• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

egui.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з egui.exe
 2. Інформація про фото egui.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з egui
 5. egui сканер

Справжній файл egui.exe є одним з компонентів програмного забезпечення ESET Smart Security, розробленого ESET.

EGUI - це абревіатура від E SET G raphical U ser I nterface

Egui.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є egui.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з egui.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму ESET Main GUI. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи egui.exe.

Інформація про фото egui.exe

процес ESET Main GUI або ESET GUI або Eset GUI належить програмі ESET Smart Security або ESET NOD32 Antivirus або ESET Endpoint Antivirus або ESET Security або ESET Internet Security від ESET (Www.eset.com).

Опис: egui.exe не є необхідним для Windows. Egui.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 5,595,848 байт (13% всіх випадків), 5,088,456 байт і ще 51 варіанта .
Іконка для цієї програми знаходиться в треї, поруч з годинником. Це не системний файл Windows. Сертифіковане надійною компанією. Це файл, підписаний Verisign. Процес можна видалити, використовуючи панель інструментів Додати \ Видалити програму. Egui.exe здатний записувати введення даних, моніторити додатки і заховати себе. Тому технічний рейтинг надійності 6% небезпеки.
Це дозволяє видалити відповідну програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > ESET Smart Security або ESET NOD32 Antivirus).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з egui.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як egui.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл egui.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

ESET Graphic User Interface (running on system tray, near Windows clock)
Ольга В однопроцесорних системах під керуванням ХР іноді виникає помилка пов'язана з egui.exe, коли вся "потужність" ЦП йде на оброблення цього додатка через це ПК починає сильно "гальмувати" пара рад як змусити ПК працювати спритніше. 1) У диспетчері завдань відключити процес egui.exe, потім знову включити. 2) В диспетчері завдань призначити пріоритет egui.exe нижче середнього. (Не варто ставити низький бо ризикуєте не достукатися до нода в потрібний момент)
Степан Я не знаю що за процес - (egui.exe), але цей процес жере все ЦП і мене це бісить !!!
Дуже небезпечний вірус, через нього не відкривається інтернет, а також весь час зависає мишка (лазер просто не горить).
Це ядро ​​Антивірусу Nod32, відключати не рекомендується, вантажить систему при включенні windows, тому що виробляє швидке сканування файлів на наявність загроз. Одним словом - це і є антивірус !!!
Саша Антивірус Eset smart security
може приховувати трояни або шпигуни і вантажити ЦП
Еміль Це ядро Антивірусу Nod32, відключати не рекомендується, вантажить систему при включенні windows, тому що виробляє швидке сканування файлів на наявність загроз. Одним словом - це і є антивірус !!!
Саша Антивірус Eset smart security
може приховувати трояни або шпигуни і вантажити ЦП
Еміль Господа, і Дами, якщо у Вас цей процес жере все ресурси при включенні якої-небудь гри, або програми, то необхідно включити цю гру або програму в список виключень НОД32. Подяки приймаються. :)
TRAUMA egui.exe є ні що інше як процес Eset smart security. Буває що поїдає ресурс одно-ядерного CPU ніж вводить в моторошні "гальма" Відомі причини пожирання ресурсу це істіченіі логіна і пароля (коли Eset просить активації) або в налаштуваннях інтерфейсу приберіть все галочки з Ігрового режиму і перезавантажити. Не слухайте Недотепа з вереском про "Дуже небезпечний вірус"))))) Тоді "каспер" ще небезпечніше)))))
Станіслав Файл egui.exe -ісполняемий файл антивіруса NOD32, він відкриває головне вікно Нода. При зміні дозволу монітора у мене він починав вантажити процесор Intel Dual Core 2,6 на 50% .Помогло наступне: прибрав галочки зі слід. опцій- "ігровий режим", "автоматично включ. ігровий режим ...." в додаткових настройках Нода. Так само перед зміною дозволу пробував відключати НОД- відкрити головне вікно Нода, в диспетчері завдань вибрати: NOD32- "зняти задачу", змінити дозвіл монітора, потім запустити НСД з ярлика або з меню "Пуск Програми". Все швидше, ніж перезавантажувати комп'ютер.
syntes68 це важлива частина антивіруса Nod32. може бути небезпечним, але малоймовірно.
Влад запускається через 2 на 3 раз коли граю в стару гру (Зума) і вантажить поцессор на 90% в Win.XP Допомагає диспетчер задач.
Валерій Це дійсно файл ESET NOD 32, антивірусне програмне забезпечення. Ні в якому разі видаляти його не слід, есліпрограмма встановлена ​​і використовується. Якщо ж даний антивирусник не встановлено і не використовується, то, як і будь-яку програму, вже віддалену, потрібно вичистити її залишки з машини.
salomeutra7 Даний egui.exe файл є виконуваним, антивірусом ESET Smart Security. Copyright (c) ESET spol. s ro 1992-2016. All rights reserved. (додаткова інформація)
Служба технічної підтримки ESET

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото egui.exe: - на основі 20 голосів з 17 відгуками.

62 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). 6 користувачів дали, як безпечний. 9 користувачів дали, як здається безпечним. Один користувач оцінив, як нейтральний. 3 користувачів дали, як здається небезпечним. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з egui

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з egui. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу egui.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

egui сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью