• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ефективне розміщення веб-сайтів

 1. Переваги позиціонування домену в Google
 2. Вплив SEO на відвідування користувачів
 3. Як виглядає розташування сторінок у Google?

Якщо ваш клієнт шукає щось в Інтернеті, він, швидше за все, використовує пошукову систему Google.

Як це відомо? Це просто інструмент, який користувач інтернет найчастіше використовує - частка Google на ринку пошукових систем у Польщі вже становить 97% (1).

Боротьба за високі позиції в результатах пошуку може будь-який матеріал, який може бути прочитаний і індексований роботами мережі Google. Участь у цій складній гонці може зайняти як веб-сайти компаній, так і інтернет-магазини, а також блоги та портали іншої природи.

Залежно від того, чи ми піклуємося про загальнонаціональне просування (або навіть у всьому світі!) Або видимість веб-сайту для користувачів у нашій області, ми можемо позиціонувати позицію на місцевому та глобальному рівнях.

Місцеве позиціонування

це не що інше, як дії, що ведуть до високих позицій, перш за все для користувачів з нашого міста чи регіону. Global, з іншого боку, - це діяльність, що веде до відображення розширеного веб-сайту по всій країні, незалежно від регіону, з якого користувач здійснює пошук.

Місцеве SEO - це гарне рішення, особливо для малих підприємств і підприємств, які не проводять онлайнову діяльність, а їхні послуги здійснюються тільки в штаб-квартирі компанії (наприклад, перукарі, автомеханіки, ресторани або готелі). Що стосується компаній, що здійснюють свою діяльність через Інтернет (наприклад, створення веб-сайтів, онлайн-обліку) і інтернет-магазинів з можливістю продажу поштою, варто інвестувати в більш широке просування - SEO в загальних (національних, глобальних) результатах пошуку.

Де можна показати свою компанію в Google? Натисніть на малюнок нижче і перегляньте можливості пошукової системи:

Натисніть на малюнок нижче і перегляньте можливості пошукової системи:

Результати пошуку зазвичай складаються з принаймні 2 типів результатів. Виступ природних результатів пошуку, також відомий як органічний, і платні результати, які належать до програми оголошень Google. Органічні результати пошуку є частиною, на яку безпосередньо впливає позиціонування веб-сайту в Google.

У видимому знімку екрана ця частина результатів була позначена зеленим кольором. Зазвичай на першій сторінці представлені десять природних результатів, однак, залежно від запиту користувача, цей номер може змінитися.

З червоним кольором ми позначили об’яви, за які стягує Google. Вони можуть відображатися як у верхній, так і в нижній частині природних результатів. Найчастіше платні реклами представлені в текстовій формі, але вони можуть, наприклад, представляти продукти з інтернет-магазину з їх фото та ціною.

Google дуже намагається полегшити життя користувачам і скоротити час для пошуку інформації, яка їх цікавить. Саме тому результати пошуку можуть підтримуватися додатковими елементами, такими як так звані локальний 3-пакет з результатами з Карт Google. Цей елемент виділено жовтим кольором.

Власникам веб-сайтів, як оплачувані об’яви Google, так і присутність у результатах локальних пошуків, може бути великою підтримкою позиціонування. Варто пам'ятати, що факт участі в програмі Google Ads не впливає на вплив стандартного позиціонування в природних результатах пошуку.

Чому ефективне розміщення сторінки в Google настільки важливо? Важко навіть уявити, скільки інтернаутів щодня входять в пошукову систему - і ця кількість постійно зростає! по дуже приблизні розрахунки всього за один рік пошукова система працювала:

 • 1999 рік - 1 мільярд запитів
 • 2000 - 14 мільярдів запитів
 • 2001-2003 - понад 55 мільярдів запитів
 • 2004-2008 - 73 мільярди запитів
 • 2009 - понад 365 мільярдів запитів
 • 2012-2015 - 1,2 трлн запитів
 • 2016 - понад 2 мільярди запитів

Ще важче розрахувати, який маркетинговий потенціал для компаній та їх сайтів! Наявність у результатах пошуку найпопулярнішої пошукової системи дозволяє потенційно відображати ваші "оголошення" до декількох сотень разів на день - в залежності від того, як часто пропонуються пошуки подібних послуг!

по Дослідження Геміуса майже 97% польських користувачів Інтернету використовують пошукову систему Google. Порівняння в цьому питанні з Google, яка незмінно була на передньому краї в рейтингу пошукових систем протягом багатьох років, практично неможливо.

Звичайно, кожен з вас часто шукав інформацію, послуги або продукти за допомогою пошукової системи, або порівнював пропозиції декількох компаній на ринку. Можливо, також через присутність даної компанії в результатах пошуку, ви зробили онлайн-покупку або підписали контракт з іншою компанією.

Переваги позиціонування домену в Google

 • Необмежений рекламний простір

  Сьогодні майже кожен користується Інтернетом. І молоді, і старі. Ми всі переглядаємо веб-сайти, використовуючи настільні комп'ютери або ноутбуки, а також планшети, смартфони або навіть телевізори. Однак, перш ніж дістатися до сайту, який нас цікавить, ми, швидше за все, шукатимемо його в Google! Завдяки видимості в природних результатах пошуку, у нас є шанс з'явитися, коли ми хочемо!

 • Відповідь на очікування користувачів

  Використовуючи пошукову систему, серфер вирішує, що він шукає. Якщо користувач, який шукає тільки "проживання в Познані", побачить сторінку готелю, в якому ми працюємо, ми знайдемо нашу пропозицію потенційному клієнтові - людині, яка насправді зацікавлена ​​в розміщенні в нашому готелі. Чим краще ми розміщуємо наш сайт, тим більша ймовірність використання нашої пропозиції (а не пропозиції конкурсу).

 • Видимість завжди там, де це потрібно

  А що, якщо користувач несподівано буде змушений шукати ресторан, наприклад? Швидше за все, він буде використовувати свій смартфон для пошуку хорошого місця у вашому районі за допомогою пошукової системи. На відміну від просторових оголошень, таких як рекламні щити, на Google наш сайт може бути показаний саме там, де він потрібен - на екрані пристрою нашого потенційного клієнта!

 • Видимість завжди, коли потрібно

  Традиційні оголошення мають один недолік - вони рідко з'являються саме тоді, коли одержувач хоче зробити покупку або шукає рішення своєї проблеми. З позиціонуванням відрізняється! Оптимізуючи веб-сайт і просуваючи його на високі позиції в результатах пошуку, ми надаємо користувачеві відповідь на його потреби саме тоді, коли він цього потребує.

 • Довгострокові ефекти

  Хоча професійне розміщення веб-сайтів у Google вимагає часу, щоб отримати дуже хороші результати, у переважній більшості випадків досягнуті результати є тривалими. Завдяки ефективному просуванню сайту, отримання високих позицій в результатах пошуку може принести користь дуже довго. Після інвестування вони виплачують відсотки не тільки зараз, але і в майбутньому.

 • Підвищення довіри до бренду та поінформованості

  Чим частіше ми з'являємося в результатах пошуку, тим більше впевненості ми можемо викликати. Для потенційного підрядника ми станемо компанією, яка "знає". Зрештою, він багато разів бачив наш сайт. Позиціонування сайту в Google також є відмінним засобом для ефективного формування обізнаності бренду у одержувачів.

 • Низькі витрати на досягнення клієнта

  У порівнянні з витратами, які повинні бути розподілені на будь-який інший тип маркетингу, реклама в пошуковій системі Google через позиціонування або спонсоровані посилання створює відносно низькі витрати на досягнення клієнта. У той же час, це реклама, яка доходить до одержувачів, які вже зацікавлені в нашому бізнесі - врешті-решт, вони ввели пароль пошукової системи, після чого наш сайт був показаний їм.

Вплив SEO на відвідування користувачів

Основною метою позиціонування будь-якого сайту є підвищення його видимості в результатах пошукових систем. Збільшення його досяжності в мережі має йти пліч-о-пліч із збільшенням трафіку на сайті, а отже, і більше потенційних клієнтів, які побачать нашу пропозицію.

Безперечно, чим вище позиція, яку ми займаємо на Google, тим більше ймовірність того, що користувач Інтернету відвідає наш веб-сайт. по Розширена статистика веб-рейтингу Перше місце в Google може отримати до 34% трафіку з цієї пошукової системи (міжнародна статистика станом на 05.04.2017). На першому місці варто подбати про наш сайт! Наприклад, згідно Планувальник ключових слів словосполучення "зоомагазин" шукається близько 33 100 разів на місяць (статистика за 05/04/2017). Зайнявши перше місце в результатах пошуку, ми можемо розраховувати на 34%, тобто на 11254 відвідування - і тільки на щомісячній основі!

Кожну сторінку, доступну в Google, потрібно було відвідати пошуковою системою пошукової системи та зберегти в її індексі. Це означає, що пошукова система досягла сайту, "прочитала" його вміст і зберегла його в своїй базі даних.

Але як Google знає, який сайт повинен бути на першому місці, який в десятому, і який не повинен бути представлений користувачеві взагалі?

Відповідаючи на розширені алгоритми, створені Google, це оцінка сторінок і визначення порядку розташування сайту в результатах пошуку. Їх завдання - оцінити сайт і вирішити, на якій позиції він повинен з'явитися.

Google оголошує що при визначенні рейтингу веб-сайтів беруться до уваги сотні різних показників , які додатково щороку передають тисячі оновлень!

Зразкові фактори ранжирування, зазначені у вищенаведеному документі, стосуються, головним чином, структури та змісту сайту, включаючи:

 • Зміст новин;
 • Кількість інших веб-сайтів, які містять посилання на певний веб-сайт, і вага цих посилань;
 • Слова всередині сайту;
 • Синонім для ключових слів пошуку;
 • Правильність правопису;
 • Якість змісту;
 • URL та назва сторінки;

Такі часті зміни та вдосконалений процес роблять результати пошуку кращими та кращими. У той же час, правильне позиціонування сторінки в Google вимагає постійної роботи над імпульсом і широким знанням знань у цій галузі.

Як виглядає розташування сторінок у Google?

Область позиціонування складається з дій, які в базовій версії можна розділити на дві основні групи:

 • Роботи на сторінці - всі технічні заходи, що здійснюються безпосередньо на сайті, який ми рекламуємо. Діяльність на сторінці складається з усіх змін, невидимих ​​для середнього користувача Інтернету (оптимізація вихідного коду веб-сайту), а також дій, спрямованих на зміну зовнішнього вигляду веб-сайту, включаючи в першу чергу оптимізацію його змісту.
 • Роботи поза сторінки - це збільшення популярності веб-сайту в Інтернеті. Висока популярність повинна впливати на зростаючу кількість високоякісних посилань, що ведуть до позиціонованого домену, що є головною метою позафайлової роботи. Значення вхідних посилань дуже важливо для позиціонування сторінки в Google.

Які роботи виконуються як частина SEO залежить від специфіки сайту та узгодженого обсягу співпраці.

Як правило, стратегічними аспектами SEO є:

 • Оптимізація - налаштування веб-сайту на налаштування пошукових систем і користувачів Інтернету, включаючи:
  • оптимізація коду - через, крім іншого організація внутрішньої структури сайту, усунення суттєвих помилок у коді;
  • оптимізація контенту з точки зору просунутих ключових фраз;
 • Створення посилань - просування сайту на зовнішніх веб-сайтах шляхом посилання, наприклад, з каталогів сторінок;
 • Змістовий маркетинг - створення додаткових, унікальних і змістовних матеріалів про компанію, бренд або продукти, які шукають користувачі, з урахуванням принципів SEO-копірайтингу.

Мабуть, "незаплановане планування стихійного лиха". Саме тому процес позиціонування сторінки на Google починається з серії комплексних аналізів. На їх основі індивідуальний керівник позиціонування готує кількамісячну стратегію оптимізації та посилання на веб-сайт, яка потім ретельно реалізується.

Оскільки кожен сайт оцінюється індивідуально, немає жодного рецепту для ефективного позиціонування. Під час аналізу ми враховуємо багато таких факторів, як:

 • мета-теги,
 • структура HTML-коду,
 • структура та її навігація,
 • HTML і заголовки вмісту,
 • дублювати вміст,
 • доступність веб-сайтів для роботів мережі,
 • вихідні та вхідні посилання.

Більше того, наші фахівці аналізують не тільки сайт, призначений для позиціонування, але й аналіз поточних результатів пошуку та веб-сайтів конкурентів.

Першим етапом позиціонування є оптимізація найважливіших технічних факторів. Сайт буде оптимізований таким чином, що роботи можуть правильно індексувати повну структуру сайту без зайвих дублікатів і малоцінних сторінок. Ми також подбаємо про співвіднесення сайту з найважливішими ключовими фразами.

На наступному етапі оптимізації зміст сайту та його візуальний шар підлягають оптимізації. Вміст, його кількість, якість, суб'єктивність або насиченість ключовими фразами та спорідненими словами можна вважати одним з найважливіших факторів ранжирування.

На додаток до типових технічних заходів, протягом усього періоду нашої співпраці ми також здійснюємо додаткові позаавтоматичні заходи, зокрема надаємо посилання на підтримку позиціонування веб-сайту в Google.

Позиціонування сайтів - це чудова можливість для всіх компаній, як малих, так і великих корпорацій. Добре спланована та ретельно проведена пропаганда органічних результатів пошуку може принести довгострокові ефекти у вигляді, наприклад, збільшення трафіку веб-сайту або більшого розпізнавання бренду. Варто довіряти SEO фахівцям, які підтримують тисячі компаній у просуванні діяльності пошукових систем протягом багатьох років.

Під час укладання договору індивідуальні доглядачі будуть у вашому розпорядженні, які будуть раді відповісти на будь-які питання, які вас турбують. Тим часом ми запрошуємо вас ознайомитися поширені запитання , Приклад, описаний нижче, лише підтверджує переконання, що новий веб-сайт не повинен бути зумовлений невдачею в SEO. Завдяки нашому інноваційному сервісу SEO хмара Ви маєте можливість здійснювати багатовимірне позиціонування, що забезпечує регулярний аналіз і систематичну оптимізацію сайту. Наше нетрадиційне рішення створюється для довготривалих ефектів, які можна побачити на прикладі нижче.

Клієнт вирішив створити та запустити нову версію сайту в середині 2017 року. З моменту зміни веб-сайту клієнт довірив його нам. Безсумнівно, перевагою служби Cloud Cloud, яку він вибрав, є відсутність обмежень у випадку висунутих висловів. Головною метою нашої співпраці було підвищення видимості всієї пропозиції клієнтів. Заходи, які ми вжили, полягали у збільшенні кількості переглядів веб-сайтів, принаймні, на 100% у порівнянні з результатами попередньої версії сайту, що безпосередньо призвело б до збільшення кількості потенційних клієнтів.

Перший етап полягав у проведенні комплексного SEO аудиту, що дозволило нам здійснити планову оптимізацію сайту разом із систематичною розробкою контенту сайту (завдяки роботі команди копірайтерів). Наступним етапом був так званий позааудиторна діяльність (off-site), спрямована на аналіз профілю посилання та систематичне опублікування цінних записів, які впливають на ефективне розміщення веб-сайту в Google.

Позиціонування - це довгостроковий процес, в тому числі постійно змінюючи алгоритми Google. Тому до сьогоднішнього дня ми систематично аналізуємо сайт і проводимо на ньому регулярну діяльність з SEO.

Системна оптимізація разом із позаавтоматичною діяльністю призвела до того, що після кількох місяців співпраці ми отримали в три рази більшу видимість більш ніж тисячі фраз. Додатковим ефектом було також вражаюче збільшення відвідувань веб-сайтів користувачами та збільшення запитів щодо пропозиції клієнта. У свою чергу, завдяки оптимізації мобільної версії веб-сайту, ми також отримали більш ніж триразове збільшення відвідувань з мобільних пристроїв.

На скріншоті нижче ми представляємо наслідки нашої співпраці з кожним місяцем з самого початку. Вже шість місяців вистачило для отримання задовільних результатів для клієнта, і в наступні місяці ми навіть покращили їх.

За майже рік співпраці ми досягли майже 300 тисяч. переглядів веб-сайтів у пошуковій системі Google, загалом 19,2 тисячі клацання.

Наведена вище діаграма показує збільшення кількості кліків і показів в органічних результатах пошуку - порівняння результатів з липня 2017 року з ефектами позиціонування у травні 2018 року.

Наша стратегія перевищила очікування наших клієнтів: ми створили на 657% більше кліків порівняно з даними з початку співпраці!

 • "В даний час алгоритми Google враховують більше 200 унікальних індикаторів (або" керівних принципів "), які дозволяють здогадатися, що ви дійсно шукаєте" (2)
 • 79% польських користувачів користуються Інтернетом щодня або майже щодня (4) - це мільйони потенційних одержувачів
 • Сайти Google Groups є найбільш популярними серед користувачів - понад 95% користувачів Інтернету їх використовують - це більше 23 мільйонів людей у ​​Польщі (5)
 • Згідно з дослідженнями - об'яви пошукових систем для кожної онлайн-продажу генерують 2.6 продажів у традиційних магазинах, і кожен вкладений у фунт пошукової системи генерує 2,32 фунта доходу (6)
 • Органічні результати пошуку дають 24% онлайн-покупок (7)
 • 53% користувачів Інтернету купили продукт / послугу через Інтернет за останні 30 днів (8) \ t

Як це відомо?
Де можна показати свою компанію в Google?
Чому ефективне розміщення сторінки в Google настільки важливо?
Але як Google знає, який сайт повинен бути на першому місці, який в десятому, і який не повинен бути представлений користувачеві взагалі?
Як виглядає розташування сторінок у Google?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью