• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Допомога. Як вести свій блог?

 1. Примітка
 2. Робота з редактором
 3. Вставка зображення і відео
 4. Примітки
 5. вставка гіперпосилання
 6. форматування тексту

Особистий блог є у кожного зареєстрованого користувача сайту АЛЛАТРА Вести. Тому для того, щоб створити запис в блозі, необхідно спочатку зареєструватися на сайті, натиснувши на значок чоловічка в правому верхньому куті сайту, і заповнити відповідні поля. Інший варіант - натиснути на банер "СТВОРИТИ БЛОГ", який знаходиться на головній сторінці. В результаті цієї дії, відкриється сторінка авторизації на сайті.

В результаті цієї дії, відкриється сторінка авторизації на сайті

Потім необхідно зайти на сайт (залогінитися), використовуючи логін і пароль, який ви вказали при реєстрації. Для цього потрібно натиснути на значок чоловічка в правому верхньому куті сайту. Після того, як ви залягання, поруч із позначкою чоловічка з'явиться ваш логін.

Після того, як ви залягання, поруч із позначкою чоловічка з'явиться ваш логін

Щоб створити запис в блозі, необхідно натиснути на напис вашого логіна. Вам відкриється сторінка особистого кабінету. Там можна редагувати інформацію про себе, встановити аватар. Далі, в особистому кабінеті необхідно натиснути на кнопку "Мій блог", після чого відкриється сторінка з редактором блогу. Щоб створити запис в блозі, необхідно натиснути на напис вашого логіна

Примітка

Якщо ви залягання на сайті АЛЛАТРА Вести, то для створення запису в блозі можна просто натиснути на банер "СТВОРИТИ БЛОГ", який знаходиться на головній сторінці. В результаті цієї дії ви потрапляєте на сторінку редактора блогу.

Робота з редактором

У редакторі блогів є можливість публікувати матеріали з використанням графічних і відео матеріалів. Редактор був створений так, щоб основні принципи роботи в ньому були інтуїтивно зрозумілі.

Тема - назва публікації. Повинен бути коротким і відображає суть публікації.

Опис - те, про що буде йти мова в статті. 1-2 пропозиції.

Ключові слова - слова або словосполучення, які відображають тему замітки. Простіше кажучи, це ті слова, за якими користувач інтернету зможе знайти в пошуковій системі потрібну йому інформацію. Добре, коли ключовими словами є слова або словосполучення з назви або тексту замітки.

Приклад ключових слів: духовний розвиток, ведення щоденника, добрі новини, вірші про душу. Оптимальна кількість ключових слів (словосполучень) - від 3 до 5.

Вставка зображення і відео

Для вставки графічного матеріалу необхідно натиснути на кнопку "Вставити зображення". У віконці, що з'явилося вставити посилання на зображення. Також можна додати опис картинки. Потім слід натиснути кнопку "Вставити".

Примітки

 • Перше зображення в тексті статті буде в анонсі (на головній сторінці сайту), тобто зображення буде заголовної картинкою публікації.
 • Розмір зображення повинен бути не менше 800 пікселів в ширину. Оптимальний розмір 1280х720 пікселів. Вага - не більше 1,5 Мб.
 • Авторські фотографії необхідно підписувати ім'ям фотографа.

Для вставки відеоролика необхідно натиснути на значок додавання відео і ввести посилання з відео-хостингу (Youtube, Vimeo і т.д.). Потім слід натиснути кнопку "Вставити".

Якщо все зроблено правильно, то у вікні редагування тексту з'явиться доданий елемент.

вставка гіперпосилання

Для того, щоб додати гіперпосилання, необхідно виділити слово або словосполучення (наприклад, "докладніше можна прочитати за посиланням") і натиснути на кнопку посилання "Вставити посилання". У вікні в рядок URL додати адресу посилання. В поле "Текст" можна ввести назву того матеріалу, на який ви посилаєтеся.

форматування тексту

Для форматування тексту, необхідно його виділити. Текст можна зробити жирним шрифтом, курсивом, закреслено. Виділити його як заголовок (Н1, Н2, Н3, Н4) або ж як цитату. Можна центрировать текст, вирівняти його по лівому або правому краю. Також є можливість створювати марковані списки. Для форматування тексту, необхідно його виділити

З правилами ведення блогу можна ознайомитися тут . Якщо вам щось незрозуміло або у вас виникла якась проблема при створенні запису в блозі, напишіть про це, використовуючи форму зворотнього зв'язку .

З повагою, до Оманд АЛЛАТРА Вести

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью