• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Електронний авіаквиток - це зручно, швидко, легко!

Електронний авіаквиток (e-ticket, ET) - це електронна форма авіаквитка, що купується замість звичайного квиткового паперового бланка

Електронний авіаквиток (e-ticket, ET) - це електронна форма авіаквитка, що купується замість звичайного квиткового паперового бланка. Вся інформація про подорожі не друкується на бланку - вона зберігається в базі даних компанії, що здійснює пасажирські перевезення. До слова, сьогодні можна купити авіаквиток онлайн на багато авіарейсів і навіть поїзда: це зручно, швидко, легко.

Особливості електронного авіаквитка.

Поняття «електронний» не повинно Вас насторожувати: при покупці такого авіаквитка Вам видається «маршрут-квитанція» - такий документ, в якому прописані основні нюанси вашої подорожі (маршрут, інформація про спосіб оплати). Він носить інформаційний характер: навіть якщо Ви його втратите, то зможете легко відновити.

Які переваги дає використання електронного авіаквитка?

По-перше, це економія часу. Тепер не потрібно спеціально їхати на вокзал або в аеропорт, стояти в черзі, щоб придбати авіаквиток на потрібний рейс. сьогодні купити електронний авіаквиток можна через Інтернет за лічені хвилини.

По-друге, електронний авіаквиток - Ви можете бути впевнені розсіяних людей: такий авіаквиток неможливо втратити, адже вся інформація зберігається в захищеній базі даних!

По-третє, електронний авіаквиток коштує дешевше звичайного - економія помітна.

По-четверте, купити електронний авіаквиток можна, перебуваючи в будь-якої точки світу: Ви можете відпочивати на курорті, не відриваючись на поїздку на вокзал. Після придбання електронного авіаквитка, Вам необхідно просто приїхати в аеропорт і знайти свій рейс.

По-п'яте, електронний авіаквиток дає право реєстрації на рейс за добу, тобто Ви можете самостійно вибрати місце в літаку. Це по-справжньому зручно!

Де придбати електронний авіаквиток?

Електронний авіаквиток можна придбати як через Інтернет, так і в авіакасі або агентстві, що надає цю послугу.

Особливо вразило розмаїття форм оплати авіаквитків онлайн . Туроператором «Дельта Тревел» приймаються до оплати кредитні карти більшості популярних видів, можлива оплата з електронного гаманця. Найчастіше пасажири користуються способом оплати авіаквитків через банк по автоматично згенерованої з рахунком-фактурою. Таже можливості оплати авіаквитків на рейси авіакомпаній через торгові точки, що також може бути зручним варіантом.

Як подорожувати, використовуючи при цьому електронний авіаквиток?

Пасажиру необхідно приїхати в аеропорт, потім під час реєстрації показати «маршрут-квитанцію» і пред'явити документ, що засвідчує Вашу особу (паспорт - загальногромадянський або закордонний).

Як повернути електронний авіаквиток?

Правила повернення електронного авіаквитка такі ж, як і у звичайного паперового авіаквитка.

Які переваги дає використання електронного авіаквитка?
Де придбати електронний авіаквиток?
Як подорожувати, використовуючи при цьому електронний авіаквиток?
Як повернути електронний авіаквиток?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью