версії гри, ніж 8.0.
 • Установка підтримки екрану 1600х1200
Інших причин міняти, щось у файлі налаштувань, я не бачу. Отже.
 1. Якщо програма ніколи ще не була запущена або з якихось причин файл настройок було знищено - запускаємо програму.
 2. Завершуємо роботу програми, якщо вона запущено.
 3. Відкриваємо файл настройок в каталозі, де встановлена ​​програма (взагалі-то, це повинен бути каталог, в який встановлена ​​гра).
 4. Вносимо зміни, необхідні для усунення неполадки (описані нижче).
 5. Зберігаємо файл настройок і закриваємо його.
 6. Запускаємо програму і насолоджуємося!

Тут все досить просто.

У файлі налаштувань знайдіть розділ "Встановлені клавіші".

Зліва в квадратних дужках записані назви параметрів - їх ні в якому разі не можна змінювати. Справа в одиночних лапках записані віртуальні коди клавіш в десятковій системі числення. Для того щоб дізнатися, який параметр визначає потрібну клавішу, дивіться коментарі над рядками.

Необхідно змінити значення встановлених клавіш на потрібні Вам значення.

Дізнатися коди клавіш можна на сайті.

Зверніть увагу, що нові значення, також повинні бути укладені в одиночні лапки, а всередині лапок не повинно бути пробілів.


Якщо Ви володар крутого монітора, що підтримує дозвіл 1600х1200, то достатньо написати листа автору, що містить хоча б просто фразу "Хочу, щоб працювало 1600х1200" або "Давай 1600х1200".

У процесі листування, ми визначимо необхідні параметри налаштування, а поки користуйтеся режимами 1024х768 і ін.


Це дуже складний захід, можливо, не вдасться обійтися тільки правкою файлу налаштувань.

Для початку дізнайтеся: як називається головний виконуваний файл гри? Це можна зробити, наприклад, так: Знайдіть ярлик до "Дальнобійникам II" (Пуск> Програми> Далекобійники-II> Далекобійники-II). Клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт "Властивості". На вкладці "Ярлик" в поле "Об'єкт" зазначений повний шлях до цього файлу. Нам потрібно ім'я файлу без шляху. Наприклад, якщо шлях С: \ Program Files \ King \ king.exe, то ім'я файлу - king.exe.

Якщо ім'я головного файлу гри у Вас не king.exe, то в нашому файлі налаштувань, в розділі "Основні параметри" замініть king.exe на потрібне ім'я.

Зберігши і закривши файл настройок, запустіть програму і спробуйте запустити гру, використовуючи кнопку "Перезавантажити" на сторінці "Гра". Якщо гра не запустилася - перевірте правильність своїх дій.

Якщо гра запустилася - згорніть її, натиснувши [Backspace] або ще як-небудь, як описано вище. Не повинно бути ніяких попереджень, типу "Не вдається запустити далекобійників", а курсор миші повинен змінити червоний відтінок на зелений.

Якщо цього не відбулося - напишіть листа. Проблема має не таке важке рішення, як може здатися.

Далі, якщо все нормально потрібно перевірити чи працює автоматичний контроль швидкості. Якщо немає - пишіть, я скажу, що потрібно робити.


Наверх, до змісту.

Перш за все, хочу вибачитися, якщо програма не виправдала себе, і Ви даремно втратили час.

Тепер як ВИДАЛИТИ програму. Відкрийте каталог, куди встановлена ​​програма і видаліть її та файл настройок. Це все. Ніяких записів в реєстрі, файлах гри і т.п. програма не справляла.


Наверх, до змісту. Інакше, може виявитися важко зрозуміти: чому, наприклад, не вдається налаштувати миша належним чином?
Єдино, що може викликати труднощі - як користуватися цією штукою?
Перевірте: чи запущена гра з нормальним пріоритетом?
Згадайте: Ви швидко навчилися керувати клавіатурою?
В чому це виражається?
Для початку дізнайтеся: як називається головний виконуваний файл гри?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью