• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

ehtray.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з ehtray.exe
 2. Інформація про фото ehtray.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з ehtray

Ehtray.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є ehtray.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з ehtray.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Media Center Tray Applet. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи ehtray.exe.

Інформація про фото ehtray.exe

процес Media Center Tray Applet або Windows Media Center належить програмі Microsoft Windows Operating System від Microsoft (Www.microsoft.com).

Опис: ehtray.exe є частиною Microsoft Media Center. Ця програма являє собою значок в системному треї, який забезпечує прямий доступ до різних частин Media Center. Якщо ви не хочете використовувати цю функцію, ви можете безпечно зупинити цю програму.

Докладний аналіз: ehtray.exe часто викликає проблеми і необхідний для Windows. Ehtray.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 125,952 байт (32% всіх випадків), 64,512 байт і ще 6 варіанту . Докладний аналіз: ehtray
Це системний процес Windows. У процесу немає видимого вікна. Це файл, підписаний Microsoft. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run, MACHINE \ User Shell Folders). Тому технічний рейтинг надійності 13% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з ehtray.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як ehtray.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл ehtray.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Media Center Tray Applet, медіа-центр, можна відключати. (додаткова інформація)
став регулярно з'являтися в рядку закриваються процесів програми Wipe c недавнього часу. Пошук на його на локальному комп'ютері негативний.
Lloyd Компонент відображення іконки Media Center.
hoffmann

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото ehtray.exe: - на основі 3 голосів з 3 відгуками.

44 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). 2 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з ehtray

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з ehtray. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью