• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Енергозберігаючі лампи

Енергозберігаючі лампи - винуватці нинішнього торжества Енергозберігаючі лампи - винуватці нинішнього торжества.

Взагалі давно я не пригадаю такого масового божевілля. Ні будівництво, ні сільське господарство і виробництво продуктів харчування. Я б скоріше навіть очікував, щоб всіх попросили, наприклад, на високооктановий бензин перейти, але ніяк не лампочки. Адже і не те щоб тільки ми - багато країн в раз схаменулися і почали з ними боротьбу.

Такі ідеальні умови не створювалися жодному продукту. Тут тобі і підтримка президента з урядом, і держкорпорація з великими вкладеннями в розширення і удосконалення технологій, і навіть пільгові кредити обіцяють надати населенню - хоча брати кредит на лампочки це взагалі маразм.

Ситуація з енергозберігаючими лампами вже дуже сильно починає бути схожим на параною. Звичайно, можна скільки завгодно обговорювати лампи і їх виробників, ганьбити і лаяти уряд, але моя вам просту пораду - побережіть нерви. Подивіться на ситуацію з боку і подумайте, чи варто так побиватися з приводу зникнення якихось лампочок.

Озирніться навколо і подивіться на предмети, які вас оточують. Назвіть мені речі, які стали простіше і дешевше:

 • Одяг - як коштувала так і стоїть, а в результаті інфляції, зміни курсів валют і всяких криз вартість деяких речей тільки збільшилася;
 • Комп'ютери - ціна залишається приблизно на одному рівні. Звичайно, в них більше усіляких наворотів і функцій, але в більшості випадків середня вартість ПК залишилася колишньою або навіть трохи збільшилася;
 • Телевізори, лампові і потім на променевих трубках, канули в літа. Нові плазмові і рідкокристалічні коштують дорожче колишніх;
 • Машини все краще і краще, але також все дорожче і дорожче;
 • Навіть хліб, виробництво якого, напевно, вже повністю вивчено, вдосконалено і розмножено - дорожчає.

Звичайно, на самому початку свого винаходу пристрій коштує дуже дорого. При появі виробництва вартість зменшується. Далі технології удосконалюються, оптимізуються, розмножуються і ціна тієї ж моделі пристрою звичайно ж падає. Але з'являються нові моделі, більш кращі, більш потужні, більш легкі - і коштують вони дорожче колишніх.

Пам'ятайте, скільки коштували телевізори на електронно-променевих трубках? А потім з'явилися рідкокристалічні і плазмові, з битими пікселями, з малим кутом огляду, з поганою передачею кольору. Вони місця менше займали, очі не так сильно псували, випромінювання не давали. Та й ціна відрізнялася в рази. Загалом, були як плюси так і мінуси, були як прихильники так і противники.

Але старі телевізори все одно померли, виробництво фактично згорнуто і в їх сторону покупці практично не дивляться.

Навіть нові надтонкі LED-телевізори від Samsung. І все візуальні і технічні параметри на висоті, і з локальною мережею працюють, та інші навороти мають, але ціна кусається. Скоро «ефект зняття вершків» пройде, виробництво збільшиться і ціни трохи впадуть.

Ну а тепер повернемося до наших енергозберігаючим лампочкам. На даний момент є лампи розжарювання, компактні люмінесцентні лампи і світлодіодні лампи. Лампи розжарювання відімруть через три роки. КЛЛ поширені, але не всіх влаштовують. Світлодіодні - найдосконаліші технології, найдовше працюють і в перспективі мають дуже хороше майбутнє.

Ви повинні розуміти, що вік ламп розжарювання підійшов до кінця, і розщедриться на енергозберігаючі лампи все одно доведеться. Але якщо КЛЛ вас з якихось причин не влаштовують, то значить вам доведеться купити світлодіодні. Так, вони коштують зараз дуже дорого, але тоді зробіть просто: купіть пару ящиків ламп розжарювання, так щоб вам вистачило на пару років, а потім і вартість світлодіодних ламп напевно знизиться.

Підводячи підсумки, хочу сказати, намагайтеся рівнятися на краще і на кращих, але при всьому при цьому майте свою думку. У мене проста машина і середня зарплата, але я целюсь на Mercedes-benz і працюю над збільшенням доходу. Думка моє вам зрозуміло, тепер хотілося б почути вашу.

Читайте також:

Пам'ятайте, скільки коштували телевізори на електронно-променевих трубках?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью