• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Доставка вантажів з Москви в Алма-Ату, вантажоперевезення в Алма-Ату.

 1. Автоперевезення в Алма-Ату
 2. Алма-Ата

Відправлення вантажів це досить поширена послуга, але далеко не всі транспортні компанії Москви надають можливість відправити або отримати товари з-за кордону. Компанія «ТрансЛогіст» здійснює не тільки міжміські перевезення, але і відправляє вантажі в країни ближнього зарубіжжя: доставка вантажу в Алма Ати, найбільше місто Казахстану, є цілком затребуваною послугою в рамках міжнародного співробітництва. Також потрібно враховувати, що тут проходять великі міжнародні транспортні магістралі, тому для подальшого транспортування товарів та інших матеріальних цінностей вигідно і зручно використовувати саме розроблені транспортні коридори між Росією і Казахстаном.

Зазвичай транспортні компанії надають ряд стандартних базових послуг, але тепер ви можете замовити комплексний VIP пакет, в який входять, крім іншого, і послуги персонального менеджера. З нами ви можете доставити до місця слідування вантажі з будь-якими особливостями:

 • великотоннажні;
 • нестандартних габаритів;
 • що вимагають спеціального температурного режиму;
 • небезпечні;
 • швидкопсувні;
 • збірні;
 • попутні.

Автоперевезення в Алма-Ату

Компанія ТрансЛогіст займається вантажними автоперевезеннями в Алма-Ату (Алмати). У південній столиці Казахстану - в найбільшому місті цієї країни вантажні перевезення Автотранспортом в Алма-Ату (Алмати) як ніколи актуальні.

Відстань від Москви до Алма-Ати (Алмати) - міста сонця і яблук - по трасі складає близько 4000 км. Ці кілометри наші водія подолають легко і швидко, доставивши вантаж в найрекордніші терміни.

В нашій транспортної компанії підберуть найкращий маршрут для вашого вантажу, для того щоб не виникло ніяких перешкод на шляху прямування. А також проведуть ретельну діагностику транспортного засобу, на якому буде перевозитися вантаж, до моменту виходу водія на маршрут.

Авто перевезення в Алма-Ату (Алмати) - займає важливе місце в розвитку бізнесу багатьох російських компаній. Адже Алма-Ата (Алмати) - це не простий місто, а столиця, нехай навіть і колишня.

У ній проживає понад 2-х мільйонів жителів, а також знаходиться дуже багато підприємств як державних, так і приватного характеру. Також в цьому місті дуже багато об'єктів культурного призначення, ну і, звичайно, гори, які треба бачити.

Якщо у вас виникло бажання перевезти свій вантаж автомобільний транспортом Алма-Ату (Алма-Ату), в цей дійсно дуже красивий і унікальний місто, то зателефонуйте нам за телефоном (495) -789-47-67 і ваше бажання обов'язково збудеться.

Алма-Ата

Алма-Ата - найбільше місто в Казахстані, розташований поруч з південним кордоном республіки, економічний і культурний центр країни Алма-Ата - найбільше місто в Казахстані, розташований поруч з південним кордоном республіки, економічний і культурний центр країни. До 1998 року Алма-Ата мала статус столиці Казахстану. Місто було засноване в 1854 році як військове укріплення. Поселення швидко розвивалося і дуже скоро перетворилося на містечко під назвою Вірний. Свою назву Алма-Ата місто отримало в 1921 році.

Чисельність населення сучасної Алма-Ати, яка зайняла площу в 332 кв. кілометрів, становить за офіційними даними близько 1,4 мільйона чоловік. За чисельністю населення Алма-Ата займає перше місце в Казахстані. Незважаючи на втрату статусу адміністративного центру, Алма-Ата, як і раніше є одним з найважливіших економічних центрів країни і по повному праву іменується "Південною столицею".

Основу економіки 90-х років становила харчова, легка та важка промисловість Основу економіки 90-х років становила харчова, легка та важка промисловість. З 1997 року в Алма-Аті завдяки розвитку іпотечного будівництва починається економічний підйом, місто росте і міцніє.

Внутрішній транспорт представлений автобусами, тролейбусами, трамваями і маршрутними таксі Внутрішній транспорт представлений автобусами, тролейбусами, трамваями і маршрутними таксі. У 2011 році почав свою роботу Алматинский метрополітен.

Алма-Ата розташована в зоні континентального клімату, який сформувався під впливом гірничо-долинною циркуляції. Спостерігаються досить м'які зими з середньо січневої температурою -4,7 ° C; літо тепле і щодо сухе, велика частина опадів припадає на весняні місяці квітень і травень. Середня температура липня становить +23,8 ° C. Відхилення від часу за Гринвічем +6 годин.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью