• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ефективність реклами в Facebook

 1. Ефективність реклами в Facebook - як її вимірювати? Для ведення успішної рекламної кампанії дуже...
 2. Як налаштувати свою особисту панель Facebook Ads?
 3. Які показники ми визуализируем?

Ефективність реклами в Facebook - як її вимірювати?

Для ведення успішної рекламної кампанії дуже важливо постійно контролювати показники її ефективності. Без цих даних неможливо простежити динаміку, оцінити свої витрати на рекламу і вивести закономірності, під які необхідно підлаштовувати стратегію рекламної кампанії. Кожен майданчик, на якій ви розміщуєте, надасть вам показники ефективності реклами, тому, звичайно, не можна сказати, що у вас немає доступу до ваших даних. Однак, розміщуючи платну рекламу на декількох майданчиках одночасно, збір і аналіз даних може стати для вас трудомістким завданням, що віднімає багато часу. Необхідно постійно підключатися до різних акаунтів, намагаючись розібратися у великій кількості метрик, що надаються майданчиками.

На щастя, тепер у вас є можливість мати всі дані під рукою, в одному місці, без необхідності перемикатися між сайтами. Дашборда Октоборд кардинально спрощують збір і аналіз даних. Ми провели серйозну роботу по складанню і угрупованню дашборда, все що вам потрібно зробити - це створити обліковий запис, вибрати потрібні вам метрики і відстежувати їх, минаючи процес збору даних їх різних систем. Октоборд економить ваш час і надає гарні і зручні у використанні шаблони і дашборда.

Октоборд економить ваш час і надає гарні і зручні у використанні шаблони і дашборда

Октоборд робить моніторинг ефективності оголошень доступним для вас! Ми з гордістю оголошуємо про випуск нашого дашборда Платної реклами Facebook . Відстежуйте ефективність реклами в Facebook в зручний час для вас час абсолютно безкоштовно.

Чи окупаються ваші Оголошення на Facebook? Чи є вигода від вашої рекламної кампанії? Щоб відповісти на ці питання, вам потрібно відстежувати різні метрики. Найбільш важливими областями для моніторингу є вартість реклами, її охоплення, ефективність і рейтинг всієї рекламної кампанії. Всі ці функції відображаються в доступній формі в нашому дашборда .

Навіщо використовувати нашу панель інструментів Facebook?

Це справедливе питання. Сам Facebook надає вам масу даних. Тим не менш, не завжди є можливість витратити багато часу на вивчення такої великої кількості інформації. Кожна мета, яку ви хочете досягти, вимагає різних наборів даних для моніторингу.

Отже, які переваги використання нашого дашборда?

 • Відстежуйте і порівнюйте рекламні кампанії в одному місці. Тепер у вас немає необхідності постійно шукати показники, які ви хочете перевірити. Наш дашборда налаштовується так, як вам зручно, тому ви можете вибирати саме ті метрики, які ви хочете відстежувати постійно.
 • Корисно об'єднати ваші дані в Facebook з іншими показниками, і цю функцію легко підключити в дашборда Октоборд. Ймовірно, ви захочете проаналізувати рекламні оголошення FB по відношенню до даних з вашого облікового запису Facebook або Google Аналітики і т. Д. Таким чином, ви зможете визначити тенденції і налаштувати свою рекламну стратегію.
 • Ми надаємо різні шаблони для моніторингу областей вашої роботи. Якщо ви не впевнені, які показники найкраще продемонструють ефективність, ви прийшли за адресою. Наш короткий гід містить основні моменти використання даних для ефективного відстеження платної реклами в Facebook. Крім того, ви можете налаштувати шаблони відповідно до ваших потреб.
 • Використання дашборда Октоборд - простий і, головне, безкоштовний спосіб завжди тримати всі ваші показники платної реклами в Facebook та інших соціальних мережах під рукою.

Використання дашборда Октоборд - простий і, головне, безкоштовний спосіб завжди тримати всі ваші показники платної реклами в Facebook та інших соціальних мережах під рукою

Як налаштувати свою особисту панель Facebook Ads?

 1. Підключіться до вашого аккаунту Facebook
 2. Виберіть кампанії, оголошення або рекламні блоки, які ви хочете відслідковувати.
 3. Ваша настроюється панель інструментів Зараз оголошень Facebook готова!

Таким чином, за 3 кліка ви отримуєте всі дані, необхідні д ля відстеження ефективності ваших витрат в Facebook.

Більше не потрібно розбиратися в величезній кількості інформації, досить вибрати необхідні метрики або шаблони, і Октоборд буде відображати їх в простому і зрозумілому вигляді.

Які показники ми визуализируем?

Область 1: Відстежуйте ефективність платної реклами в реальному часі

 • огляд дій
 • Показник кликабельности (CTR)

огляд дій  Показник кликабельности (CTR)

Область 2: Розрахуйте Охоплення і Дії користувачів

 • Покази та Кліки
 • дії
 • охоплення
 • частота показу

Область 3: Відстежуйте вартість реклами

 • огляд витрат
 • Вартість за клік (CPC)
 • Вартість за дію (CPA)
 • Вартість за тисячу (CPM)

огляд витрат  Вартість за клік (CPC)  Вартість за дію (CPA)  Вартість за тисячу (CPM)

Область 4: Оцініть вашу платну рекламу в Facebook:

 • актуальність
 • клікабельність
 • показники Дій

Для отримання додаткових описів та рекомендації до кожної метриці ознайомтеся з нашою сторінкою  дашборда платної реклами Facebook Для отримання додаткових описів та рекомендації до кожної метриці ознайомтеся з нашою сторінкою дашборда платної реклами Facebook.

Отже, у вас просто були дані, а тепер у вас є система, що дозволяє ці дані відслідковувати, аналізувати і робити правильні висновки для ведення успішної рекламної кампанії.

Ефективність реклами в Facebook - як її вимірювати?
Як налаштувати свою особисту панель Facebook Ads?
Які показники ми визуализируем?
Ефективність реклами в Facebook - як її вимірювати?
Чи окупаються ваші Оголошення на Facebook?
Чи є вигода від вашої рекламної кампанії?
Навіщо використовувати нашу панель інструментів Facebook?
Отже, які переваги використання нашого дашборда?
Як налаштувати свою особисту панель Facebook Ads?
Які показники ми визуализируем?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью