• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Є програми ви повинні видалення з автозавантаження Windows?


Ілюстрація: Гордон Макалпін

Оскільки ми запустили наш інтерактивний відео-блог про видалення елементів з вашого запуску Windows, щоб поліпшити час завантаження, звільнити ресурси і, як правило, прискорити процес, у нас з'явилося багато питань про визначення того, які програми, зокрема, позбутися.

Ось кілька порад щодо пошуку хороших кандидатів для видалення.

 1. Додатки для помічників і панелі інструментів

  tuff, як iTunesHelper, Google Toolbar Notifier і т. д., просто допомагають запускати великі програми трохи швидше, за рахунок ОЗУ . Якщо ви рідко використовуєте ці програми, але швидше за захочете повернути ресурси, вийміть їх зі списку автозавантаження.

 2. Додатки для розробників

  Також відомі як «bloatware», такі виробники, як Toshiba, завантажують свої машини додатками з сумнівною корисністю, які запускаються при запуску, забираючи пам'ять і ресурси, перш ніж ви навіть мали можливість її використовувати. Швидше за все, вам не знадобиться велика частина з них, і якщо ви це зробите, ви можете запустити їх вручну. Все, що говорить TOSHIBA, DELL або COMPAQ (або той, що зробив вашу машину), ймовірно, не потрібно.

 3. дублюються додатки

  Якщо ви використовуєте більше одного антивірусного або антишпигунського додатки регулярно, вам не потрібно, щоб вони активно сканували ваш комп'ютер, так як ці програми уповільнюють роботу вашого комп'ютера і можуть навіть суперечити один одному. Візьміть одне активне сканування і запустіть його вручну, коли вам це потрібно. Ми пропонуємо зберегти Windows Security Essentials при запуску для цієї мети, але не інші.

 4. Додатки, які не повинні бути на першому місці

  Іноді ви встановлюєте миттєвий обмін повідомленнями або подібний додаток і запускаєте його при запуску без запиту. Швидше за все, ви просто запустіть IM, коли і де вам це потрібно, і не змушуйте його запускати під час запуску назавжди. Витягніть його.

 5. Що ви більше не використовуєте

  Якщо ви помітили щось, що ви більше не використовуєте, і ви хочете видалити його, відкрийте додаток і запустіть програму зі списку автозавантаження, а потім, як і всі, перейдіть в панель управління і повністю видаліть цю програму. Як ти це робиш? Вгадайте, що ... у нас теж є відео-блог !

Що не видаляти

dwm.exe - це менеджер вікон на робочому столі. Залиште це в спокої, або Windows матиме проблеми з запуском. winlogon.exe керує вашим реєстраційної інформацією Windows. Залиште це теж. І taskhost.exe важливий для перемикання завдань Windows. Все, що пов'язано з вашою мишею або принтером, має бути залишено в спокої, так як це може перешкодити вам правильно клацнути або роздрукувати.

Запустити Registry Reviver

Після того, як ви увійшли в Startup Manager в Registry Reviver і перезавантажити, рекомендується запустити нову перевірку реєстру Registry і перевірити, чи потрібно очищати будь-які змінені записи в реєстрі. Це особливо важливо, якщо ви виконали крок 5 і видалили деякі програми.

Тепер ви краще інформовані про те, що зняти з запуску і що залишити в спокої. Насолоджуйтесь швидким ПК!

Як ти це робиш?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью