• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Експорт та імпорт сертифікатів WM Keeper Light

 1. Що таке сертифікат WM Keeper Light
 2. Як експортувати сертифікат WM Keeper Light
 3. Як імпортувати сертифікат WM Keeper Light
 4. Робота з сертифікатами WM Keeper Light

Працюючи з Keeper Light, потрібно обов'язково навчитися експортувати і імпортувати сертифікати. Це не так складно робиться, як звучить. Давайте дізнаємося що таке персональний сертифікат, для чого він потрібен і як з ним працювати.

Що таке сертифікат WM Keeper Light

У статті «Реєстрація в WebMoney (Keeper Light)» ми дізналися, що під час реєстрації системою WebMoney був згенерований і встановлений в браузер персональний сертифікат. Для чого він потрібен? Персональний (особистий, клієнтський) сертифікат призначений для захисту, ідентифікації та передачі даних. У ньому міститься електронний цифровий підпис користувача. Тобто вас. І при його допомоги ви отримаєте доступ до свого рахунку і зможете авторизуватися в сервісах WebMoney. Подивитися сертифікат можна так:

 • в Internet Explorer: Сервіс -> Властивості оглядача -> Зміст -> Сертифікати -> вкладка Особисті.
 • в Opera: Інструменти -> Налаштування -> Додатково -> Безпека -> Управління сертифікатами.
 • в Mozilla (FireFox): Інструменти -> Налаштування -> Додатково -> Шифрування -> Перегляд сертифікатів.

Тепер ми підходимо до розуміння, навіщо експортувати сертифікат. Оскільки він містить в собі важливу інформацію, добре було б мати його копію. Адже поки він у нас в єдиному екземплярі - в браузері. І якщо що-небудь трапиться з операційною системою, то в місці з сертифікатом ми втратимо контроль над своїми рахунками. Давайте ж негайно винесемо його з браузера і збережемо в надійному місці.

Як експортувати сертифікат WM Keeper Light

Робити експорт ми будемо на прикладі Internet Explorer: головне - зрозуміти суть процесу. Після цього не важко зробити ті ж маніпуляції в інших браузерах.
Заходимо в Сервіс -> Властивості оглядача -> Зміст -> Сертифікати -> вкладка Особисті.

Виділяємо сертифікат, натискаємо Експорт. Потрапляємо у вікно «Майстер експорту сертифікатів», натискаємо «Далі». Потрапляємо на вікно «Експорт закритого ключа».

Обов'язково вибираємо пункт «Так, експортувати закритий ключ».

У наступному вікні залиште включеної тільки галочку «Включити посилений захист». Натискаємо «Далі», придумуємо пароль. Запам'ятайте пароль! . Цей пароль не має нічого спільного з паролем на вхід в акаунт WebMoney - це додатковий захід захисту сертифіката. Знову натискаємо «Далі», вказуємо шлях для збереження файлу і зберігаємо його.

Після завершення всіх дій сертифікат буде збережений в файл з розширенням .pfx. Слід берегти його і зберігати в надійному місці. Краще в двох примірниках. Експорт сертифіката завершений, і маючи такий файл на флешці ви зможете отримати доступ до управління рахунками з будь-якого, підключеного до інтернету комп'ютера. Але для цього потрібно вміти імпортувати сертифікат в браузер цього комп'ютера.

Як імпортувати сертифікат WM Keeper Light

Тепер розглянемо зворотний процес. У нас є файл персонального сертифіката з розширенням .pfx. Клацаємо 2 рази на ньому. Відкривається вікно «Майстер імпорту сертифікатів» (в цей же вікно можна потрапити через знайомий нам шлях «Сервіс -> Властивості оглядача» і т.д., тільки замість «Експорту» потрібно натиснути «Імпорт»), натискаємо «Далі» і потрапляємо в вікно вибору шляху до файлу.

При натисканні на файл він підставився автоматично, знову тиснемо «Далі» і потрапляємо у вікно введення пароля. Того самого, який ми запам'ятали в першій частина статті.

Вводимо пароль, відзначаємо галочку «Включити посилений захист ключа». Знову тиснемо нашу улюблену кнопку «Далі», в наступному вікні відзначаємо «Автоматично вибрати сховище на основі вмісту сертифіката».

Продовжуємо йти далі, поки не дійдемо до вікна «Імпорт нового закритого ключа обміну». Все залишаємо як є - середній рівень безпеки.

Якщо ви хочете вибрати більш високий рівень безпеки, потрібно натиснути кнопку «Рівень безпеки», вибрати «Високий» і ввести пароль. При такому варіанті під час кожного входу в систему Webmoney цей пароль буде запитано.

Натискаємо «ОК» і все - наш сертифікат вже в браузері. Тепер можна логінитися і оперувати своїми електронними грошима. Як увійти в обліковий запис за допомогою Keeper Light ми дізнаємося в інструкції «Логін за допомогою Keeper Light» .

Робота з сертифікатами WM Keeper Light

При роботі в публічному місці після закінчення роботи обов'язково видаляйте сертифікат з браузера! Для цього заходимо в уже знайоме вікно «Керування сертифікатами», де ми робили експорт і імпорт, виділяємо потрібний сертифікат і натискаємо кнопку Видалити. Залишивши сертифікат на чужому комп'ютері, ми дамо сторонній людині можливість увійти в ваш акаунт. На перевіреному комп'ютері - вдома, на роботі, - сертифікат можна не видаляти.

Термін дії сертифіката - один рік. За два тижні до закінчення цього періоду на e-mail прийде лист з посиланням для продовження терміну дії сертифіката. Після продовження потрібно знову експортувати його в файл і зберегти. Якщо трапилося неприємність, і ви загубили сертифікат, дотримуйтесь за посиланням для його відновлення.

Допомогла стаття? Помогітіе і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!

Для чого він потрібен?
Допомогла стаття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью