• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ефективне пошукове просування сайтів в Яндексі

 1. Особливості пошукового просування сайтів в Яндексі
 2. Технічна оптимізація і її вплив на розкрутку сайту в Яндексі
 3. Тематична оптимізація і її вплив на просування сайтів в Яндексі
 4. Вплив посилань на просування і нові фактори ранжирування
 5. поведінкові чинники
 6. Регіональність і персональний пошук: звертаємо нові тенденції на користь просування

Яндекс - це лідер серед пошукових машин в російському сегменті Мережі Яндекс - це лідер серед пошукових машин в російському сегменті Мережі. За даними статистики ресурсу Liveinternet , Частка цього пошуковика в російському сегменті Інтернету становить більше 50%. Щодня система обробляє мільйони запитів користувачів і допомагає здійснювати сотні тисяч угод. Пошукове просування сайту в Yandex гарантує значну частку успіху будь-якої компанії. Звертайтеся в Demis Group, і Ви отримаєте цільовий трафік на Ваш сайт з ТОП-10 пошукової видачі!

Замовити просування сайту в Яндекс

Особливості пошукового просування сайтів в Яндексі

Перше, що необхідно враховувати при роботі з пошуковою системою Yandex, - більш тривалий у порівнянні з Гуглом термін індексації. Приготуйтеся, що пройде досить багато часу, перш ніж нові статті та посилання стануть враховуватися при ранжуванні.

При ранжируванні Яндекс приділяє велику увагу якості самих ресурсів. Навіть добре оптимізований сайт з релевантним з точки зору SEO контентом може перебувати далеко за ТОП-10 через те, що пошукова система порахувала інформацію на ньому недостатньо якісною. Проте, традиційні методи пошукового просування залишаються важливою складовою опрацювання сайту під Яндекс.

Розглянемо основні фактори, що допомагають просунути сайт в ТОП, і вкажемо їх особливості при роботі з пошуковою системою Яндекс.

Технічна оптимізація і її вплив на розкрутку сайту в Яндексі

Виявлення та усунення технічних помилок, настройка коректної роботи - одні з головних етапів опрацювання ресурсу. Некоректні дії можуть привести до виключення його з індексу пошукової системи і, як наслідок, звести нанівець всі інші результати просування. Сам Яндекс дає наступні рекомендації з проведення технічної оптимізації:

 1. Скоротіть до мінімуму використання редиректів. Надмірне автоматичне перенаправлення значно ускладнить процес індексації сайту. Використовуйте їх тільки в разі зміни адрес сторінок з технічних причин. При цьому необхідно використовувати тільки 301 редирект.

 2. Налаштуйте правильний 404 відгук у неіснуючих сторінок. Неприпустима заміна класичної сторінки з 404 помилкою на сторінки-заглушки з 200 відгуком. Такі сторінки сприймаються пошуковою системою як реально існуючі, і вона не видаляє їх з індексу, що призводить до уповільнення індексації корисного контенту.

 3. Отладьте і стежте за роботою движка сайту . Часто сайти вилітають з індексу пошукової системи через проблеми, пов'язаних з двигунами цих сайтів. Наприклад, найчастіша помилка - поява великої кількості дублів сторінок через неправильну настройки скриптів. Вона виражається в тому, що одні й ті ж сторінки мають різні адреси при переході на них з різних розділів сайту. Велика кількість дублікатів призводить до зниження позицій сайту або виключення його з індексу.

 4. Розробіть і підтримуйте на сайті чітку структуру. Кожен документ повинен ставитися до потрібного моменту. Це не тільки спростить індексацію і допоможе ефективніше просувати сайт в ТОП Яндекса, але і дасть користувачам можливість легко орієнтуватися. Намагайтеся здійснювати навігацію через стандартний формат HTML-розмітки - тег <A>. Якщо сайт передбачає використання інших технологій (JavaScript або Flash), продублюйте все посилання, реалізовані через скрипти, звичайним текстовим способом. Це значно спростить індексацію сайту.

 5. Для великих сайтів з великою кількістю сторінок рекомендується використовувати так звану карту сайту ( sitemap ). Це спеціальний службовий файл з інформацією про сторінки сайту. Яндекс дозволяє завантажувати карту сайту через спеціальний сервіс для веб-майстрів - Яндекс.Вебмайстер .

 6. Використовуйте файл Robots.txt для обмеження індексування службової інформації, а також сторінок-дублікатів та розсилаються сторінок (наприклад, результатів пошуку) сайту. Велика кількість таких сторінок значно знижує швидкість індексації основного контенту. Перевірити коректність заповнення файлу можна за допомогою спеціального сервісу .

 7. Використовуйте тільки статичні сторінки, що не містять ідентифікатор сесії. Краще, якщо такі сторінки будуть включати інформацію про те, що знаходиться на сторінці (наприклад: www.sait.ru/katalog_tovarov). Це дозволить користувачам легше орієнтуватися на Вашому сайті.

Тематична оптимізація і її вплив на просування сайтів в Яндексі

Останнім часом Яндекс посилив боротьбу з різними типами спаму на сторінках і підвищив вимоги до якості контенту. Основними вимогами, що пред'являються до контенту сайту, є:

 • унікальність;
 • актуальність;
 • корисність для користувача.

Безумовно, релевантність контенту як і раніше відіграє велику роль. Але зараз недостатньо просто додати в текст ключові слова. Навіть правильно оптимізований текст не дасть потрібного ефекту, якщо користувачі вважатимуть його нецікавим.

Зрозуміти, чи знаходять користувачі потрібну інформацію чи ні, дозволяє спеціальний сервіс статистики -  Яндекс Зрозуміти, чи знаходять користувачі потрібну інформацію чи ні, дозволяє спеціальний сервіс статистики - Яндекс.Метрика . Цей інструмент дає можливість провести всебічну оцінку ресурсу і виявити основні проблеми, грунтуючись на реакції реальних відвідувачів.

Так, наприклад, якщо показник відмов на якій-небудь сторінці високий, то це означає, що користувачі не знаходять очікуваної відповіді і сторінку необхідно переглянути. У цьому випадку проблема може бути не стільки в низькій якості контенту, скільки у формі його подачі. Простий текст, відсутність ілюстрацій і інфографіки можуть звести нанівець всі зусилля копірайтера з написання цікавого матеріалу.

Вплив посилань на просування і нові фактори ранжирування

У початку 2014 року Яндекс скасував вплив посилальної складової в ряді тематик. Це поклало початок новій ері в просуванні сайтів. Тепер ресурси, пов'язані з комерційного сектору, оцінюються по ряду додаткових критеріїв, які покликані визначити рівень довіри з боку пошукової системи. До таких факторів належать:

 • наявність повної інформації про компанії, включаючи реквізити;
 • наявність повної контактної інформації;
 • регулярність оновлення розділу з новинами;
 • наявність сертифікатів;
 • наявність інформації про доставку і різних способах оплати.

Ця інформація дозволяє оцінити благонадійність компанії і не ранжувати високо сайти, які потенційно можуть завдати шкоди користувачам Яндекса.

поведінкові чинники

Проводячи роботи по поліпшенню даного показника, варто в першу чергу приділити увагу юзабіліті. Самі фахівці Яндекса кажуть:

«Сайт повинен не просто відповідати на запит користувача, але і подавати інформацію в доступному і зручному для сприйняття вигляді».

На сайт, зручний в обігу і надає інформацію в зрозумілому вигляді, користувачі будуть повертатися знову і знову.

Регіональність і персональний пошук: звертаємо нові тенденції на користь просування

З кожним оновленням алгоритму ранжирування все більше і більше уваги приділяється персоналізації пошуку З кожним оновленням алгоритму ранжирування все більше і більше уваги приділяється персоналізації пошуку. На перших етапах це проявлялося в створенні окремої видачі в кожному регіоні. Наприклад, по одному і тому ж запиту користувач з Москви і користувач з Петербурга бачили різні сайти на сторінці пошуку Яндекса. Зараз це настройка видачі для кожного окремого користувача на основі аналізу його переваг. Залишаючись вірним своїй місії - «допомагати людям вирішувати завдання і досягати своїх цілей в житті», - Яндекс намагається дати кожному користувачеві відповідь з урахуванням не тільки його територіального положення, але і його переваг і смаків. Що, звичайно, ускладнює роботи по пошуковому просуванню сайтів під Яндекс, але не робить це абсолютно неможливим. Так, добре вивчивши свою цільову аудиторію в потрібному регіоні (наприклад, в Санкт-Петербурзі), Ви зможете запропонувати їй саме те, що вона хоче, тим самим змусивши персональний пошук працювати на Вас!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью