• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

eToken Network Logon вирішує проблему «слабких» паролів в MS Windows

компанія Aladdin повідомила про вихід нового продукту eToken Network Logon призначеного для кардинального вирішення проблеми "слабких" паролів при роботі на комп'ютерах під управлінням Microsoft Windows.

eToken Network Logon є еволюційним розвитком відомого продукту Aladdin eToken Windows Logon. У новому виконанні eToken Network Logon, як і раніше, рекомендується для посилення функцій захисту доступу в операційних системах Microsoft Windows і зниження впливу "людського фактора" на рівень інформаційної безпеки.

Впровадження та правильне використання програмно-апаратного рішення eToken Network Logon дозволять виключити можливість звернення зловмисників до ресурсів системи від імені легальних користувачів. Відразу після установки продукту для входу на комп'ютер або в мережу можна почати використовувати надійні і стійкі до перебору паролі, або цифрові сертифікати.

За допомогою eToken Network Logon організації, що використовують стандартну пару логін \ пароль для доступу до комп'ютера і інформаційних ресурсів, можуть значно посилити захищеність існуючої системи. Імена і паролі користувачів зберігаються в пам'яті електронного ключа eToken, що виключає ризик підглядання їх зловмисником. Додатково можна використовувати вбудований в eToken Network Logon генератор паролів для створення складних комбінацій, що знижують ризик атаки методом підбору. Згенерований пароль автоматично записується в пам'ять електронного ключа eToken і надійно зберігається в ній.

Для більш високого рівня захисту доступу до комп'ютера і в мережу Windows за допомогою eToken Network Logon забезпечується плавний перехід до застосування двофакторної аутентифікації користувачів за допомогою USB-ключів або смарт-карт Aladdin eToken. Таким чином, компанії можуть безболісно відмовитися від використання паролів, перейшовши до застосування цифрових сертифікатів формату Х.509 і закритих ключів для входу в домен.

Будучи універсальним продуктом eToken Network Logon, можна використовувати на ізольованому комп'ютері, в невеликій робочій групі, в простій або складної доменної інфраструктурі. У кожному середовищі eToken Network Logon надає найкращий з точки зору безпеки та зручності спосіб аутентифікації.

В оновленому продукті реалізована підтримка Windows Vista і Windows Server 2008, а також додано централізоване управління через механізми групових політик. Для підвищення прозорості системи і забезпечення управління сертифікатами і призначеними для користувача профілями, eToken Network Logon можна інтегрувати з eToken TMS (Token Management System), системою управління життєвим циклом USB-ключів і смарт-карт eToken. Крім того, в планах Aladdin вже до кінця року представити сертифіковану ФСТЕК версії eToken Network Logon для застосування в державних організаціях і компаніях, політика інформаційної безпеки яких вимагає використання виключно сертифікованих рішень.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью