• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Електродвигуни: огляд АІР 80 В4

Виробничі процеси вимагають якісного і потужного устаткування для своєї автоматизації Виробничі процеси вимагають якісного і потужного устаткування для своєї автоматизації. У категорію обов'язкового технічного оснащення на промисловому об'єкті входять електродвигуни. Це обладнання відповідає за перетворення електричної енергії в механічну. Саме за допомогою сучасних електродвигунів вдається оптимізувати і автоматизувати багато складних і монотонні процеси. Вони забезпечують роботу самих різних агрегатів на виробничому об'єкті.

Найбільш поширені асинхронні двигуни. Їх використовують на заводах, комбінатах, транспортних і енергетичних компаніях. До даної категорії відноситься модель електродвигуна АІР 80 В4. Дане обладнання універсальне, надійне і ефективне. Розраховано на мережі з струмом в 380В.

Де придбати електромеханічний перетворювач АІР 80 В4? Ви можете замовити його в каталозі на сайті https://em.ua/ . Компанія «Електромотор» пропонує сертифіковане обладнання за помірною ціною.

Виробник електродвигуна - українська фірма «Промелектро». Вона веде свою діяльність довгі роки. За цей час якість її продукції встигли оцінити багато споживачів. Електродвигуни використовуються різними великими промисловими компаніями.

Обладнання не перегрівається, стабільно працює. Воно розраховане на тривалу експлуатацію і інтенсивні навантаження. На техніку передбачена річна гарантія.

Проблем з монтажем не виникне. На звороті кришки можна знайти детальну інструкцію з підключення. У разі використання в мережі з напругою 380В, використовується схема «зірка». Такий варіант оптимальний. Схема дозволяє використовувати всі можливості обладнання. ККД виходить максимальним. При роботі в мережах 220 В за схемою «трикутник», ефективність техніки дещо знижується. Проте, обладнання цілком справляється з поставленими завданнями і в таких умовах.

Для того щоб ресурс електромотора не виробився завчасно, варто враховувати рекомендації виробника, що стосуються мікроклімату в локації. По-перше, розміщувати обладнання коштує тільки в закритих приміщеннях. Воно не призначене для роботи на відкритому повітрі. По-друге, слід враховувати температурний режим. Важливо, щоб він підтримувався в межах -40 ... + 40 градусів Цельсія. Враховуйте рівень вологості і ступінь запиленості приміщення. Устаткування має захист IP 55.

Де придбати електромеханічний перетворювач АІР 80 В4?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью